شناسه خبر : 103768
چهارشنبه 29 شهريور 1402 , 16:00
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

دوازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و مقاومت فراخوان داد

فاش نیوز - ناشران سراسر کشور که در حوزه‌های دفاع مقدس، مقاومت و انقلاب اسلامی کتاب منتشر می‌کنند، می‎توانند از با مراجعه به سامانه ketab.ir برای حضور در دوازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و مقاومت ثبت‌نام کنند.
دوازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و مقاومت فراخوان داد

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، در راستای توسعه و ترویج فرهنگ دفاع مقدس و همزمان با دومین کنگره ملی هشت هزار شهید استان همدان «دوازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و مقاومت» برگزار می‌شود.
 
 ناشران سراسر کشور که در حوزه‌های دفاع مقدس، مقاومت و انقلاب اسلامی کتاب منتشر می‌کنند، می‎توانند از سه‌شنبه (بیست‌وهشتم شهریور) تا سه‌شنبه(چهارم مهرماه ۱۴۰۲) با مراجعه به سامانه ketab.ir نسبت به ثبت‌نام برای حضور در دوازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و مقاومت اقدام کنند.
 
به گزارش ایبنا؛ به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، دوازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و مقاومت از شنبه‌(پانزدهم مهر) تا جمعه‌(بیست‌ویکم مهرماه ۱۴۰۲) به‌مدت هفت روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان برگزار خواهد شد.
 
 ناشران برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۶۳۶۳ داخلی‌های ۳۲۱ ،۳۲۰ و ۳۱۹ تماس بگیرند.

اینستاگرام
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
تبلیغ کانال فاش در ایتابنر بیمه دیفتح‌الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi