شناسه خبر : 32229
سه شنبه 05 اسفند 1393 , 11:21
اشتراک گذاری در :
عکس روز

فراخوان مقالات کنگره بین المللی شهدای ترور

خبرگزاری تسنیم: دبیرخانه دومین کنگره بین المللی ۱۷۰۰۰ شهید ترور کشور با صدور اطلاعیه‌ای از آغاز فراخوان دریافت مقالات این کنگره خبر داد. این کنگره همزمان با روز ملی مبارزه با تروریسم در ۹ شهریور ماه سال ۱۳۹۴ برگزار می‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دبیرخانه دومین کنگره بین المللی 17000 شهید ترور کشور با صدور اطلاعیه‌ای از آغاز فراخوان دریافت مقالات این کنگره خبر داد.

دبیرخانه این کنگره بین المللی از عموم پژوهشگران، کارشناسان و علاقمندان دعوت کرده است تا مقالات خود را در پنج محور گفتمان انقلاب اسلامی ایران و شکل‌گیری تروریسم علیه آن در سطوح سه‌گانه ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی، تروریسم دولتی علیه جمهوری اسلامی ایران، رژیم‌های بین‌المللی و مواجهه با تروریسم علیه جمهوری اسلامی ایران، جمهوری اسلامی ایران در بستر تحولات تروریسم تکفیری در سطح منطقه‌ای و بررسی جنایت علیه بشریت در کارنامه فعالیت گروه‌های تروریستی در جمهوری اسلامی ایران ارائه کنند.

مهلت ارسال مقالات تا 15 تیر ماه 1394 و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده موضوعات تفضیلی مقالات می‌توانند به نشانی الکترونیکی www.17000.ir مراجعه کنند.

در نخستین کنگره ملی 17000 شهید ترور که سال گذشته برگزار شد بیش از 290 مقاله به بخش علمی ارسال شد که از این تعداد 150 اثر به بخش داوری راه یافت و 10 مقاله به عنوان آثار برگزیده انتخاب شد.

دومین کنگره بین المللی 17000 شهید ترور همزمان با روز ملی مبارزه با تروریسم در 9 شهریور ماه سال 1394 و با حضور مسئولان عالی رتبه کشوری و لشکری، جمعی از شخصیت‌های سیاسی و علمی بین المللی، خانواده‌های شهدای ترور کشور و منطقه برگزار خواهد شد.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi