23 مهر 1398/ ۱۶ صفر ۱۴۴۱
شناسه خبر : 32458
1393,دوشنبه 11 اسفند15:36
اشتراک گذاری در:
عکس روز

کاروان اساتید و نخبگان کشمیری در مناطق عملیاتی


خبرگزاری تسنیم: مدیر روابط عمومی ستادهای راهیان نور شهید صیادشیرازی و شهید باقری از اعزام و حضور یک کاروان ۴۰ نفره کشمیری در مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد و گفت: این کاروان متشکل از نخبگان و اساتید کشمیر بودند که در اردوهای راهیان نور حضور یافتند.

 

سیدعلی بنی‌هاشمی، مدیر روابط عمومی ستادهای راهیان نور شهید صیادشیرازی و شهید باقری در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی تسنیم از اعزام و حضور یک کاروان 40 نفره کشمیری در مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد و گفت: هفته گذشته در میان اعزام‌هایی که صورت می‌گرفت یک کاروان از کشمیر برای نخستین بار به مناطق عملیاتی آمده و از یادمان‌ها بازدید کردند.

وی با اعلام این خبر گفت: این کاوران کشمیری متشکل از اساتید، نخبگان و دانشجویان شیعه کشمیر بودند که برای نخستین بار مناطق عملیاتی جنوب کشور ایران را زیارت می‌کردند و این بازدید برایشان بسیار ویژه و جذاب بود.

مدیر روابط عمومی ستادهای راهیان نور شهید صیادشیرازی و شهید باقری افزود: یکی از مناطقی که مورد استقبال چشمگیر این زائران کشمیری قرار گرفت طلائیه بود. آن‌ها از زیارت آنجا حال خاصی پیدا کرده بودند و با حس و حال جدیدی مواجه شده بودند.

بنی‌هاشمی اظهار داشت: هر ساله در میان افرادی که توسط ستاد شهید صیاد شیرازی و شهید باقری به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند تعداد قابل توجهی از زائران خارجی هستند که باابعاد بین المللی جنگ ایران از نزدیک آشنا می‌شوند و این آشنایی و گسترش فرهنگ مقاومت میان ملل مختلف نشان دهنده تأثیرگذاری فرهنگ دفاع مقدس بر دیگر کشورها است.

 

 
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.