شناسه خبر : 30672
شنبه 20 دي 1393 , 09:54
اشتراک گذاری در :
عکس روز

بازدید وزیر از بیمارستان روانپزشکی جانبازان

 

 

 

بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان روانپزشکی جانبازان میلاد
عیادت از بیماران این بیمارستان

به گزارش گروه علمی،‌ پزشکی باشگاه خبرنگاران به نقل از وبدا،دکتر سید حسن هاشمی در این بازدید که معاون درمان، رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران، امام جمعه شهرستان شهریار، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهریار و تنی چند از مسئولین و مدیران این شهرستان او را همراهی می کردند، از بخش های مختلف این بیمارستان بازدید کرد و از بیماران بستری در این بیمارستان عیادت کرد.

بنا بر این گزارش دکتر آقایی رییس بیمارستان روانپزشکی جانبازان میلاد در این بازدید گزارشات لازم را از وضعیت این بیمارستان و نحوه ارائه خدمات درمانی به بیماران بستری در این بیمارستان ارائه داد.

 

 

 

 

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
با سلام خدمت همه ایثارگران . دست شما درد نکنه جانبازای عزیز باعث زحمت جناب وزیر شدند خلاصه شرمنده ایم . .......خوب وقتی متولی خدمت به جانبازان خودش به بچه های جانباز سر نزنه پس وزیر انو شرمنده میکنه . . در نبود بابا. عمورو عشقه .
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi