شناسه خبر : 100726
چهارشنبه 17 خرداد 1402 , 11:47
اشتراک گذاری در :
عکس روز

پیام سرلشکر سلامی به رهبر انقلاب:

بسیجیان برای نبرد بزرگ و جهاد عظیم آماده‌اند

فاش نیوز - فرمانده کل سپاه در پیامی به محضر رهبر انقلاب، از الطاف معظم‌له نسبت به بسیجیان و گروه‌های جهادی قدردانی و بر آمادگی بسیجیان برای یک نبرد بزرگ و یک جهاد عظیم و اعجاز جدید تاکید کرد.

در پی بیانات مقام معظم رهبری در مراسم گرامیداشت سی و چهارمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و الطاف ایشان نسبت به بسیجیان و گروه‌های جهادی و پایگاه‌های مقاومت، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی از الطاف معظم‌له قدردانی و تشکر کرد.

در بخشی از پیام آمده است: سخنان حکیمانه و سرشار از معرفت عمیق حضرتعالی نسبت به شخصیت پایان‌ناپذیر حضرت امام راحل عظیم‌الشأن و ترسیم کرانه‌ها و دامنه‌های بی‌انتهای این عظمت الهی که برای اولین بار ناشناخته‌هایی از روح بلند امام(ره)را به جهان معرفی کرد، موجب تجلی جدید و ظهور نوینی از امام راحل و جریان دادن افکار بلند و آرمان‌های متعالی آن امام بزرگوار در کالبد جامعه بود.
سردار سلامی در پیام خود خطاب به فرماندهی معظم کل قوا نوشت: علاوه‌ بر حیات دادن به دو عنصر ایمان و امید در جامعه که حضرتعالی در امتداد امام عزیز، خود تجسم زیبای این دو مفهوم حیات بخش هستید، در فرازهای برجسته آخر بیانات گهربارتان در مورد نقش محوری بسیج در میانه آخرین نبرد کامل در اغتشاشات سال گذشته، در قلوب بسیجیان قیامتی به پا کردید.
فرمانده کل سپاه پاسداران در نامه خود به رهبر عظیم‌الشأن انقلاب تصریح کرد: تأثیر فرمایشات حضرت عالی در مورد بسیج اقشار، بسیج دانشجویی، گروه‌های جهادی، امدادگران کمک‌های مومنانه، هسته‌های (پایگاه‌های) مقاومت و جهادگران تبیین در همان چند عبارت فشرده به‌ اندازه تمامی تلاش‌های ما طی سال‌های گذشته و قطعاً بیش از آن در شکفتن انگیزه‌ها و طراوت‌بخشی به روحیه بسیجیان مؤثر خواهد بود.آقاجان؛ به بسیج جان تازه‌ای بخشیدید، یک تجدید حیات دل انگیز و واقعی.
در پیام سردار سرلشکر سلامی به حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای آمده است: حضرتعالی شور و هیجان مهارناپذیر مردم مشتاق در آن محفل آسمانی را به هنگام توصیف و قدردانی از بسیج به رأی العین دیدید، قطعاً بخشی از آن جمعیت عظیم بسیجی‌ها بودند. اصحاب مطمئن شما، آنها سراسر شعله عشق شدند، حرارت یافتند، نیرو گرفتند، برای یک نبرد بزرگ و یک اعجاز جدید و یک جهاد عظیم آماده شدند.

اینستاگرام
فرمانده سپاه به جای جو دادن فکری به حال فعال کردن پایگاه های بسیج باشه
تعداد بسیجی ها خیلی اومده پایین
برای هر مسجد یه پاسدار بزارید که فعالیت کنه
گزارشات امنیتی، سر سری گرفته می‌شود!
به نیروهای امنیتی تذکر بدهید.
به گزارشات مردمی، بی توجه اند!!!
113
114
110
و...!!!!!
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
تبلیغ کانال فاش در ایتابنر بیمه دیفتح‌الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi