شناسه خبر : 33393
دوشنبه 17 فروردين 1394 , 10:32
اشتراک گذاری در :
عکس روز

اعزام زائر از باغ موزه دفاع مقدس

خبرگزاری تسنیم: مدیر روابط عمومی باغ‌موزه دفاع مقدس گفت: طی هفتمین مرحله از اعزام‌های کاروان‌های راهیان نور شهرداری تهران، ۳۵ کاروان برای بازدید از مناطق عملیاتی به اردوهای راهیان نور سفر کردند.

اصغر رضوانی، مدیر روابط عمومی باغ‌موزه دفاع مقدس، در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، از اعزام بیش از 20 هزار نفر به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد و گفت: طی هفتمین مرحله از اعزام‌های کاروان‌های راهیان نور شهرداری تهران، 35 کاروان برای بازدید از مناطق عملیاتی به اردوهای راهیان نور سفر کردند.

وی با اعلام این خبر گفت: هفتمین مرحله اعزام‌ها از چهارم اسفندماه آغاز شد که به طور متوسط روزانه 11 اتوبوس به تعداد 420 نفر به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شدند. به دلیل استقبالی که در هفته منتهی به ایام عید و نوروز داشتیم تعدادی از کاروان‌ها با افزایش 5 دستگاه اتوبوس اعزام شدند. مثلاً آخرین کاروان به ظرفیت 16 اتوبوس روز نهم فروردین ماه به مناطق عملیاتی اعزام و روز 12 به پایتخت بازگشتند.

مدیر روابط عمومی باغ‌موزه دفاع مقدس در ادامه سخنانش تصریح کرد: باغ موزه علاوه بر اعزام زائر در مناطق عملیاتی در میان تعدادی از زائران خدماتی مانند وعده‌های غذایی توزیع شد. همچنین تبلیغات محیطی وسیعی در یادمان‌ها توقف‌گاه‌های مناطق عملیاتی طلائیه، نهر خین، شلمچه، شهدای هویزه و دوکوهه را داشتیم. برای هرکدام از اتوبوس‌های راهیان نور یک روحانی و یک راوی در نظر گرفتیم که در طول مسیر کاروان را همراهی می‌کردند و به سوالات زائران پاسخ می‌دادند.

رضوانی در پایان سخنانش افزود: در هفتمین مرحله اعزام کاروان‌های راهیان نور ولایت شهرداری بر اساس بررسی‌های به عمل آمده و تقاضای زائران دو یادمان طلائیه و نهر خین را جایگزین یادمان دهلاویه و اروند کنار کردیم. کاروان‌ها در دوره‌های قبلی از طلائیه و نهر خین بازدید نداشتند و به شلمچه و منطقه عملیاتی والفجر هشت یعنی به سمت فاو می‌رفتند که مسیر طولانی و خیلی اذیت‌کننده بود. بر این اساس دو یادمان را جایگزین این مناطق کردیم کردیم و استقبال بسیاری هم از این تغییر به عمل آمد.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi