شناسه خبر : 103921
سه شنبه 04 مهر 1402 , 15:08
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

مراسم تودیع و معارفه سرپرست حراست بنیاد شهیدبرگزار شد

به نظر می رسد بعد از عوض شدن رییس سازمان حراست کل کشور، جابجایی حراست بنیاد شهید نیز پیامی برای جامعه ایثارگری در تغییر مدیریت در این عرصه ...

فاش نیوز - مراسم تودیع و معارفه سرپرست مرکز حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دوشنبه سوم مهر ماه برگزار شد.
 
مراسم تودیع و معارفه سرپرست مرکز حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

به گزارش«ایثار»، در این مراسم که با شرکت جمعی از معاونان و مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان‌های تابعه برگزار شد، سید منصور بنی‌هاشمی به عنوان سرپرست مرکز حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران معرفی شد.

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این مراسم از خدمات شایسته و ارزنده محمود طاهریان، رئیس سابق مرکز حراست بنیاد به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تشکر و قدردانی کردند.

به نظر می رسد بعد از عوض شدن رییس سازمان حراست کل کشور، جابجایی حراست بیناد شهید نیز پیامی برای جامعه ایثارگری در تغییر مدیریت در این عرصه باشد. وزیر اطلاعات چندی پیش فرد دیگری را به جای آقای حجتی، رییس سازمان حراست کل کشور منصوب کرده بود.

بنیاد شهید به عنوان کلیدی ترین سامانه در حوزه ایثارگران باید با قدرت بخشی به حراست خود، همراه خوبی برای جامعه هدف باشد و از تکرار مواردی چون هک اخیر با زیرساخت های پدافند غیر عامل جلوگیری کند.

اینستاگرام
هرکس عوض شود یا نشود باکمال تاسف بنیادشهید در دولت انقلابی حضرت آیت اله رئیسی کاملا در جاوعقب گرد زده .
شهید پانزده میلیون تومان از سوی واحد حقوقی وزارت آموزش وپرورش جریمه شده ومادر شهید تهدید به محاکمه قضایی شده .
شهید در گرگان متولد و رشد کرده ودر تهران تحصیل ودر کرج مشغول بکار بوده ودر گرگان مدفون است ولی پرونده شهید بی دلیل در کرمانشاه به گروگان گرفته شده .
مادر شهید فرهنگی است و امسال با سابق 26سال سابقه و26روز حقوق بازنشست شد .
پدر شهید در دانشگاه پیام نور گرگان تحصیل می‌کنند دانشگاه یک ریال تخفیف قائل نیست
منزل شهید دوتا کوچه اونورتر از اداره کل بنیادشهید استان گلستان است نه تنها آقامدیرکل مزار شهید را نمی‌شناسد بلکه حتی یک زنگ به منزل شهید نزده .
آقای قاضی زاده هاشمی هم که قربونش برم اصلا فراتر آدمها وخانواده شهداست .بنیاد شهید امروز خادم خانواده شهدا وایثارگران نیست.
مثلا چه توفیقی برای بچه ها داره ؟ مثلا دارین کار می کنید عکس یادگاری گرفتین افرین خوش تیپ شدی
خدا کنه صفر رو با صفر عوض نکرده باشن .
حداقل کمی به تخلفات رسیدگی و از ورود افراد ناباب جلوگیری بشه .
امیدواریم در ریاست ایشان با تخلفات شدید بخصوص در معاونت پشتیبانی و معاونت فرهنگی برخورد جدی بشه و کارشناسان دلسوز و متعهد پشتیبان و دلگرمی داشته باشند . یا حق
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
تبلیغ کانال فاش در ایتابنر بیمه دیفتح‌الفتوحصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمشاوره و مشاوره تغذیه ویژه ایثارگرانسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیانتشارات حدیث قلماساسنامه انجمن جانبازان نخاعیlogo-samandehi