شناسه خبر : 31581
چهارشنبه 15 بهمن 1393 , 10:54
اشتراک گذاری در :
عکس روز

تعیین درصد بیش از 750 جانباز

به گزارش «ایثار» مرکز کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه مأموریت تعیین درصد جانبازی و از کارافتادگی جانبازان کشور با اعزام تیم تخصصی کمیسیون پزشکی، جانبازان متقاضی در چهار استان را تعیین درصد کرد.

مطابق با اعلام معاونت بهداشت و درمان بنیاد در این روز به طور همزمان کمیسیون تعیین درصد جانبازی در تهران بزرگ و استان های اصفهان، کرمانشاه و چهارمحال و بختیاری تشکیل شد و متخصصان اعزامی نسبت به معاینه و تعیین درصد جانبازی جانبازان متقاضی اقدام کردند.

در این کمیسیون ها 111 جانباز در تهران بزرگ، 332 جانباز در استان اصفهان، 182 جانباز در استان کرمانشاه و 130 جانباز در استان چهارمحال و بختیاری توسط متخصصان معاینه و تعیین درصد شدند.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi