شناسه خبر : 100651
شنبه 13 خرداد 1402 , 12:27
اشتراک گذاری در :
عکس روز

برگزاری اردوی ویژه دختران شهدای فاطمیون

فاش نیوز - اردوی فرهنگی سلاله‌ها ویژه دختران شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون به همت سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس برگزار شد.

 

برگزاری اردوی ویژه دختران شهدای فاطمیونبه گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع‌پرس، اردوی فرهنگی سلاله‌ها ویژه دختران شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون، به همت سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس در اردوگاه الزهرا (س)، برگزار شد.

در این اردو که با همکاری گروه فرهنگی مناهل و با حضور پرنشاط دختران نوجوان برگزار شد، برنامه‌های فرهنگی و هنری با محوریت دفاع مقدس و سبک زندگی اجرا شد و نوجوانان شرکت کننده ضمن مشارکت در این برنامه‌ها در فضایی دوستانه و صمیمی، از آموزش‌های دینی فرهنگی برخوردار شدند.

شایان ذکر است سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس عمده‌ترین محور تحولی خویش را در برنامه‌های ۱۴۰۲ توجه به دختران نوجوان دانش آموز و ارائه برنامه‌های متناسب با این گروه قرار داده است.

اینستاگرام
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
تبلیغ کانال فاش در ایتابنر بیمه دیفتح‌الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi