شناسه خبر : 30534
شنبه 13 دي 1393 , 09:49
اشتراک گذاری در :
عکس روز

گزارش مصور از بزرگداشت حاجی بخشی

مراسم بزرگداشت و سومین سالگرد"حاج ذبیح الله بخشی"، (حاجی بخشی) با حضور جمعی از جانبازان وایثارگران و همرزمانش برگزارشد.

فاش نیوز -  مراسم بزرگداشت و سومین سالگرد"حاج ذبیح الله بخشی"، (حاجی بخشی) با حضور جمعی از جانبازان وایثارگران و همرزمانش برگزارشد.

برپایه این گزارش ، مراسم بزرگداشت و سومین سالگرد حاجی بخشی دیروز با حضور جمعی ازجانبازان و ایثارگران و دوستان همرزمش در منزل آن مرحوم برگزار گردید.

دراین مراسم ابتدا مداحی و ذکر مصیبت اهل بیت علیهم السلام صورت گرفت و سپس تعدادی از دوستان و همرزمان این پدر شهید به بیان خاطراتی از ایشان پرداختند.

گفتنی است حاجی بخشی که علاوه بر دو فرزندش ، برادر و دامادش نیز در دفاع مقدس به شهادت رسیده اند ، در تاریخ 1390/10/13 به شهیدانش پیوست.

 

کد خبرنگار: 12
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
کیفیت عکسها چنگی به دل نمی زند.
جا دارد به این مهم در گزارشات تصویری آتی توجه جدی شود. چرا که قالب و زیبایی های بصری در نوع و چگونگی عکسها جای ویژ] ای دارد.
امیدوارم فاش نیوز این نقیصه را بپذیرد و خدای ناکرده موضع نگیرد.!
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi