feed-image

آمار بازدید

 امروز امروز301
 دیروز دیروز6518
 این هفته این هفته50990
 این ماه این ماه100001
 تا به حال تا به حال4706040
شناسه خبر:8775 یک شنبه, 25 اردیبهشت 1390 11:24 چاپ نسخه چاپی
پست الکترونیکی ارسال به دوستان
نیروهای مسلح،سابقه جبهه و بازنشستگی

ابراهیم جعفری - با سلام اینجانب ابراهیم جعفری جانباز 25% از شهرستان اراک (شازند) که قبلا کادر ارتش بوده وسابقه حق پرداخت بیمه خود را بهنگام اخراج از ارتش به مبلغ 25000 تومان دریافت نموده ومدت 7سال و 4ماه و26 روز خدمت خودم را که از بهترین ایام عمرم بوده ومدت 7 سال آن را درجبهه ها خدمت کردم فقط با 25 هزار تومان از بین بردم.

لیکن ماده 6 جانبازان وقانون صراحتا خدمت جبهه جانباز را قید نموده که بدون پرداخت بیمه باید به سابقه بیمه تامین اجتماعی در نظر گرفته شود لیکن مسئولین محترم تامین اجتماعی با توجه به حکم دیوان محترم عدالت متاسفانه خدمت جانبازان کادر نیروهای مسلح را جزو سابقه بازنشستگی قبول نمی کنند که این  خلاف قانون می باشد و نباید هر بار که مسئولی قانون را به شکل دلخواه تفسیر می کند. متقاضی مدت زمان زیادی را صرف ابطال بخشنامه های سازمان تامین اجتماعی از طریق دیوان محترم عدالت نماید.

خواهشمند است یکبار وبرای همیشه این قانون را روشن تفسیر فرائید وامثال اینجانب را از سرگردانی در سازمان تامین اجتماعی تجات دهید.

پرسنل کادر جانباز نیروهای مسلح نیز در جبهه ها خدمت کرده اند چرا نباید از این قانون ماده 6 استفاده کنند خصوصا جانبازان اعصاب وروان که اختیار کارهای خودشان را ندارند. اگر این جانبازان فکرشان کار می کرد نمی آمدند با پایان جنگ وبا گرفتن 20 هزار تومان 7 سال ونیم سابقه خود را از بین ببرند.

با تشکر از شما عزیزان که بفکر این قشر از جامعه هستید قبلا از لطف شما سپاسگزارم.

 

Comments are now closed for this entry