شناسه خبر : 33681
دوشنبه 24 فروردين 1394 , 13:45
اشتراک گذاری در :
عکس روز

فرهنگ ایثار و شهادت سرمایه اصلی نظام است

استاندار لرستان گفت: فرهنگ ایثار و شهادت سرمایه اصلی این نظام بود ه و هست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، هوشنگ بازوند در دیدار با جمعی از مادران وهمسران شهدا، افزود:فرزندان حضرت زهرا(س) در راه حفظ اسلام کوشیدند و همسران و فرزندان شما با خونشان ایران اسلامی را بیمه کردند و امروز ماهر قدرتی در دنیا داریم مرهون زحمات و تلاش‎های شما است.

 

وی با بیان اینکه شما جهاد اکبر را انجام داده‌اید که امروز مایه عزت و این مملکت افتخار هستید، اظهار کرد: فرهنگ ایثار و شهادت سرمایه اصلی این نظام بوده و هست این سرمایه نقش‌آفرینی کرد و به‎ وسیله این شهادت بود که انقلاب پیروز شد همین سرمایه بود که جلوی تهدید‌ها را گرفت. همین سرمایه بود که افتخارآفرینی کرد و افتخار همه ما و همه نظام است و مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری مدام بر این موضوع تاکید دارند که خانواده‌های شهدا چشم و چراغ این مملکت هستند. وقتی امنیت کشور ایران اسلامی را با امنیت کشورهای همسایه مقایسه می‌کنید، می‌بینید که این امنیت ثمره خون شهدا است.

 

وی به مشکل اشتغال فرزندان شهدا در استان اشاره کرد و افزود: رفع این مشکل در استان در اولویت برنامه‌های کاری استانداری است.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi