شناسه خبر : 31738
دوشنبه 20 بهمن 1393 , 12:10
اشتراک گذاری در :
عکس روز

اشاعه فرهنگ شهادت بهترین سلاح رویارویی با هجمه فرهنگی دشمن است

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مهدی‌شهر گفت: اشاعه فرهنگ شهادت بهترین سلاح رویارویی با هجمه فرهنگی دشمن است.


به گزارش خبرگزاری فارس از مهدیشهر به نقل از کمیته اطلاع‌رسانی اجلاسیه 198 شهید شهرستان مهدی‌شهر، یدالله سلطانیان اظهار داشت: با توجه به هجمه فرهنگی دشمن باید با سلاح مناسب به مقابله با دشمن برخیزیم و امروز بهترین سلاح ما در مقابل هجمه عظیم فرهنگی دشمن، اشاعه فرهنگ غنی شهید و شهادت است. 

 


سلطانیان اظهار کرد: با برگزاری اجلاسیه و نکوداشت شهدا و بیان فضائل اخلاقی شهدا می‌توان خود را در مقابل دشمن حفظ کرد تا راه آنها را که به راه امام حسین(ع) رفتند، ادامه دهیم.

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مهدی‌شهر تصریح کرد: بیان شخصیت و جایگاه شهدا تنها این نیست که ما فقط به برگزاری مراسم بپردازیم، بلکه اهداف شهدا به حدی فراگیر است که ما می‌توانیم لحظه‌لحظه عمر شهید و پس از شهادت را به تصویر بکشیم و مکتوب کنیم.

وی با تأکید بر اینکه شهیدان به این‌گونه مراسم محدود نخواهند شد، افزود: باید راه درست شهیدان را به جامعه معرفی کنیم تا جامعه از اهداف و منش شهیدان سرخوش و بهره‌مند شود.

 


 

تلگرام
اینستاگرام
توییتر

...

اما نگفتند بعدش حقوق را چه کسانی بگیرند ؟!
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi