شناسه خبر : 100754
پنجشنبه 18 خرداد 1402 , 11:25
اشتراک گذاری در :
عکس روز

پیکر شهید مدافع حرم «محمد جعفری گنجی» تشییع شد

فاش نیوز - پیکر مطهر شهید مدافع حرم «محمد جعفری گنجی» از تیپ فاطمیون صبح امروز پس از اقامه نماز بر پیکر مطهرش از در منزل شهید در محله دولتخواه جنوبی به سمت مقبره شهدای بوستان امام خمینی(ره) تشییع شد.

پیکر شهید مدافع حرم «محمد جعفری گنجی» تشییع شد

به گزارش خبرگزاری فارس از تهران، پیکر مطهر شهید مدافع حرم «محمد جعفری گنجی» از تیپ فاطمیون صبح امروز پس از اقامه نماز بر پیکر مبارکش از در منزل شهید در محله دولتخواه جنوبی به سمت مقبره شهدای بوستان امام خمینی(ره) تشییع شد. 
پیکر این شهید بزرگوار افغانی تا ساعاتی دیگر در قطعه شهدای تیپ فاطمیون ( قطعه۵۰) بهشت الزهرا  تدفین خواهد شد.

شهید لشکر فاطمیون «محمد جعفری گنجی» در سال 1393 برای دفاع از حرم اهل بیت(ع) توفیق حضور در سوریه داشت و در عملیات بصیری الحریر توسط جبهة النصره اسیر، شکنجه و به درجه رفیع شهادت نائل آمد و پیکرش پس از حدود 8 سال وارد کشور شده است.

این شهید بزرگوار ۱۶ ساله، شهادتی با اقتدار داشت به طوری که تکفیری‌ها زنده زنده انگشت‌هایش را قطع کردند تا از او اعتراف بگیرند، اما موفق نشدند.

منبع: خبرگزاری فارس
اینستاگرام
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
تبلیغ کانال فاش در ایتابنر بیمه دیفتح‌الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi