شناسه خبر : 100743
پنجشنبه 18 خرداد 1402 , 10:47
اشتراک گذاری در :
عکس روز

اولیانوف: شورای حکام بررسی توافقات پادمانی با ایران را به اتمام رساند

فاش نیوز - میخائیل اولیانوف نماینده دائم روسیه نزد سازمان‌های بین‌المللی در وین اعلام کرد که شورای حکام توافق‌های پادمانی با ایران را به اتمام رساند.

اولیانوف: شورای حکام بررسی توافقات پادمانی با ایران را به اتمام رساند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اولیانوف امروز چهارشنبه اعلام کرد که شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بررسی توفق‌های پادمانی ان‌پی‌تی با ایران را به پایان رساند.

این دیپلمات روسیه در حساب توئیتر خود نوشت: یکی از عوامل تعیین کننده اصلی در جریان مباحثات این بود که آیا نیمه لیوان پر است یا خالی. پاسخ به احساسات درونی سخنران‌ها بستگی داشت.

وی همچنین پیش از این در یک پیام دیگر از حل مسائل در رابطه با ذرات اورانیوم پس از چند سال بین ایران و آژانس استقبال کرد و نوشت که این نشان دهنده قصد طرفین برای تعامل سازنده است.

اولیانوف پیشرفت‌های انجام شده را «نسبی اما بسیار ملموس» توصیف کرد و افزود:‌ این مساله نشان دهنده تمایل طرفین برای تعامل سازنده است.

اینستاگرام
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
تبلیغ کانال فاش در ایتابنر بیمه دیفتح‌الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi