feed-image

زنگ خاطره

ادبیات ایثار و شهادت

آمار بازدید

 امروز امروز303
 دیروز دیروز4941
 این هفته این هفته10000
 این ماه این ماه10000
 تا به حال تا به حال3171860
شناسه خبر:20174 چهار شنبه, 11 اردیبهشت 1392 08:46 چاپ نسخه چاپی
پست الکترونیکی ارسال به دوستان
اعلام اسامی برندگان مسابقات کشوری قرآن

مدیر کل توسعه منابع انسانی اسامی برندگان نهمین دوره مسابقات قرآن کریم و اذان و سومین دوره مسابقات اختران قرآنی ویژه کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمانهای تابعه که درمشهد مقدس برگزار شد، اعلام کرد.

به گزارش بشرا، اسامی برندگان نهمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم برادران به شرح ذیل است:

_سطح یک (بالای 16 سال) در رشته قرائت؛ صادق قربانی از  شیراز مقام اول سازمان اقتصادی کوثر و در رشته حفظ؛ علیرضا کوچی مقام اول از استان خراسان جنوبی، سید محمد حسین سیدی مقام دوم از استان قم، کریم امیر خانی مقام سوم از استان زنجان، همچنین در رشته اذان؛ ایوب مؤدب مقام اول از استان آذربایجان شرقی، حسین عمویی مقام دوم از استان گیلان.

_سطح دو (زیر 16 سال) در رشته حفظ؛ امیر محمد نجاتی مقام اول از استان گیلان و در رشته مفاهیم؛ علی خلیلی پور مقام اول از استان کهکیلویه و بویر احمد.

اسامی برندگان نهمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم خواهران به شرح ذیل است:

_سطح یک (بالای 16سال) در رشته حفظ؛ زهرا باقری اصل مقام اول ازاستان مرکزی، معصومه خدابنده لو مقام اول از استان همدان، فاطمه ذبیحی چاشمی مقام دوم از استان سمنان، معصومه خدابنده لو مقام سوم از استان زنجان و در رشته مفاهیم؛ مریم السادات مصطفوی مقام اول از استان یزد، فتانه داداش نژاد مقام دوم از استان گیلان.

_سطح دو خواهران(زیر 16 سال) در رشته قرائت؛ فاطمه مداح مقام اول از ستاد مرکزی و در رشته حفظ؛ فاطمه السادات مرتضوی مقام اول از استان اصفهان، زهرا فرج زاده مقام دوم از استان چهارمحال و بختیاری، فاطمه بهرامی مقام سوم از استان قزوین.

اسامی سومین دوره اختران قرآنی نیز در سطح یک برادران به شرح زیر اعلام شد:

_در رشته قرائت؛ حسن فقیه مقام اول از استان اصفهان، قربانعلی عباسی اصل مقام دوم از استان خراسان رضوی، سیامک اصلانی مقام سوم از استان اردبیل و در رشته حفظ؛ قاسم قنبری مقام اول از استان تهران، ابولفضل عبداللهی مقام دوم از استان خراسان جنوبی و رشته اذان؛ سید محمد طباطبایی مقدم مقام اول از استان خراسان رضوی، محمد رضا شایق کارگر مقام دوم از استان خراسان رضوی، علی شیخی مهرآبادی مقام سوم از استان مرکزی .

اسامی سومین دوره اختران قرآنی – سطح یک برادران (زیر 16 سال) رشته حفظ؛ علی علیخانی مقام اول از ستاد مرکزی سومین دوره اختران قرآنی و سطح یک خواهران(زیر 16 سال)  در رشته قرائت؛ عادله شیخی مهرآبادی مقام اول از استان مرکزی، فاطمه نظری مقام دوم از استان اصفهان و در رشته حفظ؛ مینو فرمان آرا مقام اول استان اصفهان، ربابه شایق کارگر مقام دوم از استان خراسان رضوی، لیلا شایق کارگر مقام سوم از استان خراسان رضوی.

 

Comments are now closed for this entry