شناسه خبر : 103177
شنبه 11 شهريور 1402 , 12:00
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

چرا پس با قید شرط و شروط؟!

فاش نیوز - مگر دغدغه شما عزیزان این نیست که جانباز نخاعی یا دو پا قطع و عزیزان مشمول، خودروی مناسب وضعیت جسمانیشان را سوار شوند...

بسم الله الرحمن الرحیم
 ضمن تبریک به مناسبت هفته دولت، این درخواست از طرف خیل جانبازان مشمول واردات خودرو است که تقدیم سایت خوب و دلسوز فاش نیوز می گردد؛ که ان‌شاءالله دولت محترم، بویژه جناب مخبر، معاون محترم رئیس جمهوری توجه ویژه ای داشته باشند.

دولت محترم و جناب مخبر سلام علیکم
ما جانبازان ۵۰ تا ۷۰ درصد کمال تشکر را از شما داریم بابت مصوبه اخیر واردات خودروی جانبازان؛ ولی چند نکته مهم و قابل توجه را باید خدمت شما به عرض برسانیم که موجب رنجش مشمولین گردیده

جناب مخبر عزیز، مگر دغدغه شما عزیزان این نیست که جانباز نخاعی یا دو پا قطع و عزیزان مشمول، خودروی مناسب وضعیت جسمانیشان را سوار شوند که به نوعی پای این عزیزان محسوب می شود این خودرو؟
۱_ چرا پس با قید شرط و شروط؟
۲_ ما توانایی وارد کردن خودرو را داریم یا اگر هم نداشته باشیم تشکل داریم که به تشکل هایمان واگذار شود (حذف ماده ۱۷ واردات خودرو)
۳_ کدام جانباز اندوخته یک میلیارد تومانی به بالا دارد که بتواند از کشور مبدا خرید انجام دهد؟(در نظر گرفتن تسهیلات ویژه و بلاعوض )
۴_ شاید خودرویی که ما وارد کردیم مشکل فنی داشت و مجبور به فروش ان شویم (حذف ماده ۲۰ بدون هیچ قید و شرطی)
۵_ واردات خودرو و داشتن ماشین لوکس هرساله برای آن شخص مالیات می خورد (بخشودگی مالیات سالیانه برای مشمولین تا زمانی که به اسم خودشان است)
۶_ بخشودگی و صفر کردن گمرکی و عوارض و مالیات ها همانند صفر شدن سودبازرگانی

امید هست این نکات مهم مورد توجه دولت محترم قرار بگیرد و در هفته دولت این دغدغه مشمولین، با اصلاحیه های لازم بر مصوبه واردات خودرو برطرف گردد.

دعای خیرما بدرقه راهتان
با تشکر

|| کریم پور - ۷۰درصد

اینستاگرام
با سلام به نظرم تمام مشمولین موافق این موارد مهم باشند و ایشالا که حتما فکری به حال مصوبه شود
سلام علیکم.اول اینکه از جناب کریمپور تشکر ویژه دارم بابت پیام خوبشان
بله عزیزان چرا با شرط و شروط باید به ما بعد مدتها خودرو بدن این در شان و شخصیت ما نیست انشالا فکر چاره ایی شود
بنده جانباز 10درصد هستم که الان 67سال سن دارم و دارم به آخرای عمرم میرسم لیکن در این 45 سال فقط منتظر این بودم که یک مسئولی قد علم کند و از حق ما جانبازان زیر25درصد دفاع کند که پیدا نشد که نشد نمیدانم هدف مسئولین از آوردن اسم ما به عنوان جانباز جه بود ؟درست کردن سیاهی لشکر؟ قانونگذار در قوانین وضع شده برای جمعیت 11هزار نفری سهمیه 25درصدی در نظر گرفته ولی برای جمعیت 60هزار نفری سهمیه 5درصدی !!!!این نوع قانونگذاری یعنی چی ؟فرق من جانباز ده درصد با جانباز 25درصد در چی بود که این سهمیه را از من و خانواده ام کرفتند؟
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
تبلیغ کانال فاش در ایتابنر بیمه دیفتح‌الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi