شناسه خبر : 31495
دوشنبه 13 بهمن 1393 , 10:31
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

تمدید جشنواره خاطره نویسی دفاع مقدس

به گزارش سرویس«فرهنگ حماسه» ایسنا، دکتر عبدالرضا قیصری، مدیر ادبیات و انتشارات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس با اعلام این خبر توضیح داد: تاکنون تعداد قابل توجهی اثر از سراسر استان فارس به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است که به دلیل استقبال، و نظر سردار ابراهیمی، مدیر کلاین مجموعه، مهلت ارسال آثار تمدید شد.

وی افزود: این جشنواره در دو بخش خود نوشت و دیگر نوشت برگزار می‌شود که در بخش خودنوشت خود رزمندگان خاطرات خود را به رشته تحریر خواهند کرد و در بخش دیگرنوشت، همه علاقه مندان در هر رده سنی می توانند خاطرات از رزمندگان را که شاهد عینی ماجرایی در دفاع مقدس بوده اند، شرکت کنند.

قیصری یادآورشد: علاقه مندان می توانند آثار خود را به نشانی؛ شیراز- خیابان زند- چهارراه غدیر- کدپستی 54111_ 71539 ارسال کنند.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi