شناسه خبر : 103739
چهارشنبه 29 شهريور 1402 , 10:06
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

بازدید رایگان از موزه در هفته دفاع مقدس

بازدید رایگان از موزه در هفته دفاع مقدس

فاش نیوز - به منظور گرامیداشت هفته دفاع مقدس بازدید از موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در این ایام رایگان است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بازدید از موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از تاریخ 31 شهریور لغایت 7 مهرماه رایگان خواهد بود. علیرضا عسگری مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موزه با بیان این مطلب که همه ساله به مناسبت هفته دفاع مقدس، بازدید از این مجموعه رایگان بوده است، گفت: امسال نیز با موافقت مدیرعامل محترم موزه در جهت تکریم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس بازدید از موزه از تاریخ 31 شهریور ماه لغایت 7 مهرماه برای عموم مردم عزیز به صورت رایگان خواهد بود.

وی همچنین با استقبال از مجموعه‌های فرهنگی و هنری جهت بازدید از این مرکز گفت: سازمان‌ها و اداراتی که خواهان بازدید گروهی از این مجموعه می‌باشند می‌بایست درخواست خود را در سایت موزه به ثبت برسانند.

بیشتر بخوانید

عسگری در انتها افزود: موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برنامه‌های متنوعی همچون مراسم سراسری جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز، برگزاری محفل خاطره گویی، عضویت رایگان در کتابخانه تخصصی موزه در طول هفته دفاع مقدس، برگزاری برنامه قصه گویی دفاع مقدس برای کودکان، اهدای کتاب به مناطق محروم در شرق کشور، رونمایی از خانه فیلم دفاع مقدس و... از جمله برنامه‌هایی موزه در طول هفته دفاع مقدس خواهد بود.

این مجموعه ملی در روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 الی 17 و در روزهای جمعه و ایام تعطیل از ساعت 10 الی 17 پذیرای علاقمندان خواهد بود.نشانی: میدان ونک - بزرگراه شهید حقانی - انتهای خیابان سرو - روبروی پارک طالقانی - موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

اینستاگرام
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
تبلیغ کانال فاش در ایتابنر بیمه دیفتح‌الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi