شناسه خبر : 33794
شنبه 29 فروردين 1394 , 09:26
اشتراک گذاری در :
عکس روز

طرح «السابقون» در یزد اجرا می‌شود

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان یزد از اجرای طرح «السابقون» در یزد خبر داد.

به گزارش «ایثار»، سرهنگ رجبی از اجرای طرح السابقون در یزد خبر داد و گفت: ثبت خاطرات دفاع مقدس از مواردی است که همگان بر لزوم پرداختن به آن تاکید دارند و متاسفانه در این سال ها به خوبی به آن پرداخته نشده است و بسیاری از اسناد و مدارک از بین رفته است.

 مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان اضافه کرد: بنیاد در راستای حفظ و نگهداری آثار هشت سال دفاع مقدس برنامه های مختلفی را در دست اجرا دارد تا بتواند خاطرات دلاورمردیها و ایثار جوانان این مرز و بوم را به نسل جوان منتقل کند.

 وی از طرح جمع آوری خاطرات رزمندگان به عنوان طرح «السابقون» یاد کرد و ادامه داد: در این طرح با بیش از 40 هزار رزمنده در سطح استان که در جبهه حضور داشتند گفتگو کرده و اطلاعات و آثار آن‌ها‌ را جمع آوری و پس از تدوین در قالب کتاب و فیلم مستند تبدیل شده در اختیار عموم مردم قرار می گیرد.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi