شناسه خبر : 31591
چهارشنبه 15 بهمن 1393 , 12:44
اشتراک گذاری در :
عکس روز

مراسم یادبود شهید مدافع حرم

شهید شاکری از هنرمندان عکاسی بود که سال ها در عراق زندگی می کرد و بعد از دعوت آیت الله سیستانی برای مبارزه با داعش با در دست گرفتن سلاح در برابر این گروه به مبارزه پرداخت.

شهید مدافع حرم"حسین شاکری" روز جمعه هفته گذشته در درگیری با گروه تروریستی " داعش" در شهر سامرا به فیض شهادت نائل شد.

مراسم یادبود  این شهید ، روز پنجشنبه شانزدهم بهمن ماه  از ساعت 20.30  لغایت 22 در حسینیه حاج همت واقع در میدان شهدا، روبروی اداره برق منعقد می شود.

سخنران این یادبود حجت الاسلام والمسلمین علی نصیری است و مداحی توسط برادران سید محمد جوادی و سید امیر میرعظیمی برگزار می گردد.

شهید شاکری از هنرمندان عکاسی بود که سال ها در عراق زندگی می کرد و بعد از دعوت آیت الله سیستانی برای مبارزه با داعش با در دست گرفتن سلاح در برابر  این گروه به مبارزه پرداخت.

پیکر حسین شاکری طبق وصیت خود شهید روز شنبه در " وادی السلام" نجف در جوار مرقد مولی الموحدین علی بن ابی طالب(ع)  توسط همرزمانش به خاک سپرده شد.

منبع: مشرق

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi