شناسه خبر : 33453
سه شنبه 18 فروردين 1394 , 10:22
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

یادمان‌ شرهانی چشم‌انتظار وزارت نفت

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس استان ایلام گفت: وزارت نفت تعهدات خود را در یادمان شرهانی عملیاتی کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه ایلام سرهنگ «جعفر منتظری» در جریان بازدید مشاور رییس جمهور از یادمان‌ها و دبیر ستاد مرکزی راهیان‌نور کشور از یادمان شهدای شرهانی اظهار کرد: باید تلاش شود از طریق دولت معین نقاط یادمانی برای عمل به تعهدات پای کار بیایند تا شاهد تحول در یادمان‌ها باشیم.

 

وی با بیان اینکه معین نقاط یادمانی در استان ایلام باید همت کنند و پای کار بیایند افزود: در یادمان شهدای شرهانی وزارت نفت از قدیم دارای تعهداتی است که انتظار داریم به همت دولت و پای کار آمدن این وزارتخانه این تعهدات عملیاتی شود.

 

منتظری با اشاره به مطالعه و طراحی جابجایی یادمان شهدای شرهانی در سال 92 خاطر نشان کرد: باید تلاش شود به همت همه زیرساخت‌های این یادمان بیش از پیش تقویت شود.

 

وی یادآور شد: 12 میلیارد ریال برای احداث حسینیه یادمان شهدای شرهانی نیاز است.

 

منتظری بر ضرورت رفع مشکلات آب شرب و برق در یادمان شهدای شرهانی تاکید و عنوان کرد: باید تلاش شود این مشکلات ریشه‌ای حل شود.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi