شناسه خبر : 33846
یکشنبه 30 فروردين 1394 , 11:39
اشتراک گذاری در :
عکس روز

پاسخگوی سؤالات جامعه ایثارگری

 

"معاون توسعه مدیریت بنیاد پاسخگوی سؤالات جامعه ایثارگری و خبرنگاران" به گزارش «ایثار»، در ادامه سلسله نشست‌های مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال ۹۳، نخستین نشست مسئولان بنیاد به منظور پاسخ به سوالات جامعه ایثارگری و خبرنگاران در سال ۹۴ با حضور سیدمنصور میرمرادی معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار می‌‎شود.

در این نشست که روز سه شنبه یکم اردیبهشت ماه برگزار می‌‎شود، سیدمنصور میرمرادی از ساعت ۱۰ صبح به سوالات خبرنگاران و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در رابطه با بودجه سال ۱۳۹۴ بنیاد شهید و امور ایثارگران، کسری بودجه، بیمه ایثارگران شاغل در دستگاه‌های اجرایی، مطالبات ایثارگران و نقشه راه اصلاح نظام اداری پاسخ می دهد. خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر می‌توانند برای طرح سوالات خود از معاون توسعه مدیریت بنیاد در موارد یاد شده در ساعات اداری روزهای چهارشنبه 26، شنبه 29 و یکشنبه 30 فروردین ماه با شماره تلفن ۸۸۸۲۸۷۰۲ تماس حاصل کنند و یا سوالات خود را تا این تاریخ به شماره ۳۰۰۰۱۲۷۹ پیامک یا به آدرس www.isaar.ir@gmail.com ارسال کنند. مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد، پاسخ سوالات مطرح شده را در «پایگاه اطلاع رسانی ایثار» منتشر خواهد کرد و یا پاسخ آن را از طریق پیامک به شماره ارائه شده ارسال می‌کند.

 

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi