شناسه خبر : 102731
یکشنبه 22 مرداد 1402 , 13:30
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

واعجبا و جل‌الخالق!

فاش نیوز - واقعا در این مدتی که مدیریت بنیاد به آقای قاضی زاده رسیده به نتایج تلخی از سوءمدیریت رسیده ایم.
اگر در اینجا یاد مدیریت قوی و منسجم و البته احترام قابل توجه به قاطبه جانبازان و ایثارگران توسط آقای اوحدی آن هم در کمترین زمان مدیریتی بیفتیم، شاید به گوشه قبای گروه مدیریتی جدید بر بخورد.
من واقعا متاسفم از این که شخصی با توان مدیریتی بالا در زمان مدیریت منفعلانه دولت آقای روحانی با کیفیت خوب و بالا کار کرد که به اعتقاد بیشتر خانواده عزیز شهدا، جانبازان و ایثارگران نمره قبولی خوبی گرفت و الان هم دلتتگ آقای اوحدی و تیم مدیریتی اش هستند و برعکس، روز شماری که نه، لحظه شماره می کنند تا بلکه به لطایف الحیلی موضوع عدم توان در مدیریت و نارضایتی جامعه ایثارگران را به رئیس جمهور عزیز و انقلابی برسانند و جایگزینی شایسته و توانمند به ریاست بنیادشهید برسانند که متاسفانه هنوز منتج به نتیجه نشده است!
آقای دکتر رئیسی عزیز، دولت شما به مدیرانی در تراز انقلاب، قشر ایثارگر، ملت شریف ایران و در تراز خودتان نیاز دارد. آخر چرا کسی که داعیه ریاست جمهوری داشت ولی در مدیریت سازمانی مانند بنیادشهید عاجز است، هنوز در راس کار است؟
اگر شما بر اساس عملکرد مدیران و گزارش ناصحیح بازرسان هنوز در جابجایی در مدیریت بنیاد تردید دارید، کافیست به آرا و نظرات بدون واسطه ایثارگران و جانبازان مراجعه بفرمایید.
حاج آقا رئیسی عزیز، نارضایتی ایجاد شده از مدیران بنیاد در بین جامعه هدف، خدای ناکرده دولت انقلابی و عامل به احکام الهی و قوانین کشور شما را به زیر سئوال می برد.
در جایی که آقایان پرمدعای مدیران بنیاد شهید به جای آسیب‌شناسی علت نارضایتی، از رسانه های بی‌طرف مانند فاش نیوز طرح شکایت می کنند، دیگر چه باید کرد و به چه اندیشید؟!
لابد اگر آقایان دستشان برود و ملاحظات را کنار بگذارند، فردا روزی از خود ایثارگران هم شکایت خواهند کرد که چرا از متولی خود خواسته ای دارند.
به هر روی ضمن اعلام حمایت از یایگاه اطلاع رسانی فاش نیوز در مقابل این اقدام نابخردانه برخی از مدیران بنیادشهید، از نامدیران بنیاد می خواهیم تا دیر نشده نسبت به احقاق حقوق، رسیدگی به وضعیت خانواده شهدا و جانبازان اهتمام داشته باشند و به جای شکایت و شکایت‌بازی، به عملکرد ناتراز خویش بنگرند. چرا که محکمه الهی و عقوبات اعمالشان بزودی در انتظارشان خواهد بود.
واعجبا از عدم توجه به تهیه جزئی‌ترین ملزومات بهداشتی جانبازان نخاعی و دارو و درمان جانبازان شیمیایی و اعصاب و روان کشور و وضعیت سخت معیشتی خانواده شهدا و ایثارگران توسط بنیاد و جل‌الخالق از سوء مدیریت و پرداختن به حاشیه ها بجای متن، توسط مدیران بشدت مدبر بنیاد!

|| جانباز دفاع مقدس

اینستاگرام
احسن به شماجانبازمحترم که اینگونه درددل خانواده عزیزشهدا جانبازان گرامی تنهایادگاران 8سال دفاع مقدس رااینگونه رساومدبرانه ایرادات سوع مدیریتی ازریاست بنیادشهیدکشورنسبت به اجهاف حقوق این قشررامی نمایندکسی گوش شنوانداردبترسندازخشم الهی ی...
بنده حدود39سال تحت درمانم ولی از هیچکدام از مسئولین بنیاددر هر دوره ایی تا بحال(لااقل من)چیزی ندیدم./.چون قبل سال71 دوران مجردی کاری با بنیاد نداشتم و ازسال71به بعد هم استخدام دولت و حقوق بگیر شدم دیگر بنیاد(بعنوان فردی شاغل)ارتباطی با من نداشته و من هم راغب به آن نبودم ؛ چون از دید کارکنان بنیاد(از نظر من)نسبت به شخص جانباز ، اورا کسی می دانندکه همش طلبکاره و اگه به بنیاد هم مراجعه می کنه حتماً دنبال گرفتن امتیازی فراتر از حق و حقوق قانونی خودشه و گویی کارکنان(البته اغلب آنها) از جیب خودشان بایدآن(حق وحقوق)را پرداخت کنند!!!(بنده همین مطلب رو در یکی از این 39بار مراجعه به مسئول فرهنگی بنیاد شهرستان گفتم که ایشان با خنده آن را تکذیب کرد) به همین منظور توی این مدت 39 بار هم به بنیادمراجعه نکره ام ولی حالا که داره بازنشسته می شوم و احتمالاً دیگه حقوق بازنشستگی کفاف زندگیم را نمی ده خدا را چه دیدی مجبور شدم سری به بنیاد بزنم(البته به شرط حیات)
سلام ، حکومت ایران بر مبنای مردمسالاری دینی استوار شده است و رهبر معظم انقلاب با تمام قدرت از مردمسالاری دینی حمایت میکند یعنی آنچه در صندوق رای انداخته شود عین همان خارج و شمرده میشود بنابراین در حقیقت مردم تصمیم گیران حکومت هستند.
مردم بارها اثبات کردند دارای هوشمندی سیاسی هستند اما در برخی دوره ها عواملی توانستند با نفوذ در افکار عمومی و انتخابات باعث چرخش آرای مردم بسوی خودشان شوند لذا مردم ایران باید بدانند کدام طیف سیاسی و کدام نوع تفکر را برای تصمیم گیری کشور انتخاب میکنند.
علت اینکه آقای رییسی نتوانسته به اهداف کامل دست یابد نفوذ طیف سیاسی و تفکر مخالف نظام و مردم در حکومت است که اهدافی ضد مردمی را برای ایجاد نارضایتی و هدایت نارضایتی مردم به نفع خود و اربابانشان دنبال میکنند. در دوران هشت ساله دولت قبل ملاحظه کردیم دشمنان ایران توانستند بوسیله ترمیناتوری بنام برجام و ساده لوحی و گرایش غربگرایی عوامل آن دولت، مملکت را به این وضعیت درآورند که بهترین رییس جمهور تمام نیرو و توانش را طی دو سال گذشته صرف آوار برداری از خرابکاری دولت قبل نماید.
مردم باید بدانند حتی یک رای تاثیر زیادی در تقسیم قدرت در حکومت دارد چون ملاحظه میگردد فردی با تعداد اندک آرای ماخوذه دارای همان میزان قدرت است و میتواند در ارگانی از حکومت صاحب منصب شود زیرا در نظام مردمسالاری دینی حتی یک رای تاثیر زیادی در سرنوشت مردم و حکومت دارد به همین دلایل رهبر معظم انقلاب از آرای مردم حمایت کرده است حتی اگر آرای مردم به رییس جمهوری دارای تفکرات لیبرالیسم باشد به انتخاب مردم احترام گذاشتند و رای مردم را امانت الهی خطاب کردند.
برخی از مردم که معمولا سطحی نگر هستند و تفکر عمیق و همه جانبه ندارند میگویند جمهوری اسلامی نتوانسته کشور را مدیریت کند بنابراین دیگر رای نخواهیم داد. از سوی دیگر رهبر معظم انقلاب بشدت در تاثیر آرای انتخابات تاکید دارد بنابراین همانطور که آن شهید بزرگوار گفته است هر جا دیدید توپخانه دشمن هدف گرفته آنجا جبهه خودی است البته برعکس نیز صادق است یعنی آنجا که دشمن حمایت میکند و سرباز خودش معرفی میکند آنجا دشمنی در لباس دوست است و هدفش فریب مردم میباشد. این بهترین فرمول برای دشمن شناسی است تا در ایام انتخابات وظیفه و رسالت ایثارگری خودمان را با روشنگری اذهان مردم انجام دهیم و مانع از ورود ستون پنجم دشمن به حکومت شویم و اجازه ندهیم حتی یک رای به حساب عوامل ضد مردم و نفوذی دشمن وارد شود.
مدیریت منفعلانه دولت آقای دکتر روحانی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
الان مدیریت جهادی دولت آقای رییسی چه گلی به سر ملت و خصوصا خانواده ایثارگران زده!!!!!!!!!!!
جوک سال بود؟
کدام مردم سالاری کم رو اعصاب ملت برید هیچی نگید به خدا بهتره بزارید تو دردو رنج خودشان باشند
بدترین مشکل مملکت شما هستید که نیاز به آگاهی دارید اما غفلت کردید یا گوش به تبلیغات دشمن سپردید لذا بهتر است یکبار متن را مطالعه کنید تا متوجه شوید مردمسالاری دینی چیست و آنچه در تبلیغات دشمن گفته میشود پوچ و موجب فقدان هویت ایرانی است.
نگاه کنید رییس بنیاد با تعدادی انگشت شمار رای مردم توانست رییس بنیاد شهید شود لذا چنانچه آن تعداد رای را نداشت شخص دیگری رییس بنیاد بود بنابراین تاثیر آرای مردم یعنی مردمسالاری دینی که امیدوارم متوجه شده باشید.
یک سوال از بنیاد :
چرا وبه چه دلیل نظریه های کمیسیون پزشکی درصد وحق پرستاری درمرکز (تهران) اعلام نمی شود؟
قریب یکسال پیش درشهرستان به کمیسیون پزشکی رفتیم بعد معاینات توسط پزشکان مختلف گفتند حداکثر تا3ماه دیگر اعلام نتیجه میشود.
مدتی بعد اعلام نقص پرونده کردند مدارک تحویل دادیم ولی ازآن روز تا کنون خبری ازنتیجه کمیسیون پزشکی نیست!!
بنیاد شهرستام می گوید ازتهران وکمیسیون عالی به ما اعلام نشده وما نقشی در اعلام نتیجه نداریم؟!!

بااین حساب جانباز که هیچ دسترسی به کمیسیون عالی ندارد چه باید بکند؟ به کجا برود؟ دردش را به چه کسی بگوید؟

قریب یک سال گذشت ولی ازنتیجه کمیسیون پزشکی خبری نشد؟
چقدرباید چشم انتظارماند؟!!
بنام خدا
لنده جانباز 10درصد عملیات والفجر هستم که با اصابت تیر مستقیم به بازوی چپم و شکستگی استخوان این درصد به بنده تعلق گرفت و تا به حال و بعد از 40 سال هنوز که هنوزه نه درصدم تغییر کرده و نه قانونی وضع شده که حقم پایمال نگردد در این 40سال همرزمان بنده که درصد بالای 25درصد داشتند از امتیازاتی همچون سهمیه کنکور فرزندان ،شهریه رایگان فرزندان،حق استخدام فرزندان ،حق پرستاری،حقوق و پاداش پایان خدمت،حق خرید خودرو و... استفاده کردند ولی هیچ کدام از این امتیازات به بنده و امثال بنده تعلق نگرفت و فقط کارت جانبازی و حرف مردم برایم باقی ماند در عجبم چطور مسئولین این کشور به ذهنشان نرسید که بنده نیز همراه جانباز 25درصد در یک سنگر و برای دفاع از یک چیز جانم را به خطر انداختم لیکن بنده را از کلیه امتیازات فوق محروم نمودند و باید الان حسرت درصد 25درصد را بخورم؟!!! آیا هدف قانونگذار تجلیل از ایثار و ایثارگر بود یا ایجاد رانت برای یک عده و باقی گذاشتن حسرت برای بقیه جانبازان ؟ مگر قرار نبود که امتیازات جانبازان زیر25درصد و بالای 25درصد  در برنامه هفتم توسعه یکسان شود تا حداقل بعد از مرگم خانواده ام از این امتیازات بهره مند شوند؟عمرمان به سر رسید و هنوز امتیازم با جانباز 25درصد یکی نشد. بماند به یادگار برای فاش نیوز و نمایندگن مجلس و مسئولین بنیاد شهید

--
p.e.e.y.a
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
تبلیغ کانال فاش در ایتابنر بیمه دیفتح‌الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi