شناسه خبر : 103443
دوشنبه 20 شهريور 1402 , 14:15
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

حالا ما شدیم زیاده‌خواه؟!

فاش نیوز - باسلام؛ اون مسئول بی خاصیتی که اول این جمله را برزبان آورد که خانواده شهدا و ایثارگران پرتوقع شده اند؛ نه آقاخانواده ایثارگران پرتوقع نشده اند. شماعرضه کارکردن قانونی را ندارید. ما پرتوقع هستیم که تاسال ها بعد از جنگ حتی حقوق نمی گرفتیم. این که می گویم مربوط به ۱۷سال بعد از جانبازی است؛ حتی بیمه هم نبودیم.

خیلی نامردید! حالا کی پرتوقع است؟! ایثارگران یا شما که هرطور شده یه حکم ماموریتی برای خودتان درست می کنید تا با مال بیت المال هم خودتون و هم خانوادتون به ماموریت بریدهم تفریح رفتیدوهم حقوق کلان بی‌حساب کتاب گرفتید. نمی دانم وجدانتان کجا رفته که این حرف ها را بر زبان می آوریداد. کسی که ۱۷ سال و یا بیشتر حتی یک ریال حقوق از بیت المال نگرفته زیاده طلب است یا شما که تا قبل از استخدام می رفتید کارگری ساختمانی انجام می‌دادید؛ ولی بعد از چندسالی که استخدام بنیادشهید و امورایثارگران شدید حتی ..نمی تواند ثروتتان را بکشد و حتی دیدم که بر علیه نظام و مقدسات هم توهین می‌کنند.

خلاصه برادر عزیز جناب مجتهد که خیلی از ایثارگران از ته دل دوستتان دارند و بیشتر دشمنی اینها با شما هم بخاطر همین محبوبیت شماست. آقاجان باور کنید که حدود دو سالی هست که من هرموقع یادح رف آن مسئول بنیادشهید و امور ایثارگران می افتم، واقعا حالم خراب می شود. نمی دانم چرا این آقا این حرف  را زده. نمی‌دانم در موقع این تهمت که به ایثارگران زده بود در چه شرایطی بوده است.

خلاصه من به نوبه و حق خودم این مسئول را نمی بخشم؛ چون من در سال ۷۴ یک مشکلی برای فرزندم که تک پسرم هم بود پیش آمد و مریض شد. خدا می داند من چون از ناحیه دست راست و پای چپ تیرخورده بودم و نمی توانستم حتی دکمه پیراهن خودم را هم ببندم و کار که جای خود را داشت. متاسفانه بیکار هم بودم و در ضمن بیمه هم نبودم. باورکنید من در اصفهان می رفتم بجای کسانی که می خاستند برای مریض هاشان خون بدهند خون می‌دادم تا کمک کنند داروهای پسر مریضم را بدهم و چون دستم خالی بود حدود ۲ماه من و همسرم در اصفهان شب ها را در روی چمن بیمارستان می خوابیدیم.

خب گلایه ای هم نداریم. مگر ما برای امسال این آقایان به جبهه رفتیم که حالا بخواهیم از مملکت طلب کار باشیم؟! باور کنیدخدا شاهد است هرموقع یاد حرف این آقا می افتم اشکم درمیاد. من پسرم را از بی‌پولی ازدست دادم ولی از نظام ناراحت نشدم. حالا یک آدم تازه‌رسیده به ما انگ طلب‌کاری می زند. منی که بخاطر بی‌عرضگی یک عده آدم هایی امثال شما فرزند دلبندم را از دست دادم.

مردم عزیز ایران، این حرف را فقط برای اطلاع شما می گویم نه که فکر کنید گلایه ای دارم نه. خدا می داند بنده سال۶۱ در ۱۵سالگی در عملیات والفجر مقدماتی مجروح شدم. مردم عزیز، این را بدانید بنده تا سال۷۶ نه از این جمهوری اسلامی حتی یک ریال حقوق گرفتم و نه بیمه بودم. آخر مسئولین مملکتی فکر نکردید که جانبازی که یک دست و یا یک پا ندارد چطور می خواهد زندگی کند؟

باورکنید همان سال۷۶ هم اگر فشار زندگی و روزمرگی نبود، باز هم نمی گرفیم؛ ولی چه باید کرد روزگارب ازی خودش را دارد. من نمی‌دانم چرا هر رئیس جمهوری که سر کار می آید عوض این که بگردند آدمی که به خلق و خوی خانواده شهدا و ایثارگران آشنا باشد پیدا کنند، می گردند یک آدم تبلیغاتی پیدا می کنند. این کار همشون بوده؛ نه یکی‌شان. حالا مازیاده‌خواهیم یا شما کارنابلد هستید که در همه با یکی از ایثارگران به دادگاه می روید؟! از قدیم گفته اند کار را باید بسپرند به آدم کاردان.

|| علی

اینستاگرام
سلام سال64کردستان عملیات زمان بروالفجر9دارای مدارک بستری بیمارستانی موج انفجار بیکارمحروم ازهرنوع خدامات دریافتی فقط دفترچه بیمه که آنهم به علت نبودپزشک متخصص داروی تخصصی نمیدهن که جبراباهزینه مضاعف ورفت وآمدبه مرکزاستان بایدداروهای جنگ راتهیه کنم من زیاده خواه هستم ممنون ازشما
سلام چرادرددل ومشکلات عرض شده رانمایش نمی دهید
سلام برادر جانباز ورزمنده چند روز قبل از روی کنجکاوی داشتم دنبال اظهارات جناب جواد خیابانی میگشتم اتفاقی برنامه مهلا برنامه دختر محترم حاج قاسم سلیمانی را هم دیدم تمام برنامه اشک ریختم که چه انسانهای آزاده ای بودند این سلیمانی ها وهمت ها از تنهایی حضرت آقا سخن گفتن بیشتر دلگیر شدم چه میشود کرد گاهی زخم را آشنا میزند وتا مغز استخوان را میسوزاند مسئولان بنیاد که متولی ایثارگران هستند گاه همگام با بقیه حرف از پرتوقعی ایثارگران میزنند ما که همه زخم ها را تحمل میکنیم این را کجای دلمان بگذاریم که مسئولان بنیاد ما را پرتوقع بدانند.
سلام این اقایان که خانواده شهداجانبازان ورزمندگان رازیاده خواه میدانند احساسی از مشگلات ودل انهاحس ودرک ندارنداگرازدورهم لمس میکردند این توهین رابه حانواده محترم شهداویادگاران8سال جنگ دفاع مقدس انجام نمیدادندسرکاراین فردباخدا
سلام برادران عزیز نام ما را ایثارگر گذاشتند و باید همیشه ایثار کنیم من خیلی خوشحال هستم که دوستانی مثل شما دارم و برای شما و خانواده محترمتان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم تا زنده ایم رزمنده ایم فداییان رهبریم
بیجا کرده آن کسی که چنین حرفی زده که خانواده ایثارگران زیاده خواهند
زیاده خواه کسانی هستند که از بودجه بنیاد خرج تفریح وگشت وگذار خانواده شان مبشود لعنت بر مدیری که جانباز را زیاده خواه خطاب میکند ولعنت برکسی که اینگونه مدیران را در این پست می گمارند وحمایت میکنند
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
تبلیغ کانال فاش در ایتابنر بیمه دیفتح‌الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi