feed-image

آمار بازدید

 امروز امروز2983
 دیروز دیروز6518
 این هفته این هفته2145
 این ماه این ماه100001
 تا به حال تا به حال4708722
شناسه خبر:14325 سه شنبه, 23 خرداد 1391 14:50 چاپ نسخه چاپی
پست الکترونیکی ارسال به دوستان
تسهیلات مربوط به جانبازان زیر 25 درصد
محمد قبادی - وقتى که با جانبازان زیر 25 درصد گفتگو می کنیم و یا نوشته هایشان را که می فرستند را می خوانیم بسیار ماأثر می شویم ، مخصوصاً جانبازانى که در نحوه کمیسیون  ، پزشک مربوطه دقت کافى را ننموده اند و به گفته آنان در حق آنها اجحاف  گردیده است .
مخصوصاً براى جانبازانى که از شانس استخدام در اداره جات دولتى برخوردار نبوده اند به مراتب مشکلات مضاعفى دارند .
هر چند قسمت عمده تسهیلات بنیاد جانبازان  به جانبازان زیر 25 در صد، مربوط می شود به تسهیلات بعد از استخدام جانبازان زیر 25 در صد .
هر چند در قوانین استخدامى جانبازان  زیر 25  درصد ، تمامى وزارتخانه هاى دولتى ملزم می باشند که  در صورت دارا بودن شرایط لازم استخدامى ، جانبازان معزز انقلاب و جنگ را به استخدام درآورند ولى عملاً با توجه به اینکه هیچ نظارتى به استخدام و عدم استخدام این عزیزان صورت نمی گیرد ، قاعدتاً براى جانبازان ، استخدام امرى دور از ذهن شده است ، هر چند بسیارى از جانبازان عزیز دیگر با توجه به شرایط سنى دیگر مجال براى استخدام ندارند .
و از طرفى هنگامى که مسئله را با بنیاد در میان می گذاریم  ، طومارى بلند مبنى بر خدماتى که به جانبازان  زیر 25 درصد را نشان می دهند که ما نیز در ذیل این مطالب به عزیزان ارائه می دهیم .
باشد که شما عزیزان با نظرات خود ما را یارى نمائید تا انشاالله بتوانیم خدمتگذار لایقى برى شما باشیم .
براساس‌ قوانین‌ و مقررات‌ موضوعه‌، جانبازان‌ کمتر از 25 درصد در زمینه‌های‌ مختلف‌ معیشتی‌، حقوقی‌، فرهنگی‌ و آموزشی‌، درمان‌ از خدمات‌ مندرج‌ در این‌ مجموعه ‌برخوردارند.
خدمات‌ معیشتی‌ و رفاهی‌
حقوق‌ و مستمری‌
کلیه‌ جانبازان‌ زیر 25 درصد پس‌ از حضور در کمیسیون‌ پزشکی‌ و بررسیهای‌ انجام‌ شده ‌در صورت‌ احراز شرایط‌ لازم‌ و تأیید کمیسیون‌ ذیربط‌ مبنی‌ بر از کارافتادگی‌ ایشان‌ چنانچه‌ فرد مذکور فاقدمشاغل‌ دولتی‌ باشد از طریق‌ بنیاد شهید و امور ایثارگران‌ اقدام‌ به‌ صدور حکم‌، وفق‌ قانون‌حالت‌ اشتغال‌ و آئین‌ نامه‌ اجرایی‌ مربوطه‌ خواهد شد.
اشتغال‌ و خوداتکایی‌
1 ـ جانبازان‌ زیر 25 درصد در صورت‌ استخدام‌ می‌توانند از تسهیلات‌ و مزایای‌ زیربرخوردار گردند:
ـ تغییر شغل‌ یا پست‌ سازمانی‌ به‌ تناسب‌ وضعیت‌ روحی‌ و جسمی‌ جانباز:
ـ ارتقاء سطح‌ کیفی‌ و کمی‌ شغلی‌
ـ تبدیل‌ وضعیت‌ استخدامی‌ از قراردادی‌ به‌ رسمی‌.
ـ استفاده‌ از مأموریت‌ آموزشی‌.
ـ گروههای‌ تشویقی‌.
ـ حقوق‌ و مزایای‌ یک‌ مقطع‌ تحصیلی‌ بالاتر (محاسبه‌ یک‌ مقطع‌ تحصیلی‌ بالاتر صرفاً برای‌استفاده‌ از مزایای‌ استخدامی‌ و حقوق‌ و مزایا بوده‌ و اعتبار عملی‌ و دانشگاهی‌ ندارد).
ـ مرخصی‌ استعلاجی‌
ـ افزایش‌ سنواتی‌
ـ معافیت‌ از پرداخت‌ مالیات‌ ناشی‌ از دریافت‌ حقوق‌.
- معافیت‌ از حق‌ بیمه‌ و سایر معافیت‌هایی‌ که‌ قانونگذار، دستگاه‌ را ملزم‌ به‌ اعمال‌ آن‌نموده‌ است‌. (سهم جانباز)
ـ تسهیلات‌ مربوط‌ به‌ نقل‌ و انتقال‌.
1 ـ بهره‌مندی‌ از اولویت‌ برای‌ دریافت‌ موافقت‌ اصولی‌، پروانه‌ طرحهای‌ تولیدی‌ و خدماتی‌ و جواز کسب‌های‌ مجاز:
2 ـ معافیت‌ از طرح‌ برای‌ فارغ‌ التحصیلان‌ رشته‌ پزشکی‌ و پیراپزشکی‌.
3 ـ بهره‌مندی‌ همسران‌ جانبازان‌ از مزایای‌ تقلیل‌ ساعات‌ کار روزانه‌ درصورت‌ اشتغال‌ به‌کار(حسب نظر کمیسیون پزشکی).
4 ـ بهره‌مندی‌ 30 درصد جانبازان‌ فارغ‌ التحصیل‌ رشته‌ حقوق‌ و رشته‌های‌ مرتبط‌ ازاولویت‌ تأسیس‌ دفتر وکالت‌.
5 ـ برخورداری‌ از خدمات‌ بنیاد در امر رسیدگی‌ به‌ شکایات‌ و پیگیری‌ موارد مربوط‌ به‌ عدم‌اعمال‌ مقررات‌ و دستورالعمل‌های‌ قانونی‌ مربوط‌ به‌ جانبازان‌ در دستگاههای‌ اجرایی‌.
6 ـ اعاده به خدمت جانبازانی که قبل 31/3/74 از کار منفک شده‌اند.
تسهیلات‌
معافیت‌ از خدمت‌ وظیفه‌ عمومی‌ برای‌ کلیه‌ جانبازان‌ بالای‌ 15 درصد و فرزند جانباز تنها در صورت داشتن شرایط تلفیق درصد جانبازی و مدت حضور در جبهه جانباز.
خدمات‌ حقوقی‌ و قضایی‌
1 ـ ارائه‌ خدمات‌ مشاوره‌ حقوقی‌ و قضایی‌ به‌ جانبازان‌.
2 ـ صدور معرفی‌ نامه‌ به‌ مراجع‌ قضایی‌ برای‌ رسیدگی‌ خارج‌ از نوبت‌.
خدمات‌ فرهنگی‌ و آموزشی‌
فرهنگی‌ و هنری‌
ـ برخورداری‌ از تخفیف‌ 25 ـ 20 درصد استفاده‌ از اماکن‌ تفریحی‌، زیارتی‌، سیاحتی‌ وکانون‌های‌ فرهنگی‌ وابسته‌.
خدمات‌ ویژه‌ نخبگان‌ شاهد و ایثارگر
خدمات‌ فوق‌ العاده‌ ویژه‌ به‌ نخبگان‌ (علمی‌، پژوهشی‌، فرهنگی‌، هنری‌، ورزشی‌) شاهد و ایثارگر ارایه‌ می‌گردد. افرادی‌ که‌ دارای‌ ویژگی هایی‌ از قبیل‌:
دارندگان‌ رتبه‌های‌ 1 تا 3 کنکور، دانشجویان‌ و فارغ‌ التحصیلان‌ دکتری‌ تخصصی‌ و فوق‌تخصصی‌ پزشکی‌ و غیر پزشکی‌ (PH.D)، نفرات‌ برتر مسابقات‌ علمی‌، فرهنگی‌ و هنری‌ وورزشی‌ در سطح‌ ملی‌ و بین‌المللی‌، مبدعان‌ و مبتکران‌، مؤلفان‌ و مترجمان‌ مقالات‌ علمی‌، پژوهشی‌ و کتب‌، طلاب‌ سطح‌ خارج‌ فقه‌ و اصول‌، اعضاء هیئت‌ علمی‌ دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی‌، حافظان‌ بیش‌ از 14 جزء قرآن‌ کریم‌ و قاریان‌ برتر در سطح‌ حرفه‌ای‌، هنرمندان‌دارای‌ آثار هنری‌ برجسته‌ در سطح‌ ملی‌ و بین‌المللی‌ می‌باشند از طریق‌ مرکز دانش‌ پژوهان‌شاهد و ایثارگر ( 88962277 ـ 88961666 ) خدمات‌ و تسهیلات‌ پیش‌ بینی‌ شده‌ را دریافت‌می‌نمایند.
خدمات‌ بهداشت‌ و درمان‌
1 ـ بهره‌مندی‌ از پوشش‌ «بیمه‌ پایه‌ خدمات‌ درمانی‌» جهت‌ دریافت‌ خدمات‌ بستری‌، اعمال‌جراحی‌، ویزیت‌های‌ سرپایی‌، خدمات‌ آزمایشگاهی‌، رادیولوژی‌، MRI, CT Scan و... به ‌همراه‌ خدمات‌ دارویی‌ در کلیه‌ مراکز درمانی‌ و پاراکلینیکی‌ و داروخانه‌های‌ طرف‌ قرارداد بیمه‌ در سراسر کشور. (برای‌ جانبازان‌ غیرشاغل‌ و خانواده‌ تحت‌ تکفل‌ آنان‌)
2 ـ بهره‌مندی‌ از پوشش‌ خدمات‌ درمانی‌ «بیمه‌ تکمیلی‌» جهت‌ شخص‌ جانباز به‌ منظور پوشش‌ هزینه‌های‌ آن‌ دسته‌ از خدمات‌ درمانی‌ که‌ در تعهد بیمه‌ همگانی‌ نمی‌باشد، نظیرخدمات‌ بستری‌ و جراحی‌ در بیمارستانهای‌ خصوصی‌، مابه‌ التفاوت‌ هزینه‌های‌پاراکلینیکی‌ مازاد بر تعهد بیمه‌گر اول‌ و... طبق‌ دستور العمل‌ بیمه‌ تکمیلی‌.
3 ـ درمان‌ نازایی‌ و IVF با استفاده‌ از خدمات‌ بیمه‌ مکمل‌.منحصرا در صورتی که ضایعه ناشی از جانباز باشد
4 ـ خدمات‌ دندانپزشکی‌ و ایمپلنت‌ (صرفاً در موارد مرتبط‌ با مجروحیت‌).
5 ـ تأمین‌ خدمات‌ تخصصی‌ مرتبط‌ با مجروحیت‌ نظیر انواع‌ ارتز و پروتز، عینک‌، سمعک‌،وسایل‌ کمک‌ توانبخشی‌ نظیر عصا، ویلچر و... (براساس‌ آیین‌نامه‌های‌ موجود توسط‌بنیاد).
6 ـ پرداخت‌ هدیه‌ ایثار در موارد پیوند اعضاء نظیر پیوند کلیه‌ در شخص‌ جانباز به‌ اهداءکننده‌ عضو.
7 ـ تأمین‌ هزینه‌های‌ ایاب‌ و ذهاب‌ و مسافرت‌های‌ درمانی‌ در خصوص‌ شخص‌ جانبازبراساس‌ آئین‌ نامه‌های‌ موجود توسط‌ بنیاد. منحصرا مرتبط با مجروحیت
8 ـ تأمین‌ کلیه‌ موارد درمانی‌ دارای‌ ارتباط‌ مستقیم‌ با مجروحیت‌ توسط‌ بنیاد.
9-بیمه مکمل اعضای صعب العلاج خانواده و خدمات درمانی مطابق آئین نامه صعب العلاج
 

Comments are now closed for this entry

نظرات

 
-0 +20 # حسین نعمتی 1392/10/22 16:56
سلام -اینجانب جانباز 15% در شرکتی کارنظافت را انجام می دهم و یک دختر دانشجوی دانشگاه ازاد دارم که نمی توانم شهریه اش را پرداخت کنم چون 750000تومان حقوق می گیرم و خانه نیز ندارم در خانه برادرم زندگی میکنیم -این چندمین بار است که از مسولین بنیاد در خواست می کنم که حد اقل یه نامه ای به دانشگاه ازاد بدهند که ما شهریه ندهیم. یا حداقل شغلی به من دهید که ثابت باشد چون هر سال قراردادم که تمام می شود بیکار می شوم -در ضمن من در معرض موج انفجار و تر کش قرار گرفته ام که گوش و صورتم اسیب دیده و مدام سر در و سر گیجه می گیرم و پر خاش می کنم -من باید دردم رو به چه کسی بگویم - عاجزانه از شما کمک می خواهم -لطفا برای ثبت نام مسکن جانبازان به اینجانب اطلاع دهید-با تشکر
امیدوارم رسیدگی نمایید
 
 
-0 +15 # خالد 1392/10/19 14:22
باسلام وخسته نباشیدبرای اینجانب جانباز10درصدزدن د درحالی که پرده گوشم پاره شده و ترکش درسر وصورتم وجودداره و هیچ تسهیلاتی به من داده نشده لطفاراهنماییم کنید
 
 
-0 +10 # طاهره 1392/10/18 11:04
لطف کنید بگویی جانباز اول انقلاب که الان با درد زیاد سرو کار دارد و درصد جانبازی اورا پایین دادهاند چه باید بکند جانباز از راور کرمان که 5درصد جانبازی دارم وتوان نشستن وایسپاده نماز خواندن را نداشته وندارم
 
 
-1 +11 # فرج 1392/10/08 10:11
بخدا شنیدن درد این همه رزمنده که زمان جنگ تو جبهه ها بودن سنگ و به سخن در میاره . کجاست فرماندهان مخلص مثل باکریها و....
آخه نمیدونم یکی چند روز بره جبهه با یک ترکش و بلافاصله تشکیل پرونده بشه بالای 25 و من که 26 ماه تو خط مقدم سومار که هنوز هم صدای عراقیها که عربی حرف میزدن و من در کمین نزدیک اونا میشنیدم در اثر وجدان و ارزش سخن بزرگان آن دوره دنبال جانبازی نرفتم و حالا بعد از 25 سال بخاطر ادامه تحصیل و استفاده از مزایای تخفیف که توان پرداخت ندارم تشکیل پرونده دادم شدم 5 درصد که هیچ فرقی با یک غیر جانباز ندارم . بالاخره همه میمیریم ماها که مرگ رو جلوی چشمانمان دیدیم وای بحال اونا که از علی و عدالتش گویند و برعکس عمل کنند .
 
 
-1 +11 # فرزند جانباز 1392/10/05 00:17
مسولین محترم بنیاد جانبازان سلام علیکم. چرا بین جانبازان بالای 10درصد فرق می گذارید مگر انها برای این وطن تلاش و ایثار نکرده اند چون پیگیری برای ارتفاع جانبازی نکردند و سکوت کردند باید امروز هیچ امتیازی نداشته باشند.....لطفا پاسخ دهید
 
 
-0 +10 # کیهان 1392/10/02 09:47
حدود یک سال و نیم در جبهه سابقه خدمت دارم ان هم در خط مقدم، اخیرا اختراعی دارم که به ثبت رسیده نظیر ان در دنیا و ایران وجود ندارد و بسیار کارایی فوق العاده ای دارد اما به علت حمایت نشدن از من قادر به تولید ان نمیباشم ایا یک مخترع ایثارگر هیچ حقی در این جامعه نداره لطفا مرا راهنمایی کنید
 
 
-0 +14 # فرزند یه جانباز 1392/09/26 10:14
پدرم جانباز 20درصد است و هیچ سهمیه ای برای دانشگاه یا سرکار نداریم حالا چه کار باید کنیم
 
 
-0 +8 # مکی حمودی 1392/09/22 11:17
بسمه تعالی
ریاست محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران
باسلام و دعای خیر
احتراما اینجانب مکی حمودی به شماره ملی 1987592697 جانباز 20% و ساکن شهر هویزه هستم.نظر به اینکه بنده متاهل و دارای عائله 10نفری که اکثرا صغار و دانش آموز هستند تاکنون هیچگونه امکانات و یا خدمات رفاهی از طرف امور ایثارگران دریافت نکرده ام و حتی اجاره نشین هستم و فاقد مسکن و دیگر امکانات زندگی میباشم.
وهر وقت مراجعه مینمایم در پاسخ به بنده عنوان میشود که چون جانباز 20%هستید لذا امکاناتی ویا خدماتی به شما تعلق نمیگیرد و اکنون خود و خانواده ام بسیار در مضیقه معیشتی هستیم واز این وضع هیچگونه آسایش نداریم لذا از محضر ریاست محترم بنیاد عاجزانه خواهشمند است در این خصوص مساعدت و کمک به خانواده ام همکاری و همیاری فرمایید.به طوریکه حتی از پرداخت اجاره خانه هم ناتوان هستم و خدا گواه که در بعضی از مواقع غذای بچه هایم فقط نان خالی بوده و اکثرا شبها شام بچه هایم نان و چایی میباشد.با آرزوی طول عمر با عزت مقام معظم رهبری . 
 
 
-1 +8 # Guest 1392/08/28 22:32
سلام مسولین گرامی بنیاد شهید کل استان تهران ما 5 نفر از بزادران جانباتز قعطح نخا وشهید هو شنگ درویشی متولی فرزند سلطانعلی شهرستان فیروزکوه روستای بادورود هستیم وهیچ کدام از ما 5 برادر از امتیاز وحق شهروندی استفاده نکردیم همگی بیکار ومستاجرهستیم حال پدر ومادر ما واین شهید برحمت خدارفتند نمی دانیم چرا از طرف بنیادشهید هیچ حقی بخا نوادهمان تحلق نمی گیرد چرا باما اینگونه رفتار می شود به دلیل بیکار بودن هر نو اتها م به ما می زنند پس جق فرزند شهید چه شخصی استفاده یا سواستفاده می کند خواهشمند است از طریق اداره بنیاد شهید فیروزکوه پیگیر موضوع لطفا باشید حق خانواده شهید را شخص دیگری سو استفاده نکند چو ن برای پیگیر ی کسی نیست تقاضامندیم نظارت بیشتری شود متشکر برادر شهید
 
 
-1 +8 # محمدی 1392/08/18 09:28
با سلام. پدر بنده جانباز 5درصد هستن و از کار افتاده. شنیدم که آموزش و پرورش یکی از فرزندان این جانبازان را استخدام می کند به عنوان سهمیه. میخواستم اگر امکان دارد بفرمایید سحت و سقم این خبر چگونه است. با تشکر
 
 
-1 +3 # مهرداد صلاحی 1392/08/15 21:46
با سلام.
سؤالی داشتم. من در سربازی و در حین انجام وظیفه دچار سانحه‌ای شدید شدم به طوری که قسمتی از پای چپ من از کار افتاده و همینطور شصت پام قطع شده. دکتر خودم و چند دکتر دیگه که همگی از کادر ناجا بودند به من گفتند که پام ناقص شده و حداقل درصدی که می‌گیرم 25 درصد هست.
سؤالم این هست که این 25 درصد رو کمیسیون ناجا می‌ده یا اینکه کمیسیون بنیاد جانبازان.
یعنی برای درصد جانبازی باید دو بار یکی کمیسیون ناجا و دوم در کمیسیون بنیاد جانبازان تعیین بشه؟؟؟
 
 
-0 +6 # محمد 1392/08/13 10:03
سعی کنید این قانون اصلاح کنید این انصاف نیست بین 20درصد و 25 درصد
 
 
-0 +7 # حسن 1392/08/13 10:01
خیلی استثنا گذاشتین بین 20درصد تا 25 درصد نباید فرقی باشد کسی که جبهه میره از جان خودش میگذره ای انصاف نیست که بچه های انها از کلی امتیاز برخوردارن ولی بچه های اینها چی آیا خدای ناکرده جنگ شود بازهم تفکیک میکنید آیا جانبازان 20درصد و خانواده هایشان احساس مسئولیت نمی کنند
 
 
-0 +5 # محمد 1392/07/29 15:55
آخه دوست عزیز از کدوم قانون داری حرف میزنی!!! قانون هستش که اگه جانباز زیر25 درصد فوت بشه باید درصد جانبازی به 25 درصد افزایش پیدا کنه و این کار 4 ماه طول میکشه - پدر من پارسال فوت شده و هنوز درصد جانبازی 25 نشده.
شاید اینم قانونه دیگه!!!
 
 
-0 +9 # مجتبی حسینی 1392/07/25 11:22
سلام
من پسر جانباز 15 درصد هستم که پدرم هنوز در زانو و در باسنش دو ترکش از ان زمان را به یادگار دارد و متاسفانه هیچ رسیدگی و هیچ مزایایی در اختیار پدرم و جانبازانی همچون ایشان اختصاص داده نشده است .
واقعا کجایند مردان بی ادعا
 
 
-0 +4 # بهزاد 1392/07/22 10:56
lمن جانباز 25% هستم ولی تاکنون هیچ احدی به من جواب درستی نداده من هرکگز استخدام دولتی نبوده ونشده ام من یک بیسواد نیستم چون لیسانس دارم حتما استخدام برایشان سخت تر شده شاید بیسواد یا 5 ابتدایی داشتم اتا الان استخدام شده بودم اگر هرجایی برایم ایمیلی بفرستد که استخدام بشوم من حتما به نزد آن ارگان یا موسسه خواهم رفت
 
 
-0 +7 # Guest 1392/07/21 02:18
با سلام من پسر یک جانباز 10 درصد هستم پدرم هنگامی به جبهه مرود که کلاس پنجم دبستان بوده ایشون باید بیش تر از این درصدش باشد که متاسفانه پیگیری نکرده ایشون وقتی به نماینده بنیاد جانبازان درشرکت پتروشیمی برای پائین بوذن پایه حقوق مراجعه میکند نماینده بنیاد به او میگوید:همین هم زیادت است.واقعا شما به گفته حرف این اقا چه قضاوتی میکنید اصلا چرا اینجور آدم ها باید نماینده بنیاد شوند چرا به این حضرات کاری ندارند که هرچی دوست دارن میگن خواهشمندم پیگیری کنید(کجایند مردان بی ادعا) یا علی.
 
 
-0 +4 # ابوالفضل 1392/07/20 08:39
باسلام وخسته نباشید براددر بزرگوار قبادی همسر بنده موقع اعزام به جبهه سرکار بوده حکم هست ولی تا کنون حقوق نگرفته وفرزندانم 27 سال به بالا بی کار هستند وهمسرم میگوید برای خدا ومملکت وامام ره رفته وکسی مجبورش نکرده ایا خدا خوشش می ایاد در این 28-30 سال حقوق نگرفته باشد ودیگران میلیارد ...و فرزندانشان سرکار وبهترین حقوق وتحصیلات و بورس تحصیلی بگیرند وفرزندان ما از حقشان محروم اقای قبادی این گوی واین میدان حرف نه عمل کنید چه کسی حق مرا خواهد داد سهمیه سربازی ودانشگاه فرزندانم یا سرکار رفتن فرزندانم که سقف سن بالا میرود بدون حقوق و خانه اقا جان من هنوز مستاجرم واز 8 ماه بولی در خانه نداریم ریه شیمیایی وترکش واز کار افتادگی کلی همسرم و صعب العلاج بودن بیماری ریه او در بدوی سیاه تایید شده وکمیسیون عالی فعلا منفی اعلام کرده گفتهاند کیسول اکسیزن و دارو یولی ندارم تا برایش تامین کنم سشلمتی او را برگردانید چیزی نمی خواهم نمی تواند نفس بکشد کنترل خودش راندارد در خانه متروکه طبقه 4 بدون اسانسور که فرزندانم او را کول می کنند کجاست انسانیت ومروت ومردانگی حداقل تا الان که حقوق ندادن وسراغی نگرفتند فرزند بزرگم را بجای او استخدام کنند زمین وکار وسهمیه دانشگاه وخانه وام برای خودشان هست غرق نشوند که سیری نا یذیرند کجاست رهبرم ان عزیز بزرگواری که صدایش ارامش روح ودیدنش ارامش جان با فرزنداش چه کرده ومی کنند و دوستش دو هفته قبل رحمت خدا رفت میخواهند زبانم لال مردن حق هست اینها هم بروند وبعد افسوس بخورند که بعید میدانم هرچند درصد را هم شنیدهام می فروشند 30 سال کم نیست بگذارید اینها در اسایش بمیرند هرچند بخدا قول میدهم اگر مشکلی بیش بیاد( خدا نکند) باز هم همین جانبازان ورزمندگان هستند که در صف اول هستند ایکاش در این لحظات باقیمانده فکری برای استخدام فرزندان . سر بناهی برای خانه بدوشان مستاجر میکردند ومیکردید همسر من نمونه ای از این جان بر کفان بی ادعاست کاری کنید شعار نه عمل کنید خدایا راضی به رضایتواسط خیر تو کجایند بنما دل که باغ وگلستانم ارزوست ممنون
 
 
+0 # شکری 1392/07/09 08:46
با سلام
من جانباز 15 درصد هستم با شماره 88961666 تماس گرفتم و گفتند که تسهیلات برای جانبازان 30 درصد به بالا می باشد. لطفا راهنمایی نمایید. با تشکر
 
 
-1 +4 # جانباز 1392/06/25 00:12
همه اش الکیه بعد از بیست و اندی سال دیگه ول کنید بابا اینقد با ما بازی نکنین
 
 
-0 +4 # اسماعیل 1392/07/06 13:50
سلام علیکم من پسر جانباز هستم الان دارم کلاس دوم دبیرستان درس می خوانم پدرم در جنگ با یک بمب در دستش منفجر شد و دستش را ازش دو انگشت قطع شدند وخواهشمندم که مارا در جایی برسانید
من بلد نیستم ایمیل درست کنم
 
 
-0 +6 # فرزند جانباز 20% 1392/06/22 10:28
با سلام و خسته نباشید به شما کسانی که پی گیری کارهای جانبازان عزیز هستید پدر بنده چانباز 20%موج انفجار می باشد .پدر بنده 42سال سن دارد بر اثرموج انفجار به سر و گوشها در سن 16 سالکی در منطقه شلمچه در عملیات کربلای 5 به عنوان آر-پی چی زن مجروح می شود هم اکنون براثر آن ضربه به سر وسیستم بدن ایشان روز به روز که سن ایشان بالا می رود دردش زیادتر می شود در حدود 2سال است طرف چپ ایشان ذرد می کشد از ناله فریاد و بعضی مواقعه صدای گریه بابایم را می شنو م ولی آن چنان وانمود می کند به خاطر درد نیست چندین متخصص ایشان را برده ایم می گویند به خل طر اثار موج انفجار می باشد . به خدا دلم برایپدر می سوزد از سن 16 سالگی دارد درد می کشد هر وقت به بنیاد استان خود مراجعه می کنیم می گویند هر امتیازی باشد برای جانبازان 25% به بالا می باشد حتی ما می خواستیم منزلی به خریم جهت گرفتن وام به بنیاد مراجعه کردیم گفتند وام برای جانبازان 25% به بالا می باشد . به خدا می توانم قسم بخرم جانبازان موچ انفجار از یک جانباز 50% ترکشی بیشتر دارد زجر می کشد تورا به خدا فکری به حال جانبازان موج انفجار (اعصاب و روان)داشته باشید تا در آن دنیا شرمند ه این عزیزان نباشید. باتقدیم دعای خیر برای شما
 
 
-1 +6 # رضا 1392/06/17 18:43
انانی که توجهی به جانبازان زیر 20درصد ندارند در واقع به فرهنگ ایثار و شهادت توجه ندارند ودر حق این عزیزان جفا میکنند در واقع اگر جانباز شناخته شده اند می بایست حقوق آنان متناسب با سایرین ودر حد درصد تعیین شده امتیاز قائل شوند در غیر این صورت تضیح حقوق کرده اند و در قیامت میبایست پاسخگوی این عمل خود و این عزیزان باشند .
 
 
-0 +7 # حسین 1392/05/30 09:31
متاسفانه شرکت ملی نفت از قانون خاص برخوردار است ولی اینچنین گفته گوهای نشیره ای برای قانون مندان فاقد اعتبار است چنانچه سند با شماره و ثبت رسمی دارد اعلام وارائه دهید و اگر ندارید با احساسات رزمندگان و جانبازان ته واگونی چر ا بازی میکنید اصل بر تذکر به روسای نظام است .تشکر میکنیم از همدرد در عزاداریهای این عزیزان .
 
 
-0 +5 # محسن 1392/05/29 14:10
حضرات با این همه امتیاز که برای ما قائل شدند موجبات شرمنده گی مارو فراهم کردند آقا مردیم از خوشی
 
 
-0 +6 # مهشید 1392/05/28 17:59
سلام شماها واسه خودتون قانون تصویب میکنین و به کسی هم فکر نمیکنین
پدرمن 36ماه سابقه ی جبهه داره
5تاترکش در ناحیه ی جمجمه ...
هرشب هرشب سردرد مکرر امونشو بریده
درست نمیتونه کار کنه چون گاهی تحمل سروصدا واسش امکان پذیر نیست...اما چون دیر دنبال کارت جانبازی رفته 5%واسش زدن
تمام این امکانات شما واسه 25%به بالاست آخه مارو چی فرض کردین؟؟
بیمه طلایی زدین ولی خدماتی که قابل استفاده باشه مثل دندونپزشکی نداره باید حتما صعب العلاج باشیم ؟؟؟هه
خدتون و زدین به اون راه؟واقعا که شما یکم فکر آخرتتون باشین
 
 
-0 +10 # سمیرا 1392/05/10 11:06
واقعامتاسفم واسه رییس بنیاد.اخه این حقه این چه جورعدالتیه دوستم با سهمیه 25 درصد از دانشگاه آزاد مثل دولتی استفاده کنه ولی ما که 20 درصد هستیم عین بقیه با ما رفتار میشه اخه این درسته که هیچ تفاوتی بین ماقایل نمیشن همون بهترکه این درصدم نداشته باشیم بمونه واسه خودتون پس کی دیگه میخوایدرسیدگی کنید
 
 
-1 +3 # برکاتی 1392/04/18 19:44
این همه مطلب را که نوشته اید خودتون هم می دونید که برای جانبازان زیر 25 درصد اکثر آنها لحاظ نمی شود بخصوص در لایحه جامع خدمات ایثارگران که وضع از این هم بدتر شده حتی تا قبل از آن که در ساختار استخدامی دولت جانباز به شخصی با هر میزان درصد اطلاق می شد که هنوز این قانون تصویب نشده و بصورت دستورالعمل به ادارات ابلاغ گردیده ملاک جانبازان بالای 25 درصد مورد توجه قرار گرفته اند و در بدو کار با افزایش 25 درصدی احکام پرسنل بالای 25 درصد روبرو شدیم متاسفانه جانبازان زیر 25 درصد معضل بزرگی برای بنیاد جانبازان و ایثارگران است که انشالله به زودی ... از سر بنیاد کم می شود
 
 
-0 +3 # علیرضا 1392/04/12 11:17
باسلام ضمن تشکر از تمامی کارشناسان گرامی فاش نیوز. بخصوص محمد قبادی ، بنده ده سال در دهیاری کار میکنم ،بصورت ساعتکار و قراداد ی، بدون هیچ حکم و فیش حقوقی و 11 ماه جبهه بودم و فاقد شغل رسمی هستم ،بعداز 7 سال تونستم با هزینه های زیادی از ناحیه ریه جانباز 15 درصد شیمیایی بخدا پای راستم که نزدیک 74 درصد آسیب دیدگی دارد ( البته افزایش درصد دارم) با مراجعه به بنیاد و تحویل مدارک گفتن تا دوسال دیگر شما نمیتونید به کمیسیون بروید آیا قانونی وجود ندارد مدارک جهت افزایش درصد زودتر به کمیسیون پزشکی بنیادشهید ارسال یا تحویل و یارسیدگی کنند ،
 
 
+0 # مولود بداغی 1392/04/01 17:10
سلام
(((آیاجانباز 10% که بنیاد تهران به او نامه ای داده در مورد اینکه میتواند جواز هر کاری را بگیرد جواز تاسیس پلیس +10 به او تعلق میگیرد؟
 
 
-0 +4 # مولود بداغی 1392/04/01 17:01
دختر جانبازی که پدرم 90% شنوایی یکی از گوشهایش را از دست داده ولی چون مدرک پزشکی از جبهه ندارد این ادعا را قبول نکردن.و فقط 10% برای ترکشهای مانده در سر و پایش به او دادند.
اگر کسی به پای خاطرات رشادتهایی که پدرم از خود نشان داده بنشیند به مدال شجاع ترین جانباز را خواهد داد.(در میان فامیل بهترین و صبورترین مرد شناخته شده همه او را دوست دارند)
او هیچ استفادهای از بنیاد تا به امروز نکرده او راننده بیابان است دیگر نای رفتن ندارد .
فقط میخوتستم بدانم میتوانید جواز کاری مثل پلیس +10 به او بدهید تا لااقل بقیه زندگیش را بین آدم ها سپری کند نه در بیابان.
سوال"
((((آیا پدرم میتوتند از طریق برگه ای که بنیاد به او داده در مورد اینکه _جواز هر کاری راکه خواستن به او بدهند_ جواز راه اندازی پلیس +10را بگیرد/)))
 
 
-0 +2 # علی اصغر طالعی 1392/03/22 21:59
سلام
افرادی که دارا ی آلودگی ریوی به مقدار 7/24 هستند و سپاه نیز مصدومیت آنها را تایید کرده باید چکار کنند تا بتوانند شامل در صد شوند؟
ممنون از راهنمایی شما
 
 
-0 +5 # احمد 1392/03/12 00:34
باسلام من بسر جانباز ٢٠درصدهستم میخواهم درمورد خدمت سربازی بکم که بدرم ٥٠سال دارد وبیکاروتحت مراقبت بیمارستان هم هست ومن دانشوهستم که کارمیکنم وکارم کارکرتیرجه بلوک است واقعا شمانظربدید انصافه اینجوری در جنین مظلومیتی واقع بشیم
 
 
-0 +2 # خدامرادرجبی جانباز15 1392/02/30 20:48
با عرض سلام وخسته نباشید بنده خدامرادرجبی 60سال سن دارم 15درصدجانبازی و37ماه سابقه جبهه دارم ودارای یک فرزند معلول ذهنی هستم ولی از طرف بنیادهیچ مزایای دریافت نمیکنم چون که ماجانبازان زیر 25درصد برای خدا جنگ نکردیم ای کاش اون37سابقه جبهه رو میگرفتید وبجاش 10درصد جانبازی میدادیدیاحداقل بنیاد ی کمکی به فرزندمعلولم میکردتو رو قران یکی جواب منو بده
باتشکر
 
 
-0 +2 # سعید 1392/02/28 20:47
سلام خسته نباشید من الان جانباز 20درصد هستم چند سال حقوق من صد هزار تومان بیشتر نشده ایا افزایش میابد.هر کسی که جای ازاو اسیب میبیند ناراحت میشه من اون موقع که مجروح شدم بادکتر یه ذره جر بحث کردم چون شیمیای هم شدم ناراحتی پیدا کردم درصد من رو کم زده حالا باید چکار کنم
 
 
-0 +3 # سعید 1392/03/12 12:01
سلام بابای من در هر ماه 80تا100هزارتوما ن حقوق مستمری میگیره جانباز 20درصد هم هست ایا حقوقشون افزایش میابد چون اخبار اعلام کرد که بازنشستگان ومستمر بگیران حقوقشان افزایش میابد ایا صحت دارد
 
 
-0 +1 # عبدالرضا عربزاده 1392/02/14 08:31
آیا این حرفها صرفا"سرگرم کننده نیستند .اشک مارا در میاورند وقتی فقط میگن 20%به بالا.آدم احساس میکنه مهره های سو خته به حسابشان میاورند .شما لطف دارید ولی با آنانی هستم که این قانون ها را مینویسند به نمایش هم میگذارند ولی به جایی ابلاغ نمکنند .حکم نمیدهند تا من که بعد این همه سال حالا شوهرم را به دلیل همین حرفها برای اقدام به پیگیری پرونده جانبازی کردم به باورم الحاق نشود که همه در حد حرف .چقدر سنگین که آب روبرویت باشد ولی ندانی چرا اجازه خوردن ندهند.او میخواست نام جانبازیش بخاطر همان باشد که آن زمان دریافت کرد.اما مشکلات زیاد زندگی .گرفتن حق باعث شد که من...اما حالا خیلی راحت میگن .اما کو عمل.
 
 
-0 +3 # ابوالفضل 1392/02/13 15:18
با سلام بنده همسر جانباز بدون در صدم که دو سال دارم میدوم فقط معافی بسرم را میخواهم وبخاطر اون افتادم دنبال یروندهام ریه شیمیایی و اعصاب وروان وموج انفجار ودیسک وهزاران مشکل که بعلت معلولیت قراردادی بودم که نتونستم برم کار وکسی سراغمان نیامد ترکش احراز شده وموج انفجار وشیمیایی هم در بدوی سیاه تاییدشده وشیمیایی ولی کمیسیون تهران عالی مردود اعلام کردند حتما موج انفجار هم که تایید شده منفی خواهند زد ولی اقایی در کمیسیون میگفت دکتر اشناست و بالای 5 در صد ریه را تایید میکنند ایشان تایید شدند یارتی داشتند وهمسر من با ریه 7 بدوی تایید ولی عالی منفی هم جالب وهم جای تعجب او ندر صد گرفت اقایون سر یل صراط سر راهتون را میگیرم میسولین جانیازان باید خودشان جانباز باشند تا درد ما را بدانند نه یک مشت راحت طلب وجانبازی دیگر میگفت انقدر خرج کردم تا به این جا رسیدم 50در صد گرفتم انشال.. گره کار همه را خدا وایمه باز کنند بدبخت همسرم گفت خانم گول نخور حتما حقش بوده خدایا این مخلصان بی ادعا را تو حامیشان باش وراه انداز کارشان وفرج وگشایش کارشان ومن فقط نذر حضرت زهرای مرضیه س و اقا امام زمان عج وحضرت ابوالفضل العباس ورقیه س کردم چون اونها دردمان را می فهمند وابرویشان را ییش خدا گرو میگذارند ومن به همان ابروی گرو گذاشته قسم میدهم وسفرهاتان را نذر کردهام یا بابالحوایج یا ام ابیها همسر من قادر به راه رفتن نیست نفس نمی کشد فقط گریه می کنم چه جوانی بود و الان مانند بیرمرد 70 ساله هست 52 سال دارد اگر عکس او را بذارم باورتان نمیشود این دو عکس ما یکیست وکنترل خودش را ندارد چرا تبعیض چرا یارتی در کمیسیون این ماه رفتم گفتند اعتراض بگذار برگ اعتراض نمیدهند بابا بدین خودمون میریم تهران ایکاش رهبرم ولی فقیهام در جریان بود ومیدانست با این جان برکفان بعداز دو سه سال دویدن هزینه وویزیت دکتر عکس ام ار ای ورادیولوزی چکار میکنند از اول افراد مشخص شده وتایید خودشان را کنار بگذارند وبه بقیه بگن ندوید به جایی نمی رسید بیش از 1000000تومان خرج کردم بخدا وام کالا گرفتم بخدا شهدا عزیز ونزد خدایشان روزی دارند وصبر وتحمل فرزند وخانواده وماد ویدر جدا ولی ما 23-25 سال خودمان هم داریم دیوانه میشویم هیچ سالم در خانه نداریم جانباز وعضوی از شهید که همراهشان هست ودر این دو سال بدوی تایید شد الان هم منتظر کمیشیون بنیاد هستم که میگن بد تر هست خدایا خودش که میگه گذاشتی تا زجر بکشم کاش منهم شهید شده بودم که لیاقت نداشتم و 3 فرزند لیسانس بی کار ایکاش از اول فکر فرزندانم بودم در حقشان ظلم کردم خدایا ببخش حاضرم زندگی که ندارم ولی هر چه هست بدم و یکروز هشت سال دفاع مقدس برگردم ما هنوز سربازان رهبریم التماس دعا ممنون
 
 
-0 +1 # احمد مقدسی 1392/01/18 22:57
نمیدانم به که بایدگفت که میتوان چند برابربالا مطلب نوشت اماوقتی این عزیزان فداکار زیر 25 حتی از نظر ان حضرات بی نیاز از امکانات اولیه که همه گی از سرلطف این بزرگان برای خود کسی وصاحب جاه ومنالی شده ا ند ارزش داشتن یک کارت شناسی عکس دار راندارند عملا یعنی بحساب نیامده اند وبرای کسی که بحساب نمی اید کسی چگونه میتواند کار کند واگر میشد نام انها از تاریخ حذف کنند کوتاهی نمی کردندولی حیف که نمی شود هر چند جسم این عزیزان تا یکی دو دهه یاسه دهه بیشترنمی ماند اما انها تاابد درتاریخ اللهی نه مادی میمانندو خدای انان نمیگذرد از کسانی که حق انان راادا نکردند وبا حرف وکلمه بازی کردندو......... ..
 
 
-0 +3 # جانباز 20% 1392/01/07 12:21
با سلام جناب آقای زریبافان شما که نماینده جانباز ان هستید به خدا قسم این دنیا با هر سختی که باشد می گذردولی مطمن باش ما که نوچوان 17 ساله بودیم رفتیم جبهه دینمان را ادا کردیم شما برای جانبازان موج انفجار 20% چکار کردید چنانچه مشکل این عزیزان را حل نکنید آن دنیا جلو شمارا خواهیم گرفت
 
 
-0 +3 # جانباز 15 درصد 1392/01/03 22:12
باسلام
جانباز 15درصد هستم از سال 1384در شرکت گاز خوزستان مشغول هستم بامدرک فوق دیپلم حدود یک سالقراردادی شدم ایا قانونی هست که شامل شود تبدیل وضعیت به رسمی شوم لطفا اگر کسی راه قانونیش بدونه راهنمایم بکنه ممنون میشم
 
 
-1 +3 # محسن.شجانباز5% 1391/12/27 02:48
بخداوندی خدا ب دو دست بریده ابوالفضل انگشتان دستم ترکش تو چشمم موج انفحار پرده گوشامو پاره کرده ولی 5% ای خدا مستاجرم بیکارم عدالتت کجاست یا ارحمن راحمین.. شرمنده ی خودمو خانوادم شدم ای خدا
 
 
-0 +5 # Guest 1391/12/24 10:56
به جانبازان زیر 25% توجه شود به خدا آنها هم در جنگ شرکت داشته اند وبا کفر جنگیده اند و با جانبازان بالای 25% در یک جبهه بوده اند. چرا اینهمه تبعیض قائل میشوید
 
 
-0 +5 # غلامرضااسدی 20% 1391/12/22 22:54
بنده 20%جانبازی دارم وتاکنون هیچگونه امتیازی نگرفته ام...آیا میتوانم به 4جانباز 20% به هرکدام 5% درراه خدا بدهم ودرصد خودم راصفرکنم ولی درصد آنها به 25 برسد وحقوق دریافت کنند بلکه ازاین راه بتوانم زندگی 4خانواده را نجات دهم؟ لطفا مرا راهنمایی کنید متشکرم
 
 
-0 +4 # نازنین 1391/12/20 10:19
سلام من دانشجوی مامایی دانشگاه ازاد هستم وتخفیف شهریه فقط شامل جانبازان 25 به بالا میشه وما 20 خیلی شرایط برای ما سخت من شهرستان درس می خونم وهزینهام خیلی زیاد خواهش میکنم یه فکری کنید من پدرم 40 ماه جبهه هم دارن وهیچ تخفیفی شامل ما نمیشه... خواهش میکنم رسیدگی کنید....
 
 
-0 +12 # رضا رضائی 1391/12/13 08:15
باسلام امیدوارم همیشه شاد وخندان باشید میدانم که هیچ وقت جوابی نخواهم شنید وکسی هم پیدا نخواهد شد که کمکی به جانبازان مثل من رسیدگی نخواهد نشد اما بگذار حرفم را بزنم بخداقسم اشکال از مسئولین مملکت نیست اشکال از خود ماست اخیرا یک مصوبه ای مجلس تصویب کرد در تاریخ 27 اردیبهشت سال 1391 باعنوان زیر
"با رای نمایندگان
رزمندگان بدون مدارک بالینی تحت پوشش بنیاد شهید قرار می گیرند
چهارشنبه 27 اردیبهشت 1391|14653
________________________________________

رزمندگانی که مدارک بالینی نداشته اما به تایید یگان های اعزام کننده برسند، تحت پوشش بنیاد شهید قرار می گیرند.
نمایندگان در نشست علنی نوبت عصر امروز (چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی و در ادامه بررسی بخش هزینه ای لایحه بودجه ۹۱ کل کشور با الحاقی ۳۵ ماده واحده مبنی بر تحت پوشش قرار دادن رزمندگانی که در دفاع مقدس دچار آسیب شده اما مدارک بالینی ندارند از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران موافقت کردند.
در این بند الحاقی آمده است افراد و رزمندگانی که در دوران دفاع مقدس و حوادث زمان انقلاب اسلامی دچار آسیب جسمی، روحی و روانی شده‌اند ولی صورت سانحه و مدارک بالینی همزمان ندارند با معرفی یگانهای اعزام‌کننده و نهادهای متولی توسط کمیسیون احراز بنیادشهید و امور ایثارگران و با نظر کمیسیون پزشکی، جانبازی آنها مورد تأیید قرار می‌گیرد و متناسب با میزان جانبازی‌ آنها تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار می‌گیرند."
وبنده هم همین درد را داشتم وبنیاد بنده را جهت افزایش درصد به دکترهای خودش معرفی کردند واعلام کردند که بنده براثر موج انفجار هردوگوشم دچار آسیب شده وبنده باهمین مصوبه مجلس که عین این مصوبه را پرینت کرده بودم بردم واظهار داشتند که مجلسی می نشینند برای خودشون حرف میزنند وما کاری به این مصوبه ها نداریم خلاصه قبول نکردند لذا از شما برادران عاجزانه تقاضادارم به این درد من گوش فرادهید وبه کمک من وامثال من بشتابید لازم به ذکر است که بنده جانباز 10% ازناحیه دست وپای چپ می باشم برای سلامتی رهبر ودیگر مسئولین صلوات بفرستید
 
 
-0 +1 # فایق 1391/12/11 19:47
بندبراثر ترکش از ناحیه دست راست مجروح شدم درصد جانبازیم15 میباشد که قبلا دارای حقوق بودم والان حدود چندسالیه حقوق ما کاهش پیداکرده خواهشمندیم درصورت حقوق بعدازچندسالی که کاهش پیدا کرده پیگیری نمایید
 
 
-0 +8 # محمدرضا میر شاه 1391/12/07 13:39
من جانباز 5% بند الف که هیچ حقوق از جانبازان 30 سال ندادن و میگن بند الف هستی و هیچی بهت تعلق نمی گیره و ماهان هر دو پلاتین داره اندوختم همه براثر اشرار شکسته شده و 20 گلوله در ناحیه کمر ویکی در ناحیه مهره های کمرو 8 بار هم به تهران رفتم در این 30 سال هیچ کاری نکردن و الانم که سنم بالا رفته دیگه نمی توانم با شغل آزاد کار کنم و بچه کوچکی دارم زنم از گرسنگی خانه های همسایهها را تمیز می کند تا نان شب داشته باشیم .راهی را برایم بگویید کمکم کنید
 
 
-0 +1 # محمدرضامیرشاه جانباز 1391/12/07 01:43
خواهشها کمکم کنید
 
 
-0 +1 # هوشنگ حیدری 1391/12/05 08:16
با سلام

من حدود 10 است که در اداره کل گمرکات استان ایلام مشغول به خدمت هستم و از این مدت 10 سال خدمت تقریبا 5 سال نیروی شرکتی بودم و با بخشنامه هیئت وزیران قراداد معین شدم. و فرزند جانباز از کار افتاده کلی هستم .سئوال آیا در این اداره مذکور میتوانم با سهمیه پدرم که جانباز ازکار افتاده کلی است پیمانی شوم........
با تشکر
حیدری
 
 
-0 +1 # منصورجانباز10درصدی 1391/12/01 12:19
سلام بنده باتوجه باینکه براثر انفجاربمب دربغل واصابت ترکش به پیشانی وضربه موج انفجارکه مبتلابه کاهش شنوایی حس عصبی درگوش راست وچپ وهمچنین اختلال شدیدعصبی(اعصاب وروان)شده که بعلت شدت یافتن مدت دوسال از دکترین متخصص اعصاب وروان ومغزواعصاب وگوش وحلق وبینی بعلت قادر نبودنبه کاروتشخیص دکترین متخصصین مصداق بیماری صعب العلاج وازکار افتادگی کلی ودایم می باشد لذاباتوجه به مدارک موجود درپرونده متاسفانه درکمیسیون بنیادبادرنظر نگرفتن اعصاب وروان وگوش هایم 10درصد جانبازی داده اندلذافرزندم دانشجو بوده وبنده به علت استراحت پزشکی قادر به پرداخت شهریه دانشگاه وامور زندگی نبوده لطفا راهنمایی نمایید
 
 
-0 +1 # Guest 1391/11/30 12:11
سلام بابت بازنشسگی ازادگان وجانبازان چرا متوقف شده کی برقرار می شه مریضیم ناتوان چه باید بکنیم
 
 
-0 +3 # یک زن 1391/11/24 09:21
برید خدا رو شکر کنید زیر 25درصدی ها ماهاکه توجنگ همه ثروت ومال مون روصدام لعنت خدا تا ابد بر او باد ازبین برد خانواده مون هیچ کدوم جانباز یا شهید در راه خدا نشدن از طرف هیچ اداره دولتی هم نه حقوق میگیریم نه بیمه ایم با شش تا بچه تحصیل کرده ویتیم والبته بی کاردر یک شهرستان دور افتاده وبدون امکانات چی کار می شه کرد جز توکل به خدا.
 
 
-0 +8 # سعید 1391/11/18 01:35
سلام
چرا فرزند جانباز 20 درصد تخفیفی در دانشگاه ندارد ولی جانباز 25 درصد 100 درصد تخفیف داره چرا ااااااااااااااا ااااااااااااااا ااااااااااااااا ااااااااااااااا ااااااااااااااا اا؟ این عدالته؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 
 
-0 +2 # رضا رضائی 1391/12/21 09:58
باسلام کلمه عدالت چقدر کلمه شیرینی اما دور از دسترس
 
 
-0 +5 # جانبازی از قومس 1391/11/17 15:09
با سلام اگرافرادی مثل علی افراسیابی در راس بنیاد شهید میشد امروز خانواده ی شهدا وجامعه ی ایثارگری هیچ مشکلی نداشت
 
 
-0 +3 # عربعامری ج 20 درصد 1391/11/16 15:07
با سلام بنده افتخار میکنم درسپاه خدمت کنم
 
 
-0 +4 # عامری 1391/11/15 16:09
اقای قبادی بهتر نیست جانبازان زیر 25درصد استخدام سپاه شوند
 
 
-0 +2 # محمدفرزندجانباز 1391/11/14 04:01
وقتی اومدم این سایت دیدم همه درد دارن.خودم که فزندجانباز هستم پدرم میگه همه ما رزمنده ها بیشتر به خاطر خدا رفتیم جبهه. اما الهن واسه بچه هامون باید خوب باشه راحت باشن.من نمیفهمم مگه اونایی که درصدشون کمه جانباز نیستن. واقعا که شهید زنده هستید.هر کس که یه روز جبهه بوده به نظرم جابازه. اجرتون پیش خدا محفوط.خدا یار بی کسونه.
 
 
-0 +2 # اجبارجوانمردمیانرزی 1391/11/08 16:19
چرانمیخاین به ماجانبازان زیر25درصد برسی آخه دیگه تاکی بخدادیگه بدن از شیمیاییپر شده آدرس گیلان شهرستان صومعه سرا گوراب زرمیخ دهستان تنیان
 
 
-0 +2 # فاطمه 1391/11/08 15:05
پدرمجانباز۲۰درص دبودزانوشازکارا فتادبردیمکمسیون نوشتنبعدازکمسیو ن درصدشوکردن۱۵درح الىکه،برگهفوتشو آوردهبودنبحدىجر احاششدیدبود
 
 
-0 +3 # جانباز 20% 1391/11/06 19:42
آخه این چه عدالتی است که شما دارید بنده به بنیاد شیراز مراجعه کرده ام با بی شرمی می گوید دولت برای جانباز بیستد یک قرن ارزشی قائل نیست به خدا قسم بنده تا16 سالگی سالم بودم که در سال 65و 66 در منطقه شلمچه در گردان فاطمه زهرا در عملیت بر اثر موج خمپاره برسر مجروح گردیدم حالا سن 42روز به روز بر اثر این مجروحیت اعصابم خورد می شود و کسی نیست به دادما ماهابرسد بخدا قسم آن دنیا جلو این رئیس که الکی به جایی رسیده اند را خواهیم گرفتد مخصوصا رئیس جمهور و نمایند گان مجلس را
 
 
-0 +10 # جانباز 20دصد 1391/11/02 15:26
فرق جانباز 25 درصد با 20 درصد در چی که همه جوره به اونا می رسند و لی زیر 25 درصد نه
 
 
-1 +4 # Guest 1391/11/11 10:03
من نمیدانم این همه تبعض برای چی من حدود 65ماه سابقه حضور در جبهه دارم و جانباز زیر 20 درصد هستم ولی تا کنون هیچ خدماتی به من ارایه نشه است ضمن اینکه زن و فرزندم از دست عصاب خوردی من در اعذاب هستند به خاطر وضعیت من ضمن اینکه مستاجر هستم وبیکار ..../؟
 
 
-1 +3 # باقرجانباز 15درصد 1391/10/30 18:56
من از شش سالگی در ایلام شهرستان مهران بخش صالح اباد که نمیدونستم مین چست باهاش بازی کردم منفجر شدودست وباهام بر ترکش هست
 
 
-0 +4 # سیدجانباز20 درصدبسیج 1391/10/30 08:47
آقای قبادی باتکرارکردن قانون همه جانبازان زیر25 درصدورزمندگان8 سال دفاع مقدس راناراحت کرده ایدخواهش می کنم اگرمطلب جدید و به درد بخور این عزیزان فراموش داریدبیان کنید والا بخاطر مطرح کردن خودت درسایتها. جانبازان زیر25 درصدو رزمندگان اسلام را اذیت نکن.واقعا اینهمه عرضحال ونظرات. نمایندگان مجلس ودولتمردان ومسئولان بنیادشهیدوهمچنی ن ستادکل نیروهای مسلح چه اقدام موثری انجام داده اند ویاشماکه مسئولیتتان رانمیدانیم درمقابل اینهمه درخواست واعلام تبعیض چه کرده ای؟
 
 
-0 +4 # علی از اصفعان 1391/10/27 16:43
ن سلام میکنم نه میگویم خسته نباشید بدلیل اینکه اصلا شاید این پیامهاراکسی نخواند هرموقع به بنیاد شهید میروم مثل یک نیروی مازاد به ما نگاه میکنند هردرخواستی داریم میگویند زیر25ذرصد هستی تعلق نمی کیرد مهم نیست هدف ما چیزدیگری بوده گفتم شاید به ماهم ارزشی بدهند اما انگار نه انگار گفتم شاید برای خانواده ام ازاین طریق بتوانم کاری کنم اما انگار نه انگار یک روز با پسرم به بنیاد رفنم در هراتاقی میرفتم مثل اینکه با قاتلشان حرف میزنند ویا ارثیه شان را طلبکارند جواب میدهند که ازخجالت بیرون امدم پسرم گفت بابا اینهم از نهادهای انقلابی که میگفتی
البته وقتی در تلویزیون جانبازان عزیز 70درصدی را میبینم از خودم خجالت میکشم که چرا من خودم را با این عزیزان قاطی میکنم اما چه کنم که فعلا به خاطر مال دنیا محتاجم
فقط ارزودارم یک روز همین اقایانی که پشت این میزها نشسته اند مثل من خجالت بکشند
 
 
-1 +3 # علی 1391/10/21 11:28
با سلام و خسته نباشید
من جانبازی هستم که حدود 5 سال است که جانبازیم را درست کرده ام(15درصد) و دو سال است که به من ماهانه 200000تومان پول میدهید اما این درصدی که به من اختصاص داده اید خیلی کم است زیرا جانبازی من بر اثر اصابت ترکش در ناحیه ستون فقرات میباشد و چیزی نمانده که من قطع نخاع بشم.من قبلا راننده بودم بودم اما الان دیگر توان کار کردن ندارم و در طول 30سال فقط 2سال ماهیانه 200000تومان از شما پول گرفته ام در حالی که امثال من 20 سال هست کا از شما حقوق میگیرند و در یک نهاد دولتی هم مشغول به کار هستند از شما خواهش میکنم به افرادی که چنین شرایطی دارند رسیدگی نمایید.با تشکر
 
 
-0 +3 # جانباز20درصد 1391/10/20 11:47
باسلام وخسته نباشی چندسال قبل قرار بودجانبازان 20درصد ازمزایای 25درصد به بالا استفاده نمایند چی شد .ممنون
 
 
-0 +4 # رسول فرجام بیله سوار 1391/10/18 10:34
من جانباز 10 درصد هستم.با وجود اشتغال بعد از 20 سال منزلی برای سکونت ندارم .این در حالیست که در منزل استیجاری هر روز با همسرم بدلیل عوارض ناشی از موج گرفتگی دعوا ومرافه دارم. این است جواب ما بعد از ایثار واز خودگذشتگی وحفظ وطن. مدارک مربوط به جانباز ی شیمیایی را به بیمارستان بقیعه الله تهران داده ام ولی تا به امروز کسی جوابگو نیست.
 
 
-0 +3 # جانباز 10% 1391/10/17 11:54
آقایانی که به اسم ما آمار میدهید؟!
این درصد که به ما چسبوندیدن نخواستیم. مارو برگردونین به روز اول سلامتیمونو برگردونین به خدای حسین قسم هرچی که دارم بهتون میدم.
شما چه میدونید درد ترکش جای ترکش توی سر یعنی چه .شما چه میدونید شکستن اسباب و اثاثیه منزل از شدت درد و صجه یعنی چه.هرکی میفهمه 10% داریم با تبلیغاتی که شما میکنید فکر میکنه ما الان 10 تا کارخونه 20 تا ماشین و ویلا و... دادن به ما نمیدونیم چکارشون کنیم.
خدا از کسایی که به اسم این بچه ها دارن میگن و میرین و میخورن نگذره.
 
 
-0 +4 # مجتبی 1391/10/15 06:42
چرا 25 % به بالایا خانواده شهدا مگه بقیه که رفتن و8سال زیر موشک وخمپاره بودن چیزیشون نشد اونها چی علی وار نگاه کنید آنها هم زحمت کشیدند چرا چرا وچرا فردا جواب خدا رو چی میدید
 
 
-0 +5 # مجتبی 1391/10/15 06:31
به نام خدای که هر چه داریم از اوست

باسلام من فرزند جانبازی 15%هستم که 2 ترکش خورده وموجی هم است و84ماه در جنگ بوده همش فکر جنگ که میفته یا وقتی اعصبانی میشه موج میگیرش زندگی رو جهنم میکنه برامون آیا اینها حق ندارند ؟ درسته به خانواده شهدا باید رسید ولی اینها چی 8سال باجونشان دفاع کردن ولی نتوانسند به درجه شهادت برسن یعنی هیچن ؟ اشکال نداره دنیا محل گذره اجرشان رو انشاالله خدا میده ولی به فکروشون باشید اگه آنها نبودند خدا میدونست الان مملکت دست کیا بود
 
 
-0 +3 # جواد آقایاری 1391/10/13 03:36
با سلام و خسته نباشید"بنده فرزند جانباز 10درصد از بنیاد که در حق پدرم کوتاهی شده و 47.50درصداز نیروی دریایی میباشم.چرا برای ما هیچ تسهیلاتی وجود ندارد چرا برای ما تسهیلاتی برای اشتغال نیست مگر باید پدر من شهید میشد تا کارش ارزش پیدا میکرد البته درسته که شهید مقام بالایی داره.در ضمن در خانواده های ما شهیدان و جانبازان بسیاری هستند به عنوان مثال:شوهر خاله من که شهید شده
 
 
-0 +3 # فرزند جانباز20% 1391/10/08 10:36
نام من حسین می باشد . بنده 14 سال سن دارم بابای من در 16 سالگی در منطقه شلمچه بر اثر موج انفجار . بر سر مجروع می شود . در صورتی که عمویم جانباز 25% ترکشی می باشد . هیچ گونه مشکلی نسبت به بابابی من ندارد لذا از شما مسولین خواهشمندم بیاید جانبازان را بر اثر ضایعاتی که به آنها وارد شده طبفه بندی کنید نه براثر درصد جانبازی .چرا فرزندان جانبازان 25% به بالا بتوانند از همه امکانات استفاده کنند ولی بابای من نمی توانداستفاده کند آیا به نظر شما این عدالت است کجای دنیا پیدا می کنید فرزند جانباز 25% بتوان از همه امکانات استفاده کند ولی جانبازان 20% نتواند استفاده کند
 
 
-0 +2 # مجتبی باقری 1391/10/06 21:30
درضمن پرونده اینجانب را به خودم برگردانید لااقل درروز قیامت خودم بگم پرونده ام خاک نخورد .
بنیاد جانبازان ما فقط نور چشمیا را بیشتر می طلبد تاما چون ما اززبان با آنها فرق داریم درضمن اون روزا به ما که نگفتند شما ترک هستید یا لرهستید آون زمان هدف یکی بود ولی الان هدف فرق کرده است . با تشکر از دوست عزیز قبادی ودرپایان
مسئول بنیاد باید خودش جانباز باشد تا بداند درد جانبازی را نه کسی سالم است فقط به پست ومنزلت وجایگاهش تازه به فرزندان جانبازان بد وبیرا بگوید /
 
 
-0 +2 # مجتبی باقری 1391/10/06 21:23
با سلام مسئولین عزیز
جانبازی هستم که دارای سابقه 27 ماه حضور در جبهه دارای درصد جانبازی 20 که درشهرستان دهاقان زندگی میکنم وبا حقوق کمفقط می توانم اجاره خونه وایاب وذهاب وتخصیلات فرزندانم را محیا کنم وخودم نیز دانشجوومستأجر ومریض ودارای مریضی دیابت وقندخون وتاحالا پای برادران مخلص بنیاد به درخونیه مان بازنشده است تامدتی پیش یکی از دوستان در راه دیدم وازاوسوال کردم وایشان فرمودند وامی بابازپرداخت 18 درصد داریم والان حدود 24 سال از جنگ را پشت سر گذاشته ایم هیچ فرقی نداشته تازه روز به روز بدتر شده ایم قند طبیعی که 74 تا می باشد بنده قندم تا مرز 450 هم رفته وچشمهایم دیگر کم سو شده واقعاٌ مسلمونی است ؟ درضمن نمی دونستم روزی زنده می مونم لااقل بیشتر درفکر درصد جانبازی بودم بچه ام بیکار بدبختیم خیلی زیاد هرچه به نماینده هم نامه نوشتم تازه نامه ام را نخواند هیچ درجواب یک کلمه فوش هم نداد خوشحال بشم در انتخابات بعدی هم پیش زن وبچه ام رویم بشه درد دل زیاد اما کسی نیست جواب بده انتظار زیادی هم ندارم شهریه دانشگاه مسیر طولانی دانشگاه ویک کارمند جز که همه حقوقم هزینه اجاره وتحصیل بچه ها ودرضمن فرزندم دارای مدرک دیپلم ولی نداشتن وضع مالی که به دانشگاه بفرستم ای کاش کسی بود با ما درد دل می کرد ول ما مثل این اقایان نیستیم ما تا آخرین قطره خونمان از علیمان حمایت می کنیم تا علی تنها نماند ............... ............. درد دل خیللللللللللللل للللییییییییییی یییییییییی زیادددددددددددد دد منتظرم
 
 
-1 +2 # یکی از جانبازان 1391/10/06 16:48
بعد از گذشت 33 سال از پیروزی انقلاب اسلامی و تثبیت و تقویت نظام اسلامی که بنا اعتراف دوست ودشمن بیشترین سهم از آن جانبازان عزیز می باشد آیا وقت آن نرسیده که خدمات به این قشر بزرگوار را توسعه داده ولااقل سقف خدمات دهی را برای مدتی هم که شده از 20درصد شروع کنند؟
 
 
-0 +3 # کلام الله طباطبایی 1391/10/03 20:42
باسلا من جانباز 20درصد هستم و شانزده ماه خدمت داوطلبانه بسیجی و جبهه های زمان جنگ دارم وقبل از جبهه وجانبازی ملم بودم فلذا از هیچگونه تسهیلات استخدامی و خدمات اجتماعی ورفاهی غیراز آنچه که آموزش و پرورش اعمال نموده استفاده نکردم و اکنون که بازنشسته شدم بکی از فرزندانم طالب ومستحق استخدام در آموزش وپرورش می باشد چرا که جانبازانی که تنها 5درصد از من بیشتر دارند هم خود وهم فرزندشان ازسهمیه دانسگاه و استخدام و شهریه تحصیل و ....... استفاده میکنند که از عدالت نه به انازه 5درصد شاید به اندازه 90درصد دور است لطفا عادلانه تجدید نظر فرمایید باتشکر
 
 
-0 +4 # فریدون سلیمانی 1391/10/03 01:17
بارها وبارها درد دل جانیازی خودرا ازاین طریق بیان کردم ، حتی یک نمونه ازآنرا دراین تارنمای به اصطلاح فرهنگ وایثار وشهادت بازتابش را نیافتم . خیلی وخیلی ها متشکرم .
احساس میکردم روزنه امیدی برای رساندن درد های سه دهه خودرا به مسئولین پیدا کرده ام ولی صد افسوس
 
 
-1 +3 # احمد ر 1391/10/01 23:15
20%به پایین یعنی مرگ ندریجی دیدار به قیامت
 
 
-0 +2 # غ 1391/10/01 16:17
من جانباز 15 % هستم و 18 ماه جبهه دارم و سال 58 استخدام کارخانه بودم و در موقع جنگ سال 59 به خدمت سربازی رفتم 24 سال خدمت کاری من بوده و این وسط خدمت سرباز من راحساب نکردند و پول ببیمه هم از من کم کردند و بعد که به تامین اجتماعی مربوطه مراجهع کردم جواب منفی دادند و حال باید به کجا مراجعه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 
 
-0 +8 # عامری جانباز 1391/09/29 00:52
سلام ورودی بیمارستان بقیه ا لله کارت جانبازی می خواهد لطفا برای جانبازان زیر 25درصد کارت صادر کنید التماس دعا
 
 
-1 +7 # عامریون جانباز 1391/09/29 00:29
با سلام نامه ای از دکتر عبدلی متخصص اعصاب وروان در سال 67 دارم که علت غیبت از مدرسه را به اموزش وپرورش نوشته که در ان 1-اعصاب وروان 2-شیمیایی 3-موج انفجار 4-ترکش را شرح داده است.میخواستم از شما مسئول سوال کنم ایا این نامه مدرک همزمان محصوب نمی شود.اگر مورد قبول است چرا بنیاد شهرستان قبول نمی کند در ضمن چون نتوانستم ادرس این دکتر را پیدا کنم نامه را هم به سازمان نظام پزشکی شهرمان دادم تایید کرده فقط به ترکشهای من 20درصد دادن لطفا مرا راهنمایی کنید با تشکر
 
 
-0 +1 # عهمریون 1391/11/14 22:03
لطفا مرا راهنمایی کنید
 
 
-0 +5 # همسر جانباز 20% 1391/09/24 09:25
با سلام وخسته نباشیدو
جناب آقای زریبافان همسر بنده در زمان جنگ 16 ساله بوده که در منطقه عملیاتی شلمچه بر اثر موج انفجار مجروح می شود . ما هر زمان به ینیاد جانبازان شیراز می رویم می گویند دولت برای جانبازان 20% هیچ گونه ارزشی قائل نیست چنانچه مشکلی دارید بروید در سایت مطرح کنید دیگر اینجا تشریف نیاورید . آخه فرق جانباز 20% با 25% مگر چقدر می باشد که جانبازان 25% می توانند از وام مسکن -استفاده کردن خودشان وفرزندان از تخفیف شهریه دانشگاه آزاد می توانند استفاده کنند . حتی در اداره از تقلیل ساعت می توانند استفاده کنند ولی همسر ما نمی توانند استفا ده کند درصورتی از سال 65تا کنون چند سال می گذرد درد همسر م روز به روز بدتر می شود لذا خواهشمندیم یک بازنگری در قانون امتیازات جانبازان بشود تا حق جانبازان 20% پایمال نشود . تا شما مسئولین در آن دنیا زیر دین این عزیزان نباشید.
 
 
-1 +5 # جانباز 10درصد 1391/09/24 03:27
چرا از اول سال مستمره ناچیز مرا قطع کرداند ما زیر 25درصدیها که هیچ مزایای دریافت نمیکنیم
 
 
-0 +4 # سیدمحمد بارون زاده 1391/09/22 20:41
من 10 درصد(جانباز) هستم در زمان جنگ جزء کادر پزشکیاری مصدومین شیمیایی عملیات والفجر 8 بودم از مسئولین سئوال میکنم اگر به هر دلیل یا قسمت با ظاهری سالم برگشتیم وحتی در منطقه شرم میکردیم یک صورت سانحه برای خوددرست کنم . حالاکه روح و روان خراب و از نظر کمسییون بنیادمن مستحق 10درصد شدم در خصوص شیمیایی اینها از صدای وزوز گوشم که سالها ست روز وشب باهامه خبرندارن چکار کنم کجا مراجعه برای این بیماریم کنم حتی یک کارت سرشماری دارم که هر جا ببری جز شرم ساری هیچ چیز برایم ندارد. انتظاری جز درمان تینو توس گوشم را ندارم
 
 
-0 +4 # ایثارگر 1391/09/18 18:35
دوسال بسیجی داوطلبانه دارم مجروحیت ازتمام بدن به علت موج انفجار که سپاه تایید کرده ولی مدارک دربیمارستان پیدانشد مجروحیت ازپای راست ودست راست دارم مورد تایید واقع شده است قبلا به علت مریضی و بستری دربیمارستان اعصاب وروان دنبال ان نرفتم وحالا که ان را اماده کرده ام پنج درصد برایم زده اند ایا این عدالت است زجر وبدبختی من را که جسم خود را بر اثر موج انفجار ازدستدداده ام راباید زن و دو فرزند بیچاره ام بکشند شمارا به خدافکری به حال ما کنید
 
 
-0 +4 # ایثار 1391/09/16 10:26
همه جانبازان وایثارگران درد دل فراوان دارند ولی کجاجواب به این درخواستهادر سایت گذاشته می شود می دانیم که بهای داده نمی شود.
 
 
-1 +3 # عربعامری جانباز 1391/09/13 23:04
با سلام بابت بیمه تکمیلی از مسولین بنیاد تشکر می کنم
 
 
-0 +2 # جانباز20 درصدبسیجی 1391/09/12 13:37
آخه اینهمه درد دل جانبازان سراپا گرفتارچه خواهدشد.بنظرمیر سد کسی الکی یک حرف رامی زند وجانبازان گرانقدر هم به امید آنکه کسی یاکسانی مشکل خدمات رارفع می کند.
 
 
-0 +3 # رضایی حسینی 1391/09/10 18:57
باسلام برادر بزرگوار مثل اینکه شما هم از جانبازایبدون برونده واعصابوروان وترکش تازه احراز شده وبیخانمان بیکا رچیزی نمی نویسید بازممعرفت شما بچرا نامه مرا چاب نکردید بحق این این ماه عزیز وابوالفضل انشال.. مسیولین که از دزدی به راحتی میگذرند وبدبختی ما جانبازان زمان جنگ کشیدیم تو روی زن وفرزند شرمنده اون دنیا اگه اعتقاد دارین باید جواب بدین سر راتون میگیرم من نفس نمتونم بکشم روزی هزار بار ارزوی مرگ میکنم کسان دیگه میخورن بابا حقمون رو بدین یعنی حقوق اونموقع یه خونه سهم ما نمیسه الان همکارم 1200000تومان میگیره تو خونه شرکتی زندگی میکنه وام گرفته تهران خونه خریده من موجی شدم واعصابوروان نتونستم برم س کار واوایل قرار دادی بودیم با همین مسیولین بالای کشور در جبهه بودم حالا اونا کجا من کجا الان می فهمم خانوادهام چرا مسخرهام میکردند و رفتند اون طرف هرچه بمن گفتند گفتم مملکتم هست خدایا جوابشرو همین دنیا تا زندهام میخوام بحق عاشورا وتاسوعای حسینیت
 
 
-0 +5 # محمدحسین موسوی 1391/09/10 12:39
من جانباز 15درصد شیمیایی هستم که از چند سال گذشته از طریق سپاه به من حقوق پرداخت میشد ازاردیبهشت91حقو قم قطع شده است دزصورتی که در شرکتهای خصوصی و مشکلات زیادوتنفسی در جنوب کشور کار میکنم ودر چندسال گذشته چند بار بیکار شده واز این شرکت به آن شرکت واز این شهر به شهر دیگر رفته ام درصورتی که تمامی قوانین مربوطه بدلیل داشتن شغل قراردادی حقوق نباید قطع شود نکند مسولین انتظار دارندبا200تومان خرج زن وبچه مان را بدهیم این چند سال چه کاری برایمان کردند جز آنکه بجرم بسیجی وجانبازبودن حرف وحدبث شنیدیم ودم نزدیم در این مدت بدون اینکه بخواهیم از جانباز بودن خود بگوییم وطالب چیزی از این بابت باشیم به من ظلم شدواین کار قراردادی راهم باجان کندن بدست آوردم چندسال آنقدر با حق کشی و پارتی بازی در جای حای این کشور حقمان را خوردندحداقل قانون را رعایت کنند الان هم نمیدانم به کجا مراجعه کنم. اینبار دردش بیشتراست چون *از ماست که برماست*
 
 
-0 +3 # یک جانباز 1391/10/11 12:46
برادر عزیز
به نظر می رسد که بهتر است به امور ایثارگران سپاه مراجعه کنید. ببینید چرا قطع شده ؟
 
 
-0 +5 # سید 1391/09/09 17:55
داداش کجایی ،درپمپ های گاز جانبازان 25درصد از صف ایستادن معاف می باشند،ولی زیر 25درصدها که کارت شناسایی عکس دار ندارند از این حق محرومند .کاش میشد زمان به عقب بر می گشت تا دلاور مردی های ما جانبازان زیر 25درص ومثل بنده 10درصد را برای بعضی از این مسولین و پزشکان جنگ ندیده به نمایش می گذاشت ،تامسئله درصد رابه رخ این شیر مردان دیروز نکشند ،که زیر 25درصد ها جزئ جانبازان نیستند پس چرا کارت آماری جانبازی به ما داده اید.
 
 
-0 +3 # مرضیه دهی هرچگانی 1391/09/02 09:31
سلام من فرزند جانباز 20 درصد هستم یکی از نیرو های پیمانکار پالایشگاه آبادان ، پدر من تا الان هیچ استفاده ای از جانبازی خود نکرده است متاسفانه از زمانی که قرار بر تبدیل وضعیت نیرو ها شده من با مشکل مواجه شدم من دو امتیازدارم اینکه پدرم شرکت نفتی بوده و اینکه فرزند جانباز هستم با مدرک لیسانس و تنها یک راه میتواند به من کمک کند که تبدیل وضیت شامل من هم شود اینکه بشود از تسهیلات جانبازی پدرم استفاده کنم که متاسفانه هیچ گونه تسهیلاتی در این باب وجود ندارد. الان کلیه همکارانم قراردادی شدندمن هنوز به دنبال راهی برای قراردادی شدن هستم لطفا اگر میتوانید کمکم کنید
 
 
-0 +1 # یوسف صالحی 1392/05/21 23:24
باسلام اولآ شما از بابت بیمه و مالیات معاف هستید دوم به بنیاد منطقه خودتان مراجعه کنید و از قانون استخدام فرزند جانبازان در محل کار زدرتان نامه جداگانه بگیرید ببرید تا نتوانند نامه بنیاد را پس بزنند
 
 
-0 +4 # محمد 1391/08/30 19:40
سلام. این نظر ها برسانید به مسولان. چرا باید جانبازان 25 درصد به بلا همه امکانات
رایگان . کار برایشان برای فرزندانشان فراهم باشد. اما پدر من 10 درصد است باز میگویم اجحاف شده در حق ما. من میگویم حداقل برای زیر 20 درصد مثلا شهریه داشنگاه ها نصف بگیرن . نه اصلا حساب نکنن. یه امتیازی برای ما فرزندان زیر 20 درصد بگزارید.
 
 
-0 +1 # رضایی 1391/08/25 16:00
با سلام من بعد از 30 سال بعلت 2 بار سکته ومعلولیت سمت راست بطور کلی ومسکل ریه ک تاول وحباابدارد همسرم علیرغم نارضایتی بخاطز بسرانم دنبال بروندهام افتاد 4-5 سال جبهه شد 20ماه که هچکدوم معاف نمیشن بیکارم از همون زمان مجروحیت موجیی اعصابی وروان وترکش در بدن بلاتین در با که 4 کمبیبون مرا معلول جسمی حرکتی تشخیص دادند بقیه هیچ گفتند کمیسیون عالی تهران تنگ نظر نیستند تنها کمیسیونی که مرامنفی زد کمیسیون عالی بود از 60 نفر که تایید شدند 10 نفر بذیرفته شدند در حالی که 30 سال خوار وذلیل جلو زن وفرزند مستاجر در خانه نتروکه ماهی 100 تومان طبقه 5 بدون اسانسور ریه وقلبم خراب نمیتونم نفس بکشم شیمیایی ولی تاییدم نکردند 54 سال سن دارم الهی شکر دوتا ترکش تو بدنمون بود که بگن جبهه بودیم مدارک بیمارستان اعصاب وروان که تحت نظر دکتر بنیاد هستم قبول نکردند به قول دوستمون مصیب داره میداند قدرمصیبدار را باید حداقی اعضای کمیسیون همسن وسال خودمون باشن اگر مانبودیم حالا اونها بشت منیز نشین نبودند من حتی زمان مجروحیت اسمم در نمیدانم کدام روزنامه بود ثبت شد واوردن بینارستان کسانی که با من بودند الان در تهرا بستهای بالایی دارند که نمیشود اسم ببرم صلاح نمیدانم 4کمیسیون تاییدشدم تازه فقط برای ترکش فرشتادند بنیاد جانبازان برای در صد ریه شیمیایی من هیچ برتاب شدنم وبلایسن با هبچ موجگرفتگی واعصابوروان وبیمارستان بستری هیچ مثل اینکه سنگین تر بودم بعد از 30 سال نمی امدم بیکلرم 3 فرزند دانشگاه ازاد دارم که حتی نمی تونم معاف کنم بچه هام که هرما یکیشون بخاطر کتکهای من تو بیمارستن هستند هم به بای بدری که در این سی سال نداشتند سوختنند لیاقت شهاذت هم خدا بمن نداد تا هر روز شرمنده رنم باشم که باا 2 شیفت کار نونم میده وبیمه اونم قربون بزرگی خدا چی فکر کردم چی سد که زنم ناناور باشه ترا خدا فکری به حال من جاباز که بعد از 30 سال اومدم بکنید حداقل بسر بزگم که هر روز می بینمس میسوزم 30 سالس شد بابا نبودم براش نونش ندادم بیکار بی خونه به مسیولین بگید کسانی هسستند مثل من خدایا فرجی راهنایی کنید برای کمیسیون اعصیب وروان وچکارکنم مدارک دارم وشیمیایی که در عملیات والفجر 8 فاو بودم وشیمیایی ممنون تا الان هیچ امکاناتی استفاده نکردم ایا شده با حقوق زنت زندگی کنی و ااخرهای ماه نداشته باشی وحتی نون خالی نداشته باشی بخوری منوظیفهام بوده دفاع از مملکتم هیچ توقع ندارم ولی بچه هام چی ترا خدا به کمیسیون عالی سباه بگید اگر فشار زندگی و بیکاری فرزندانم که بخاطر من چطور زندگی میکنن نبود بازم نمامدم اونها روشون نمیشه دوستاشونو خونه بیارن ظلمی که من بعنوان بدر در حقشان کردمهمسرم میگه اگه میدونستم موجی هستی ازدواج نممی کردم مگر ما ادم نیستیم بدادمون برسید اونم بعد از 309 سال الان می فهمم ظلم کردم در حقشون ممنون ایا بمن حقوق میدهند یا امکانات دیگر با توجه به سن ومعلولیت کلی سمت راست وقلی وریه
 
 
-0 +4 # فرزند جانباز 20% 1391/08/24 22:34
پدر بنده در زمان جنگ 16 ساله بوده که به جبعه می رود یعنی سال دوم دبیرستان رشته ذیاضی فیزیک در سال 65و 66 که در منطقه عملیاتی شلمچه در عملیات کربلای 5 بر اثر موج انفجار بر سر مجروح می شود . پدر من آرپی جی زن گردان بوده . پدر من جزء خط شکن بوده . هم اکنون بنده من به پدر افتخار می کنم . پدر بنده بعد از جنگ رشته مهندسی را می خواند دانشگاه آزاد بابای من پول شهریه را خودش می دهد و تاکنون بنیاد هیچ گونه امتیازی به بابای من نداده است . پدر ارشد دانشگاه آزاد قبول شد ولی به خاظر بالا بودن شهریه نتوانست به دانشگاه برودبابای من کارمند می باشد. ولی سوال من این است چرا دولت و بنیاد برای جانبازان 25% همه تمکانات می دهد مثلا وام مسکن تخفیف شهریه برای خودشان و فرزندان آنها ولی برای جانبازان 20% هیچ امکاناتی قرار نداده است خواهش می کنم این موضوع را پی گیری کنید .تا جانتبازان 20% دعایی برای شما کنند.
 
 
-0 +3 # جانباز20 درصدبسیجی 1391/08/23 13:08
آقایان محترم فاش نیوز وقبادی عزیز .اینهمه درد دل جانبازان عزیز وگرامی البته فرموش شده ازدرگاه زریبافانها کافی نیست؟مصرانه تمنا میکنیم نتیجه این نظرسنجیهاازقول دولتمردان ومجلسیان چاپ کنید.
 
 
-0 +5 # مجید جانباز 10% 1391/08/21 12:49
با سلام این هزارمین نظره که من میدم میدونم بازهم ارزش نداره نمیدونم ما چندتا قانون داریم؟ اول باید قانون هامون درست بشه بعد مثل توپ فوتبال به اینو اون پاس میدن خودشون هم میدونن اما فقط اذیت کردن و مسخره کردن تو دلشون اینه حق ما؟ بنده در سال 1370 در مانور دفاع مقدس در منطقه شاد آباد تبریز مجروح شدم حدود 4 نفر شهید و 40 نفر مجروح بعداز 18 سال پرونده ما باز شد که با عنایت اینها مسدود بود دلیل خودشون هم نمیدونن من هم تاهالا ندونستم بهر حال حالا بعد چندسال سپاه 8ماهه حقوق میده چطور میده هر4 ماه 4000000 ریال یکسال پرداخت شد الان یک سال هم هست به امید خداوند قطع شده چرا؟ به چه دلیل نمیدانم لازم بذکر میباشد که حقوق کلیه جانبازان زیر 25 قطع شده نمیدونم بعداز یکسال فکر کردند ما بهایی هستیم یا یهودی؟ من از این مسئولین فقط یک چیز میخواهم آن هم این است که واقعا چرا چرا چرا این چرا ها تمامی نداره؟ تو تلوزیون بگن آقا برین گم شین تمام چرا مسخره میکنید؟ خواهشن این مطلب رو تو تمامی سایت ها بزارین مگه ما آدم نیستیم مگه ما چه کار خلافی انجام دادیم که جانباز 25% به بالا حقوق بگیره اما جانباز زیر 25% نه مگه آنه مسلمان بودند ما کافر؟ مشخص کنین بدونیم
 
 
-0 +3 # علی جانباز 15 در صد 1391/08/17 17:33
ازقم ما چه گناهی کردیم سرباز ارتش شدیم در زمان جنگ نارهتی اعصاب وروان ÷یدا کردیم سن به 50 رسیده بیکار هم هستیم باکارگری درمیدان به سختی زندگی می گذاریم ارتش و بنیاد هچ کاری نمی کنه از شما مدیران تقاضا دار م رسیدگی کنید
 
 
-0 +4 # رضا حیدری 1391/08/15 14:00
با سلام

بدون حاشیه رفتن به اصل موضوع می پردازم.این بنده جانباز زیر بیست و پنج درصد و از کار افتادگی کلی غیر قادر به کار میباشم .و مثل بقیه جانبازان از امتیاز زیادی برخوردار نیستم با این حال خواهشمند است لااقل برای فرزندانمان کاری انجام دهید تا در خدمت این نظام مقدس باشند و آنها را به استخدام دولت عدالت محور در آورید.
 
 
-0 +6 # علی 1391/08/11 16:24
پس کی دیگه به وضعیت جانبازان و فرزندان زیر 25 درصد توجه بشه آخه تا کی؟............ ......
 
 
-1 +3 # نیازعلی گنجی زیر25% 1391/08/08 22:40
باسلام وآرزوی سلامتی وتوفیق اون کسانی که دلشون برای حفظ وحرا
ست ازاسلام وانقلاب وراه امام ره.ورهبری وپاسداری ازارزشها بخصوص
پاسداری ازخون شهداوفرهنگ شهادت وخدمت صادقانه به امت شهیدپرور
میطپد.این جانب درتاریخ27مهر91پ یامی که باخون دل واشگ چشم وبغضی
نشسته درگلودررابطه بامشکلات جسمی وجانبازی وموقعیت شغلی تقد
یم کردم گویی ازپاسخی .هدایتی .نوازشی .تسکینی .مرهمی برجراحت
دلم ثبت نشده ویا نظرات ودرددلم را هم درلیست درج وقرارندادید.احساس
میکنم نمکی تازه به جراحت دل پاشیده شده.اللهم عجل لولیک الفرج.خدا
یا آیا زمان آن نرسیده که اون کهف الحصین.(پناه بی پناهان )رابرسانی.با
تشکرازتحمل مزاحمتم.عاقبت بخیرباشید.گنجی .8آبان 91
 
 
-0 +2 # امیرملتجی جانباز 1391/08/03 14:02
تورابه خدابه دادجانبازان زیر25درصدبرسیدا میدوارم درپیش سرورجانبازان حضرت ابوالفضل سربلندبیاشید
 
 
-0 +2 # امیرملتجی جانباز 1391/08/03 14:00
نمی دانم چرادردانشگاه آزادهیچگونه تسهیلاتی برای جانبازان درنظرگرفته نمی شودازبرادرمون دکترفرهاددانشجو انتظارداریم دراین خصوص رسیدگی فرمایندوبخشنامه ای خداپسندانه صادرفرمایندبه طورمثال جهت جانبازان یک مقطع تحصیلی بالاتراعمال نمی شود و....آیاخداراخو ش می آیدمگرمابرای این کشورنجنگیدیم درزمان دکترجاسبی که اقدامی نشدامیدواریم دکترعزیزمان این کارماندگارراانج ام دهدتادرپیش علمدارجانبازحضر ت ابوالفضل سرفرازباشد
 
 
-0 +1 # Guest 1391/08/02 11:26
باسلام و خسته نباشید.من جانبازده درصد شاغل هستم بعد از محول نمودن ما به دستگاههای اجراییمحل خدمت هیچگونه تسهیلات ایاب و ذهاب در مانی و خوابگاه وهزینه پزشکیخارج از بیمه به ما نمیدهند حقیقتا ما با مشکل مواجه ایم. ضمنا من خودم بیماری صعب العلاج دارم ترا بخدا کسی به داد ما برسد.
 
 
-0 +1 # علی اسدی 1391/08/01 14:18
من فرزند جانباز 25٪ هستم وآزاده چرا برای ما کار نیست ولی کسی که آدمه عادیه و مدرکش سیکله تو بهترین جا باید کار کنه ولی من از مسولین خواهش میکنم به اوضاع رسیدگی کند واقعا چه برسر ایران ما اماده است خدا
 
 
-0 +2 # احمد 1391/08/01 11:09
برادرعزیز دلت خوشه اینهاخرشان ازپل گذشته دیگه نیازی به ماها ندارند فرزندان این حضرات رنگ جبهه هم روندیدند برو ببین دارن چی کیفی میکنندادم سیر مگرخبرازحال گرسنه داره آن که مارادرک میکرد ازبین مارفت امام عزیز ماروکی دیگه الان ملاقه میزنه فقط حرف آن هم درجلوی تلویزیون عیب نداره واگذارشان کنید به خدا ماجانبازان زیر 25درصد معلوم نیست چیکاره هستیم وقتی حاضر نیستن حتی یک کارت شناسائی برای ماچاپ کنند شمافکر چیز دیگه هستی بودجه برای همه دارند جزجانبازان زیر25درصد ارادتمند شما جانبازشیمیائی راننده بلدوزر درجبهه ورزمنده بسیجی التماس دعا
 
 
+0 # عباس 1391/07/29 16:55
سلام جانباز 15درصد هستم کارمند حالاهم کارشناسی ارشد نوبت شبانه قبول شده ام آیا کمک هزینه شهریه می توانم دریافت کنم
 
 
-0 +3 # جانباز20 درصدبسیجی 1391/07/29 09:54
جناب قبادی عزیزومسئولین فاش نیوزاولا خسته نباشید.دوما تراقسم میدیم به خدای مهربان یاجواب اینهمه خواسته های جانبازان مظلوم زیر 25 درصدهاورزمندگان بسیجی بابیش از یک سال جبهه راجانب مسئولان محترم کشوری یانمایندگان مجلس وبنیادرادرج کنیدویاازدرج چنین مطالبی خوددای کنید.آخه تبعیض تاکی؟
 
 
-0 +2 # حسن رضا رضائی 1391/07/20 18:27
جانباز 33 درصد شیمیایی ارتش و 10 درصد از بنیاد شهیدم.
هیچگونه مزایایی در مورد فرزندان برای دانشگاه و ... ندارم.
تو رو خدا یکی بیاد حرف دل ما رو بشنوه و به حق وحقوق ما رسیدگی کنه.
دوتا دانشجو دارم و هزارو یک مشکل دیگه که بماند.
 
 
-2 +3 # ی عربعامری جانباز 1391/07/18 23:31
باسلام تشکر میکنم از رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان شاهرود جناب اقای افراسیابی که بی ریا ودلسوزانه دراین بنیاد زحمت میکشند.خداوند به ایشان خیر دهد.
 
 
-0 +4 # میرشکاری 1391/07/17 21:52
جانباز 15% شیمیا یی هستم ( 45 ساله ) نفس کشیدنم بسیار سخت شده پس از 2سال در بهمن 90 حضورم در منطقه بمدت 22 ماه و شیمایی شدنم در فاو احراز شد وحالا از بهمن رفته ثبت احوال که تایید شود من خودم هستم یانه تا درسایت ثبت شود با اینکه ورقه جانبازی داده اند لیکن ما که33 سال دنبال جانبازی نیامدیم واکنون فقط دنبال درمان هستیم نه مزیتهای دیگر فقط یک کلام حق مانیست که به این صورت رفتار شود (کلیه مسئولین فی امان اله دیدار به قیامت )
 
 
-0 +4 # جانباز 1391/07/17 19:50
ایا جانبازان زیر 25%ارزش انان از همسران وفرزندان25%به بالا کمتر است که نه اولویت استخدام ونه هزینه دانشگاه نه تسهیلات ونه نه نه ...اخه این تبعیض تا کی حداقل شخص جانباز بدون احتساب درصد مثل فرزندان وهمسران جانباز 25% در قوانین به صراحت اعلام واعمال کنید وتا وقتی به ارگانی مثال"برای تبدیل وضعیت مراجعه نمودیم نگویند ماده 8 ذکر جانبازان زیر 25%نکرده است
 
 
-0 +2 # جانباز 1391/09/11 11:21
جانبازان زیر 25/ هم زمانی درس ومشق خود را برای دفاع از نظام مقدس ج اسلامی را که واجب شده بود در خط مقدم حضور یافتند وبه انواع مختلف دچار آسب شده اند.ولی هم اکنون بالاتر از این درصدها چه امتیازاتی می گیرندوحق آنها هم هست واین عدالت نیست ،که به درصدای پایین توجه نشود دانشگاه ،حقوق،وصدها برنامه دیگر ...باید دیگر ایثارگران هم مد نظر قرار بگیرند
 
 
-0 +3 # منصوری10درصد 1391/07/15 18:36
جانباز 10درصد هستم نه حقوق بهم میدم نه تحصیلاتی ایا حق من اینه
 
 
-2 +3 # جانباز 1391/07/19 21:49
آیا به جانتازان 10 درصد حقوق میدهند؟
 
 
-1 +3 # جانباز10% 1391/07/15 10:31
باسلام
من جانباز 10 درصد بعداز 20 سال تازه هرچهارماه 4000000 ریال پرداخت میکردند که سپاه پرداخت میکرد کمک معیشتی بود الان 8 ماهه پرداخت نشده ؟ جالب اینکه اینهمه اینجا همه اعتراض میکنند چرا یکی از این مسئولین در صداسیما حاضر نمیشه بصورت زنده جواب بده؟ من از مسئول محترم مجله تقاضای عجزانه دارم به این مورد اقدام نمایند با تشکر
 
 
+0 # جانباز /10وفرهنگی 1391/07/15 09:56
باسلام چرابه جانبازان /10دراموزش وپرورش سنوات ارفاقی تعلق نمیگیرد
 
 
-0 +1 # محمد طلائی 1391/07/14 13:45
جانباز20درصدو45 سال به بالا هستم کی منو بازنشست میکنید/مگه ما زیر25درصدی ها دل نداریم.خواهش میکنم یک فکری برای ما بکنید.باورکنید عوضشو از خدا میگیرید.
 
 
-0 +1 # جانبازبسیجی 1391/07/09 08:55
براساس ماده153 قانون ارتش باجانبازان سرباز وکادرارتش حقوق پرداخت می شود.اماجانبازان بسیجی وپاسداروظیفه سپاه ازاین قانون محرومند دراین راستا نمایندگان محترم مجلس هشتم درسال90 یک تبصره به ماده190 قانون استخدامی سپاه تصویب کردندتاجانبازان بسیجی و پاسداران وظیفه سپاه هم همانند ارتش حقوق دریافت کنندامابیش ازیکسال است ازاجرای این قانون خبری نیست. چراستادکل نیروهای مسلح به این موضوع عمل نمیکند؟تبعیض تاکی؟
 
 
-0 +1 # جانباز20 درصدبسیجی 1391/07/08 10:44
زمانیکه رزمندگان بسیجی بالای یکسال جبهه وجانباز20 درصدبرای تحصیل دردانشگاهها که درمقابل این همه مجاهدت خیلی ناچیزاست ازدولت ونمایندگان مجلس درخواست می شود متاسفانه بارمالی وکمبوداعتبارات رامطرح می کنند.کمی فکرکنید هرموقع موضوع خدمات (لایحه خدمات به ایثارگران.پرداخ ت حقوق به جانبازان بسیجی وپاسداروظیفه سپاه وتحصیل جانبازان زیر25 درصدو...)به ایثارگران مطرح می شودعزیزان دولت ونمایندگان مجلس بارمالی رامطرح میکنند.کدام لایحه وطرح درمجلس تصویب میشود که تاکنون اجرانشده؟بجز موارمربوط به ایثارگران.لذامس ئولان محترم دولت ونمایندگان محترم مجلس وهمچنین مجمع تشخیص مصلحت نظام بدانندکه نسل حاضر نظاره گر اهمیت و خدمات دولت به ایثارگرانند.
 
 
-0 +3 # جانباز10٪ 1391/07/05 18:31
سلام...خواهش میکنم به این سوال پاسخ دهید که قانون برای جانبازان زیر25٪در شهرستانها و تهران فرق میکند؟؟چرا در شهرستانها بیمه تکمیلی را از خود جانبازنیز حذف میکنند اما در تهران به خانواده جانباز بیمه تکمیلی میدهند؟؟؟چرا جانبازی که درشهرستان5٪بوده بعد از انتقال به تهران 30٪شده؟؟چرا منت سر جانباز میزارین فکر نمیکنید وظیفه شماست که از جانبازان با هر درصدی خدمت کنید........... ...
 
 
-1 +3 # نظریان از پارس آباد 1391/07/03 18:40
مسولین محترم و نمایندگان عزیز مجلس شورای اسلامی
باسلام احتراما رزمندگانی که روزها ، ماه ها وسالها به خاطر دفاع از اسلام و کشور عزیزشان در زیر آتش انواع سلا ح های سنگین و میکروبی دشمنان بعثی با حمایت استکبار جهانی جانانه به امام خود لبیک گفته وجنگیدند به دنبال اخذ درصد جانبازی نبودند حال آن عزیزان در زندگی روز مره خود بعضا با مشکلات عدیده ای مواجه می گردند لذا جهت جامه عمل پوشاندن به فرمایشات امام (ره) : نگذارید این پیشکسوتان خون شهادت (ایثار گران و رزمندگان دوران دفاع مقدس) درپیچ وخم زندگی خود به فراموشی سپرده شوند امید است مسئولین محترم در خصوص استفاده از تسهیلات امور ایپار گران به جانبازان زیر 25 سال هم که سال ها در جنگ حضور داشتند همانند سایر ایثار گران مساعدت گردد.
 
 
-0 +2 # فرهاد 1391/07/02 20:03
جانباز 10 درصد هستم 4 ساله 90 هزار تومان حقوق میگیرم اضافه هم نشده
 
 
-0 +8 # پسر جانباز10درصد 1391/06/26 06:33
با احترام تمام باید عرض کنم

همش حرفه برادرای گلم

ما زیر 25 درصدیا هیچی تو دستمون نیست

مسولین بنیاد شهید کجایین جواب بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟
 
 
-0 +2 # رزمنده 1391/09/11 11:24
الان هم که لیست سرکشی را به ادارات می دهند باز خبری از زیر 25/درصد نیست تضاد تا کی حداقل به این جانبازان هم توجه شود
 
 
-0 +3 # بهرامی 1391/06/19 23:22
من جانباز 15 درصد هستم در انتظار دستور اقای ضریبافان هستیم که در زمینه خدمات و تسهیلات بانکی، مسکن، معافیت های ورود خودرو دستورات مقتضی را معمول فرمایند
 
 
-0 +2 # جانباز20 درصد 1391/07/08 12:40
بهرامی عزیز.ازضریبافان انتظارنداشته باش.انشاالله بعدازرفتن ضریبافان شایدفرجی حاصل شود.چون ایشان رئیس افرادخاص میباشدوتاکنون نشنیده ایم ازجانبازان زیر25 درصدحمایت کند.
 
 
-0 +2 # ایثارگرازدشت مغان 1391/06/16 08:50
زحمتکشان محترم درموسسه فاش نیوزباسلام.شماک ه که این نظرسنجی را گذاشتیدالبته کارخوبی است و تمامی جانبازان مظلوم درد دل خود رامطرح میکنند چه نتیجه ائی حاصل شده ومیشود؟چراپیگیر ی نمیکنید؟وچراجوا ب مسئولان مربوطه درج نمیشود؟
 
 
-0 +2 # جانباز20 درصد 1391/06/15 12:57
جناب قبادی تشکر.اکثرخدمات بنیادبه جانبازان25 درصدوخانواده هایشان تعلق گرفته است.مثلافرزندان وهمسربالای25 درصدرایگان دردانشگاههاتحصی ل میکننداماخودجان باز20 درصدازاین قانون محرومندبنظرمیرس دارزش جانباز20 درصدباسابقه بیش ازیکسال جبهه کمتراست.این چه قانونی است والله بایدخجالت بکشند.پیشنهادمی کنیم عزیزان مسئول دربنیادشهیدوامو رایثارگران نمایندگان مجلس باهماهنگی سپاه مدت حضورجبهه ودرصدجانبازی راتلفیق وهمانندجانبازان 25 درصدیهاخدمات دهندتاعدالت دربین کلیه ایثارگران رعایت شود.
 
 
-0 +2 # سیدازاستان اردبیل 1391/06/15 09:03
زمانیکه جانباز20 درصدنتواندازمزا یای تحصیل رایگان دردانشگاههااستف اده کندوخدمات نظیرتخفیف درصدورپروانه ساخت درشهرداریهاوبلی ط هوائی وتحصیل فرزندان جانبازان دردانشگاههاو... درنظرگرفته نمیشودلطفامنتی برسرجانبازان گرفتاردرپیچ وخم زندگی نگذارید.تعدادی ازجانبازان هستندودوست دارند ادامه تحصیل دهنداماتمکن مالی ندارند.مگرماجان بازان در زمان دفاع مقدس اعصاب و... راندادندپس چراحمایت نمیکنید؟جناب قبادی ماحضرتعالی رانمیشناسیم اماخواهش میکنیم به دادجانبازان زیر25 درصدبرسید.
 
 
-0 +1 # ایثار 1391/09/11 11:28
جنگ که جانباز ...نمی شناسد ولی عده ی از برادران به هر نحوی دچار آسیب جسمی شده اند مگر چه گناهی کرداند که نتوانستند درصد بیشتری کسب کنند،همه رزمنده اند وداری یک هدف ،لطفا به حرف این جامعه توجه شود.
 
 
-2 +4 # جانباز20درصد 1391/06/13 06:21
سلام اقای قبادی شما میدانید که جانبازان زیر 25درصد جنگ سن انها از مرز 45سال گذشته ایا کدام ارگان به شخصی که سنش بالا ودارای ناراحتی اعصاب وروان وترکش وکمر درد وپا درد وشنوایی کم وبینایی کم وسایر دیگر دردها میباشد کار میدهد . الان فرزندان ما که دارای لیسا نس هستنند بیکارند. خواهشمندم دیگر ازاین بیشتر به ماجانبازان زیر25درصد درحقمان ظلم نکنید.بهترین کاربرای جانبازان زیر25درصد بازنشسته کردن انها ست.ایا برادران دست اندر کار می توانند بدون حقوق زندگی کنند؟
 
 
-2 +6 # فرشاد 1391/06/12 21:14
سلام بابای من چند سال تو کردستان جنگیده جانباز 20 درصده ولی مگه بابای من چه گناهی کرده که واسه 5 درصد باید پول دانشگاهه منو بده اخه مگه جانبازان زیر 25 درصد واسه مملکت نجنگیدن مگه اون موقع همه یکی نبودن مگه همه ترکش نمیخوردن حالا چطور بابای من فراموش شده
 
 
+0 # کیومرث 1391/10/18 13:10
من هم مثل تو هستم ولی بول دانشکته بجمو خودم میدم
 
 
-1 +4 # سیروس رستمی 15 درصد 1391/06/12 12:50
با سلام و خسته نباشید-برادر محترم من از رشت هستم و 15 درصد بیشتر ندارم-من بیکارم ناراحتی اعصاب و روان دارم شیمیایی شدم 9 عدد ترکش تو بدن منه-اما بهم دصد نمیدن-خسته شدم تو رو خدا کمک کنید ما جانبازان از ایران دفاع کردیم و داغون شدیم اما الان حق خودمونم نمیدین؟
پست الکترونیکی این واسه پسرمه منتظر جوابتون هستیم خداحافظ
 
 
-1 +5 # بهزاد از رشت جانباز 1391/06/08 20:58
با سلام خسته نباشی من از مسیولین سوالی دارم ایا پزشکانی که می فرستید برای درصد جانبازان عزیز سن بعضی از این پزشکان اقتضای این را نمی کند که جانباز را درک کند پزشکانی جانبازان را درک میکنند که حداقل پنجاه سال سن داشته باشند نه اینکه اندازه فرزند جانباز است .به داد جانبازان زیر بیست وپنج درصد برسید مگر ما چه گناهی کرده ایم
 
 
-0 +2 # سلام . طاهری هستم 1391/06/05 13:26
برادر گرامی؛ بنده جانباز 20 درصد هستم و غیر شاغل هستم اما تا کنون غیر از 2 عدد نامه که با منت و ترش رویی از آقای زاهدی منطقه 9 گرفتم هیچ چیزی به من ندادند. اگر واقعا شما دنبال کار ما هستید و دلتون برامون میسوزه لطفا پاسخ من را مبنی بر واجد شرایط بودن برای دریافت حقوق و غیره را بدهید با سپاس
 
 
-0 +2 # منصوراز هرمزگان 1391/05/28 16:46
سلام من جانباز وحالت اشتغال واز کار افتاده کامل وقطع نخاع و مستعمری بگیر هستم دارای همسرودو فرزند که هردو دانشجو آیا با حقوقی پرداختی ماهیانه 600 هزارتومان می شود هم شهریه دانشگاه رادادوهم پول آب وبرق وخرجی زندگی راداد . امسال دولت 15% تا20% به تمام کارمندان وباز نشستگان ومستعمری بگیران و ازکارافتادهگان اضافه کرده آیا شامل ماجانبازان نمی شود . لطفا پاسخ دهیدمتشکرم
 
 
-0 +3 # کارمندجانباز 1391/06/18 08:55
جناب منصورفرمایش شماصحیح ودولت بایدبه جانبازان 1 درصدتا70 درصدخدمات دهدکه متاسفانه این کارراانجام نمیدهند. خداوندمتعال این زریبافان راعاقبت بخیرنکند. باستحضاربرسانم که دولت 2 سال است ریالی به حقوق کارمندان اضافه نکرده است.
 
 
-0 +6 # هیدا جانباززیر25کیلو 1391/05/28 14:43
اهای اقا اهای مسلمان ای نامسلمان زندگیمون نابودشدزن وبچه وخانواده راازدست دادیم ای نامسلمونا بابا ماموجی هستیم !ما اعصابمون داغونه !میدونی یعنی چه!? اصلا میدونی جنگ یعنی چه? حالا این وسط بیکاروبی پول وشرمنده خانواده هم باشیم! انشالاه خدا قسمت شما کنه!!!
 
 
-0 +5 # بهزاد از رشت جانباز 1391/05/28 14:10
باسلام و خسته نباشی به مسئولین محترم .چرا به جانبازان زیر 25درصد وام خرید مسکن تعلق نمی گیرد .ایا مادرجنگ نبوده ایم .ایا درزمان جنگ توی خط یادیده بانی مارا امتیاز بندی میکردند ایا بین ما فرق وجود داشت .چرا بین ما فرق میدارید بخدا ما یکی بودیم ویک ارمان و هدف داشتیم وان دفاع سرزمین خود ایران عزیز .پس مارا فراموش نکنید بزارید ماهم صاحب خانه شویم . تا پیش زن وبچه شرمنده نباشیم .
 
 
-0 +7 # دختر یک جانباز 1391/05/25 18:44
سلام پدرم جانباز 15 درصده من دانشجو هستم و بابام دست فروشی میکنه 25 ساله مستاجریم بخدا خسته شدیم آیا این انصاف است من هم درس بخونم هم کار کنم که خرج زندگیمون در بیاد. رهبرم کجایی ببینی مسئولانت چه بر سر ما اوردند. خدا ازتون نمیگدره یه فکری به حال جانبازان زیر 25 درصدم کنید. یه وام بدهید خودم کار میکنم قسطاشو میدم.
 
 
-0 +2 # محبوب جانباز بی درصد 1391/05/18 15:13
سوال بنده این است که در زمان جنگ،بنده سرباز و تو بسیجی یا داوطلب هر دو در خط مقدم بودیم اگر میمردیم در همان موقع هر دو شهید می شدیم یا اگر ما را اسیر می گرفتند الان هر دو آزاده بودیم حالا نمیدانم که چطور شما ایثار گر هستید و من نیستم .... و غیره لطفا پاسخ دهید.
 
 
-0 +3 # محمدبیات 1391/05/18 02:16
باسلام.وقتی کاربه قانون می رسه مسولین مربوطه لیست بلندوبالایی ارایه می دهنداماموقع عمل جوابت راهم نمی دهند؟من با47سال درکمسیون حالت اشتغال استان بذیرفته شدم اماتهران ردکرد
 
 
-1 +3 # ی 1391/04/27 10:28
جانازان زیر25درصد که ماهیانه 260000 دریافت می کنند ایااضاف میشود
 
 
-0 +5 # جانباز بیست درصد 1391/04/25 11:14
تمامی جانبازان هم اکنون بالای چهل سال مباشند بخاطر بالا بودن سن هیچ اداره ای جانبازان را استخدام نمیکند با توجه به مجروحیتمان هیچ کاری نمیتوانیم بکنیم از مسولین محترم بنیاد خواهشمندم توجه کوچکی به این قشر بکنند تا ازفقر نجات یابند وشرمنده خانوادهایشان نشوند امیدوارم نظرمان رابررسی کنید وخبرخوشی به همه جانبازان بدهید با تشکر جانباز بیست درصد
 
 
-0 +4 # سیدالشهدا شلمچه 1391/04/19 12:05
به خدا دیگه همه از دست این شعارهای شما خسته شدند تاکی میخواهید با این دروغهاتون مارو امیدوارکنید. من که همه تون رو واگذارکردم به قمربنی هاشم امیدوارم خودش حال همتون رو بگیره
 
 
-0 +6 # زیر25% ها 1391/04/13 09:28
با سلام ضمن تشکر از آقای قبادی به جهت پیگیری امور جانبازان زیر25% و با توجه به تعدد مشکلات در این گروه پیشنهاد می گردد نمایندگی تشکل جانبازان زیر25% را قبول بفرمایید .
 
 
-0 +2 # پروانه عکاسی نریمانی 1391/04/12 16:03
باسلام :
برادر جانبازی سوال نموده بودند که افزایش سنواتی برای جانبازان 10 درصد چقدر است ؟ تا آنجا که بنده اطلاع دارم از تاریخ 1/1/81 افزایش سنواتی حذف شده و براساس فصل 10 قانون مدیریت خدمات کشوری امتیاز ایثارگری براساس درصد جانبازی تعلق می گیرد و آن نیز در حکم کارگزینی بند فوق العاده ایثارگری منظور می شود.
با افتخار هر گونه سوالی دیگری در ارتباط با احکام داشته باشید با درج نام دستگاه مربوط ( درحد توان ) قابل پاسخگویی است .
 
 
-0 +2 # رزمنده بی نام ونشان 1391/04/13 08:03
با سلام خدمت سرکارخانم پروانه عکاسی نریمانی
با تشکر از اطلاع رسانیشما.
لطفا خودتان را بیشتر معرفی و بفرمایید در کدام سازمان شاغلید
در رابطه با تفاوت تطبیق ایثارگری توضیح دهیر
حقیر جانباز 10 درصد 12 ماه حضور در جنگ و مدرک لیسانس و 24 سال سابقه کار .شاغل در اموزش و پرورش اصفهان .امتیاز های ایثارگری چقدر است.
 
 
-0 +9 # علی 1391/04/12 12:59
- چرا کمیسیون تعیین درصد، که جامعه هدف آن جانبازانی هستند که در ایام جنگ و سختی از جان خود گذشته اند فقط سالی یکبار برگزار می گردد و امکانات کافی برای معاینه کامل یک جانباز را دارا نیست ؟ و اکثر اوقات بسیاری از آسیب ها همچون موج گرفتگی و بیماری های اعصاب و روان نادیده گرفته می شود ؟
آیا زمان ان فرا نرسیده است که طرح تحول اداری در این کمیسیون اجرا و فرآیند اجرای مراحل این موضوع بهبود یابد ؟
چرا در مورد جانبازان زیر25% بیکار هیچ گونه وام مسکن و یا تسهیلات رفاهی ارائه نمی شود ؟
 
 
-0 +2 # هوشنگ حیدری 1391/04/12 11:43
با سلام و خسته نباشید
اینجانب هوشنگ حیدری فرزند جانباز از کار افتاده گی کلی غیر قادر بکار که مدت 9 سال است که بصورت نیروی قراردادی در گمرکات استان ایلام مشغول به خدمت میباشم و در ضمن بومی هم میباشم لذا خواهشمند است در این خصوص اقدامی صورت بگیرد تا دیگر اینقدر از طرف کارکنان پیمانی و رسمی مورد تحقیر و سرزنش قرار نگیریم.
 
 
-0 +10 # Guest 1391/04/11 17:06
باالتماس جانبازان زیر 25/. ازآقای زریبافان می خواهم برای جانبازان زیر25/.
وام مسکن رابه خاطر خدا دستور پرداخت به جانبازان زیر 25/.بفرماید.


فرزندجانباز15/.


باتشکر
 
 
-0 +2 # جانباز20 درصد 1391/06/15 12:41
برادرمحترم . امیدوارنباش شایداین خواسته شماوتمامی جانبازان انشاالله بعدازرفتن این زریبافان محقق شود.
 
 
-0 +10 # جانباز شیمیائی 1391/04/09 15:08
من فقط یک سوال دارم این تقسیم بندی به بالای بیست و پنج و زیر بیست و پنج با چه مبنائی صورت میگیرد ؟ وقتی خود زریبافان در مصاحبه اش میگوید که ما از یک یک تا هفتاد درصد محاسبه میگنیم خوب یک نفر جواب من بیست درصد را بدهد که با این حساب من یک سوم از کارائیم را از دست داده ام پس چرا باید با من زیر بیست و پنج درصد اینگونه رفتار شود ؟
 
 
-4 +15 # جانباز 1391/04/06 14:59
جانباز.جانبازه . درصدنبایدملاک باشه.
 
 
-0 +1 # جانباز 10درصد 1391/09/09 18:03
جانبازان زیر 25درصد بعد از مردن ،میشوند جزئ جانبازان25درصد، ولی شهرداری بهشان قبر رایگان نمی دهد ،مگرقبلا 25درصد وبالاتر بوده باشند. رفیق در مردنهای زیر 25درص وبالی 25درصد هم تفاوت است ،واگذار کن به خدا.صلوات بفرست
 
 
-0 +10 # علیمرادی 1391/04/06 01:26
لطفا در خصوص پرداخت شهریه ا فرزندان ایثارگران و جانبازان ز10 درصد ورزمنده 24ماه جبهه چه فکری کرده اید با توجه به اینکه در قانون ابلاغی از طرف دولت ایثارگران را به صورت عام معرفی کرده است پس دست سازمان باز است و می تواند حداقل ما را به عنوان کمیته امدای و یا فرزند جانباز 25 درصد قبول فرمایند ایا جانبازی از رزمندگی شروع نشده پس چرا همه رزمندگان وفرزندان انها از تسهیلات رفاهی ودانشگاهی محرومندایا انها در دورا ن جنگ استرس نداشتند ایا اقای زریبافان منطقه سقز را فراموش کرده ا ند
 
 
-1 +7 # آ.م.م 1391/04/05 11:05
صاحب اینجا کیه چرا جواب مردمو نمیدید .نظرات مردمو گذاشتید که چی بشه .جوبشونو بدید
 
 
-0 +9 # احمد 15% 1391/04/04 19:35
25 ساله مستاجرم پس کی وام مسکن به جانبازان زیر بیست و پنج میدهند
جانباز اعصاب روانم و با وانت کاسبی میکنم
چند مدت پیگیر کمیسون بودم ولی مثل 99% بقیه تایید نشد
من فقط یک وام میخواستم پولشم باید داد دیگه به نظرتون زیاده؟
 
 
-7 +3 # ج.خ.ی 1391/04/04 09:31
25/0هستم اراجیف بس است
 
 
-1 +0 # ایثار 1391/09/13 08:28
حتما شکمت سیر شده برادر که اسم اراجیف به هم قطارانت می دهی اگر که راست گفته باشی!همه برای یک هدف وبرای پایداری منطق کجای حرف توست اگر سر در بیاوری.
 
 
-0 +4 # درویش 1391/04/04 02:02
جانبازان زیر25راحداقل40ی ا45سال به بالا رو 5درصد بدهید که لااقل راحت بمیرند
 
 
-1 +10 # درویش 1391/04/04 01:56
این همه بودجه داره هدر میره لااقل خرج زیر25 درصد یهابکنید
 
 
-3 +4 # درویش 1391/04/04 01:52
جمع کنید این حرفای صدتایه قازروحرف بس است مرد حسابی گناه ما چیه دکترها سلیقه ای در صدمیدن جان مولاکاری بکنید
 
 
-1 +6 # محمد حسی حیدری 1391/04/02 16:08
جانباز 20 درصد هستم با 18 سال سابقه خدمت در اداره کل تعاون کرمانشاه ( مدیر قسمتی از اداره) که با ادغام این اداره کل ،داوطلبانه به محیط زیست منتقل شدم . پست مدیریت حذف وبا پایین امدن پست ماهیانه 80 هزار تومان از حقوقم کم شد . ایا قانونی است یاخیر؟ ایا باتوجه به اینکه 44 سال سن دارم و از نظام هماهنگ حقوق می گیرم چگونه می توانم بازنشسته شوم
 
 
-0 +4 # اکبرپناهی راد 1391/04/01 17:15
فاش نیوز (یان) عزیز سلام ، ازبی طرفی ؟ شماها وازدرج تمام نظرات ودردل های من در تارنمای خود نهایت قدردانی مینماید !؟؟؟
بارها وبارها درد دل جانیازی خودرا ازاین طریق بیان کردم ، حتی یک نمونه ازآنرا دراین تارنمای به اصطلاح فرهنگ وایثار وشهادت بازتابش را نیافتم . خیلی وخیلی ها متشکرم .
احساس میکردم روزنه امیدی برای رساندن درد های سه دهه خودرا به مسئولین پیدا کرده ام ولی صد افسوس ... !
 
 
-1 +2 # الف 1391/04/03 06:16
به نظر من قبل از ارتقا بیشتر نظرات درج می شد ولی حالا مثل این است که پالایش ها بیشتر شده
 
 
-0 +15 # رزمنده بی نام ونشان 1391/04/01 08:00
جناب آقای قبادیانی باسلام و تقدیر از اطلاع رسانی حضرتعالی .
یک بار برای همیشه بفرمایید چرا برای جانبازان زیر 25 درصد که اکثرا رزمندگانی با حضور بیش از یکسال جبهه هستند کارت شناسایی صادر نمیگردد.هیچکس جواب نمیدهد حتی زریبافان.
 
 
-0 +8 # جانباز ده درصد 1391/03/31 15:14
افزایش سنواتی برای جانبازان ده درصد چقدر است اگر کسی میداند لطفا جواب دهد
 
 
-1 +8 # جانباز20درصد 1391/03/30 19:16
شنیده ام قراراست 40 میلیون تومان وام مسکن به جانبازان زیر 25درصدداده شود .این گفته تاچه اندازه صحت دارد.خواهشمنداس ت پاسخ دهید ؟
 
 
-0 +11 # علی 1391/03/30 06:36
آیا دندان جزء اشیاء لوکس می باشد که از خدمات درمان محروم شده ؟؟ و جانبازان زیر25% چرا محروم از این درمان
 
 
-0 +10 # محمد شاکرصفت 1391/03/27 10:25
سلام اقای قبادی قانون برای جانبازان زیر25% کافی نیست ومی بایست اصلاح وباز نگری شود 1...بنیاد هیچ گونه حقوقی به انان نمی دهد حداقل دستمزد یه کارگر از کجا امرارمعاش کنند 2....بنیاد میگه یا از کار افتاده یا بیماری صعب العلاج که نتواند از جایش تکون بخورد ....ایا این قانون ظلمی در حق ایشان نیست ..امروز محتاج یه لقمه نان است چون دندان جویدن دارد فردا که سکته مغزی یا قلبی کرد ودندان نداشت وبه هزار جورمرض دچار شد ودکترها منعش کردند از خوردند و اشامیدن (طبق قانون بنیاد از کار افتاده ) دیگر پول به چه دردش میخورد باید اون موقع در قانون مینوشتند به ایشان گور مجانی وکفن بدهید نه مستمری ایشان بر فرار کنید تا سالم است ومیتواند از مستمریش استفاده کند که جوابش میکنند وچیزی به ایشان نمی دهند زحمت بکشید قانون اصلاح بکنید مگر جانبازان زیر25% چه گناهی کرده اند یا نوع جنگیدنشان فرق میکرده که موجب بی مهری مسئولین قرار میگیرند
 
 
-0 +13 # رزمنده بی نام ونشان 1391/03/27 06:52
اقای قبادی عزیز لطفا بفرمایید اگر جانبازان عزیز اول رزمنده بودند و سپس جانباز شدند چرا رزمنگانی با بیش از 12 ماه حضور داوطلبانه در جنگ نیز فراموش شدگانند!!!!!!!! !!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟
 
 
-0 +1 # محمد قبادی 1391/03/26 13:06
حسن از سرخه
 
 
-0 +13 # محمد قبادی 1391/03/26 13:04
لطفا در خصوص پرداخت شهریه ایثارگران و جانبازان زیر 25 درصد چه فکری کرده اید با توجه به اینکه در قانون ابلاغی از طرف دولت ایثارگران را به صورت عام معرفی کرده است پس دست سازمان باز است و می تواند حداقل ما را به عنوان کمیته امدای و یا فرزند جانباز 25 درصد قبول فرمایند
ما از طلا گشتن پشیمان شدهایم
 
 
-0 +12 # جانباز ده درصد هستم 1391/03/26 09:50
چند وقت قبل برای ملاقات یکی از اقوام رفتم بیما رستان بقیه اله وقتی با ماشین میخواستم وارد بارکینگ بشم مامور انجا تابلویی را نشان داد که نوشته شده بود فقط جانبازان بالای 25 درصد میتوانند وارد شوند بندگان خدا ما را دیگر توی بارکینک هم راه نمید هند شما توقع تسهیلات دارید
 
 
-0 +6 # عیسی کده ای 1391/03/26 01:24
باسلام وخسته نباشید باتوجه به بالارفتن سن مجروحیت متاثر از جنگ تحمیلی درمان دبگر اثرندارد ومجبوریم بادرد ورنج بسازیم ولیکن باتوجه به مدارک موجودبیائید بهاینگونه از جانبازان ارزش بدهیم ومطالبات به حق آ نان رابررسی ودرخصوص درصد جانبازی آ نها اینقدر بخل نورزیم وسعی شود در شورایعالی بزشکی از بزشکان معتمد وواقعاحزب الهی وانقلابی دولتی استفاده کنیم واز آ نان« نظر بخواهیم واینقدر کوتاه نظرنباشیم چون هرچه سن بالا بروذبه شذت مجروحیت افزوده میشودواقعا درصد قانونی به آ نها افزوده شود تابتوانند اینگونه از جانبازان بهتر بدنبال درمان برونذ وارزشها هم حفظ شوذ جانم فدای رهبر جانباز چهل درصد ارتش و15 درصد بنیاد خداحافظ مسئولین0
 
 
-0 +13 # محسن 1391/03/24 08:56
سلام ، بنده جانباز 45 درصد و از کلیه خدمات و تسهیلات محروم بودم و هستم و خواهم بود . از آن دسته جانبازانی که مشمول بستن پرونده میشوند نبودم . این قوانین مربوط به دوران جنگ و حیات امام راحل است . آقای محمد قبادی لطفا به بنیاد مراجعه کن و ببین دیگر این تسهیلات وجود ندارد . البته به کسانی که توصیه شوند یا اقوام پرسنل بنیاد باشند هزاران تسهیلات و حتی درصد بالا هم میدهند .
بنده حاضرم با رییس بنیاد مناظره کنم و موضوع انحراف بنیاد از انقلاب اسلامی را اثبات کنم . این موضوع شامل بنیاد نمیشود در برخی ادارات دولت هم مسئولان ضد ارزش حضور دارند و با قدرت به کارشکنی ادامه میدهند. منتظر حضرت صاحب (عج) صاحب جانبازان و مردم ایران هستیم .
 
 
-0 +14 # جانباززیر25% 1391/03/24 04:24
است به جانبازان سلام : کارشناس محترم جناب آقای قبادی عزیز که زحمت کشیدید واین همه قانون آورده اید که مربوط زیر 25%درست است ما هم قبول داریم در قانون همه آن موارد ی که شما هم فرمود ید آمده، ولی باید دید آیا بنیاد به همان قوانینی که نوشته شده پایبند است وعمل می کند یا خیر . نکته دیگر این که اکثرقوانین مربوط به جانبازان زیر 25% بیشتر شامل افراد شاغل در دستگاهای دولتی است که آن هم تعداد اندکی در دستگاهای دولتی شاغل می باشند ،متاسفانه خیلی از جانبازان زیر 25% حتی شغلی ندارند که بتوانند امرار و معاش کنند چه برسد به شغل دولتی ، همین امروز جانبازی با 47 سال سن و20%جانبازی و24 ماه سابقه جبهه با چند مجروحیت و اثار شیمیایی از استان خوزستان که هنوز موفق نشده ازدواج کند و شغلی هم ندارد آمده تهران درب مجلس تا مشکلاتش را به نمایندگان بگوید تا بلکه شغلی بهش بدند مگر ما کم قانون برای جانبازان بالای 25% داریم ولی آیا باز بنیاد به همان قوانین عمل می کند !در قوانین دیکر مثل فرهنگی تفریحی ... که گفته شده 20 تا25% تخفیف دارد هم در حد حرف است بنیاد بعد از گذشت 33سال از انقلاب اسلامی حتی یک کارت شناسایی عکس دار که مشخص کند ما جانباز هستیم هنوز برای ما صادر نکرده .در بخش بهداشت و درمان در قانون آمده که 100%هزینه جانبازان وخانواده آنها تحت پوشش بیمه است ولی در عمل به عناوین مختلف از زیر آن شانه خالی می کنند به طور مثال وقتی داروخانه می روی برای تهیه دارو می گویند داروهای خارجی که پزشک تجویز کرده شامل بیمه نمی شود می ماند دو سه قلم داروی ارزان قیمت که تازه برای گرفتن همان دارو اگر در همین تهران ساکن هم باشی ولی پرونده جانبازی در شهرستان باشد دارو خانه میگوید باید از بنیاد نامه بیاوری تا همین چند قلم داروی ایرانی را بگیری این می شود که قید بیمه را می زنیم و نقدا حساب می کنیم تازه این خدمات دارو فقط برای شخص جانباز است و بس . خدمات دندانپزشکی هم که هیچ ، تحت پوشش بیمه نیست این در صورتی که اکثر جانبازان به دلیل بالا بودن هزینه دندانپزشکی دندان هایشان پوسیده و خراب است . در مورد از کار افتادگی و پرداخت حقوق از بنیاد که می بایست در کمیسیون پزشکی شرکت کرد تا از کار افتاده کنند هم شاخصه های مختلفی لازم است که از کارافتاده کنند مثل بالا بودن سن ، بیماری های صعبلالاج مثل ، ام اس ، سرطان ... در مورد قوانین دیگر هم اطلاعی ندارم تا این لحظه ریالی از بنیاد دریافت نکرده ام چندین باراز بنیاد تقاضای شغل کردم که متاسفانه شغلی هم ندادند ! این است نحوی خدمات رسانی به جانبازان زیر 25% !!! وسلام .
 
 
-0 +18 # مهران جانباز زیر 25 1391/03/23 22:44
آقای قبادی عزیز همه این قوانین را ما حفظ هستیم دیگه این چند تا قانون هم نوشتن داره ؟ اگر حرف تازه ای دارید بنویسید ما جانبازان زیر 25درصد مشکلات زیادی داریم شما فکر میکنید با این چند تا قانون چقدر از مشکلات ما حل میشه ؟ ما حتی بنیاد برخورد درستی با ما نمی کند . چرا تا موقعی که اولویت استخدام با فرزندان شهدا بود بدون هیچ دردسری آنها را در ادارات دولتی مشغول به کار میکردند ولی ما که به بنیاد میرویم جواب درست و حسابی بهمون نمیدهند . من بارها با بنیاد جانبازان شهرهای مختلف تماس داشتم خیلی جالبه که همشون از اصلاح بند و ماده 44 خبر نداشتند با اینکه اینترنتد در اختیار عزیزان بوده و این همه راجب اصلاح این فانون توضیح دادند در اینترنت . به من توضیح بدهید چرا این همه فرق بین جانبازان زیر 25 درصد با دیگر جانبازان وجود دارد . من منتظر جوابهای شما هستم با تشکر .
 
 
-0 +2 # جانباز15درصد 1391/08/02 23:12
واقعاراست میگی باحرفت موافق صدرصدم.
 
 
-1 +12 # مهدی ج 70% 1391/03/23 22:24
محمدجان مطالب جالبی نوشته اید ولی حیف که در کشور این قوانین اجرا نمی شود چون ضمانت اجراء ندارند و مسئولین دلسوز وپیگیر نداریم.
 
 
-0 +7 # محراب جانباز ده درصد 1391/03/23 20:49
من جانباز ده درصد هستم ، با اینکه مدارک بالینى خود را نیز ارائه نموده ام و مدارک بالینى هم زمان نیز دارم ، ولى بدون جهت پرونده در کمسیون ماده ١٦ پذیرفته نگردید .
از شما تقاضا دارم یک وقت دیدار با آقاى زریبافان بدهید تا با مدارک لازم مشکلات خود رابیان نمایم .
 
 
-0 +1 # جانباز 20% 1391/12/22 22:57
آقای محراب .فرض بفرما خدمت آقای زریبافان رفتید که چی بشه؟
فکر کردید اگر اونو دیدید مشکلت حل خواهد شد؟
خودتو علاف نکن برادر.........
 
 
-0 +3 # احمد 1392/03/12 00:45
نه
 
 
-0 +3 # احمد 1392/06/24 22:41
من جانباز 10درصد هستمبا 40ماه حضور در جبهه هیچ انتظاری هم ندارم اما به خدا در مقابل فرزندان خود خجالت میکشم زمانی که چیزی جز درد برایشان باقی نگذاشتم .لا اقل شما برایشان کاری کنیدآقایان مسئول .
 
 
-0 +2 # بهزاد 1392/07/22 11:02
خدایش این حرف را من وتو میزنیم آنهاجسورتر میشوند بیاییم حق خودمون را بگیریم
 
 
-0 +2 # جواد 1392/09/05 12:45
جانباز زیر 25 درصد (اعصاب وروان )و کارمند هستم لطفا به فکر ماهیت کار با نوع مجروحیت بکنید می گویند با این درصد ها نمی توان نوع شغل شمارا عوض کرد .فشار کار را به منزل می بریم و زندگی خود را دچار مشکل کردهایم. تا کی؟
 
 
-0 +6 # کارگر 1392/10/27 11:37
سلام اقا تورا به امام زمان دست اندر کاران مملکت خوب چه گناهی کردیم که شدیم جانباز زیر 25 درصد حداقل وام بهمون بدید جانباز جانباز هست چه فرقی برای بنیاد داره خوب چرا کمکمون نمیکنید گذاشتید برای قیامت خدا وکیلی جلوی همتون را میگیرم که چرا کمک نمیکنید اقای روحانی شما قول داده بودی که به جانبازان کمک بکنی حالا شده بالای 25 درصد همتون حرفاتون عوض میشه چرا دروغ نگویید خدارا خوش نمیاد خو ب به همه جانبازان امتیاز بدید منی که 10 درصد هستم کمتر بهم کمک بکنید ولی به همه جانبازان کمک کردن جای دوری نمیره والسلام