شناسه خبر : 100654
شنبه 13 خرداد 1402 , 13:02
اشتراک گذاری در :
عکس روز

شهید «نادر مهدوی»: ما دشمن واقعی خود را استکبار جهانی می‌دانیم

فاش نیوز - در وصیت‌نامه شهید «مهدوی» آمده است: دشمن فقط ما صدام نیست؛ امروز دشمن ما فقط حزب بعث نیست؛ این‌ها عروسک‌های کوکی استکبارند و ما دشمن واقعی خود را استکبار جهانی، به سرکردگی آمریکا می‌دانیم.

 
ما دشمن واقعی خود را استکبار جهانی، به سرکردگی آمریکا می‌دانیمبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از بوشهر، «نادر (حسین) مهدوی» ۱۴ خرداد ۱۳۴۲ در بوشهر چشم به جهان گشود.
 
وی مهدوی در سال‌های اولیه تشکیل سپاه پاسداران وارد این نهاد مردمی شد و پس از خدمت در سپاه اهواز و جم به فرماندهی عملیات سپاه خارک منصوب شد. وی پس از طرح اعزام «لبیک یا امام» گروهان دریایی ناو تیپ امیرالمومنین (ع) را بنیان‌گذاری کرد و خود فرماندهی این گروهان دریایی را برعهده گرفت.
 
مهدوی به عنوان فرمانده ناو گروه دریایی ذوالفقار، از زمان ورود آمریکایی‌ها تا پیش از شهادت لحظه‌ای از نبرد بی‌امان با این جنایتکاران آسوده نشد و تمام توان و استعداد خود را در این‌ راه به کار بست. وی عملیات‌های‌ بسیاری را علیه آمریکایی‌های متجاوز انجام داد که معروف‌ترین آن مورد هدف قرار دادن کشتی بریجتون بود. شهید مهدوی سرانجام در 16 مهر 1366 به درجه شهادت نائل آمد.
 
وصیت‌نامه شهید «نادر مهدوی»
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
سلام بر محمد (ص) که با خدمات خود، سعادت و شرافت را برای انسانیت تضمین کرد؛ و درود بر حضرت مهدی (عج) و نائب بر حقش امام خمینی و امت حزب‌الله و از خودگذشته. درود و سلام خدا بر شما باد که با حضور دائم خود در صحنه، اسلام عزیز و امام را یاری کردید.

برادران عزیز و خواهران محترم امروز اسلام با خون انسان‌های پاکدل و معصوم، همچون حسین‌ بن علی (ع) و قاسم‌ بن الحسن (ع) و با زحمات شبانه‌روزی رسول اکرم (ص) باقیمانده است. بهای این مکتب، تحمل اسارت موسی ‌بن جعفر (ع) سمبل مقاومت و ایثار، جگر پاشیده ‌شده‌ی امام رضا (ع) و دیگر شهدای اسلام بوده است. گذشتگان، با جان و همه‌ی وجود، از این مکتب دفاع کردند و به ما سپردند. اما امروز، دشمنان قسم‌خورده‌ی ما، فرزندان معاویه‌ بن ابی‌سفیان و عمروعاص‌ها، به طور مصمم، عزم نابودی قرآن کریم دارند و راه یزیدبن معاویه را دنبال می‌کنند.
 
امروز دشمن ما صدام نیست؛ امروز دشمن ما حزب بعث نیست؛ این‌ها عروسک‌های کوکی استکبارند و ما دشمن واقعی خود را استکبار جهانی، به سرکردگی آمریکا می‌دانیم. شرق و غرب، گذشته از اختلافات درونی خود، متحدانه موضعی خصمانه در برابر اسلام گرفته‌اند. بدانید که امروز، شرافت و عزت، در سایه‌ی جهاد و ایثار و شمشیر است. بکشید دشمنان اسلام و دین خدا را؛ تا فکر تجاوز و غارت را در سر نپرورانند.

خداوند گاهی با غضب و گاهی با رحمت خود، ما را امتحان می‌نماید. امروز، وسیله‌ی امتحان ما جنگ و بسیج است. بر هر فرد مسلمان که سحرگاه بر می‌خیزد و ندای «لااله الا الله» را سر می‌دهد و خواب گران را فدای شرافت و انسانیت می‌کند، واجب است که در این امتحان، شرکت کرده، یا با شهادت و یا با مدفون نمودن دشمن، پیروزمندانه به درآید.

در دریای مرگ شنا کنید تا به ساحل پیروزی برسید. ای به ‌ظاهر زندگان! آگاه باشید که قافله‌ی مرگ، همچنان به مقصد نیستی در حرکت است؛ شما نیز امور دنیوی را کنار گذاشته و بدان ملحق شوید. سعی کنید این مرگ را با چشمان باز و جسورانه انتخاب نمایید. قبل از آنکه در چنگال مخوفش گرفتار شوید، دل از دنیا برکنید و پا در عرصه‌ی میدان بگذارید و بر علیه دشمنان اسلام برزمید که در این نبرد، چه کشته شوید و چه بکشید، پیروزید.

اکنون، من به پیروی از امام‌حسین (ع) پای در چکمه کرده به جبهه می‌روم. به جبهه رفتن یعنی به معشوق خود پیوستن. امیدوارم چه با قلیل‌خدمتی که بدان قادرم، و چه ان‌شاءالله با شهادتم، به وظیفه‌ی الهی خود که پروردگار عالم برایم منظور داشته عمل نمایم. عزیزانم! حسین زمان شدن، سخت است.
 
حسین زمان شدن یا یزیدیان زمان را نابود کردن، جز با ساییدن تن در زیر تانک‌ها و تکه‌تکه ‌شدن در زیر خمپاره‌ی دشمن، امکان‌پذیر نیست. امت قهرمان! همچون گذشته، جز برای خدا کار نکنید؛ هدفتان فقط «الله»، کتابتان قرآن و رهبرتان خمینی باشد.
اینستاگرام
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
تبلیغ کانال فاش در ایتابنر بیمه دیفتح‌الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi