04 تير 1398/ ۲۲ شوال ۱۴۴۰
شناسه خبر : 33960
1394,چهارشنبه 02 ارديبهشت09:34
اشتراک گذاری در:
عکس روز

نشست کمیته ایثارگران ادارات و دستگاه های اجرایی خوزستان


مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان گفت: شهدا به دنبال ارزش های اسلامی و انسانی بودند بنابراین همه آحاد جامعه باید به دنبال عینیت یافتن آرمان شهدا و ایثارگران باشیم.

نشست کمیته ایثارگران ادارات و دستگاه های اجرایی خوزستان

به گزارش «ایثار»، فرجیان مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان در نشست کمیته ایثارگران ادارات و دستگاه های اجرایی خوزستان بر پاسداشت مناسبت ها تاکید کرد.

وی با تأکید بر ضرورت تحقق آرمان شهدا و ایثارگران، گفت: شهدا به دنبال ارزش های انسانی و اسلامی بودند بنابراین همه آحاد جامعه باید به دنبال عینیت یافتن آرمان شهدا و ایثارگران باشیم و گرامیداشت مناسبت ها، یکی از راه هایی است که موجب جاودانگی یاد شهدا و ایثارگران و گامی در مسیر تحقق آرمان آنان است.

وی افزود: بر کسی پوشیده نیست که عزت و عظمت و اقتدار امروز ما مرهون مجاهدت شهدا و ایثارگران است لذا نه تنها بر مسوولان بلکه بر آحاد جامعه فرض است که مقام شهیدان را پاس بدارند.

در ادامه نشست اعضای کمیته ایثارگران دستگاه های اجرایی استان خوزستان در رابطه با برنامه های سوم خرداد و روز جانباز بحث و گفتگو به عمل آمد و اعضای کمیته نظرات خود را اعلام کردند.

بنا براین گزارش، مقرر شد، نمایندگان ادارات استان با توجه به محورهای پیشنهادی برنامه های خود را به منظور طرح و بررسی در نشست های آینده  کمیته ایثارگران تهیه و ارائه کنند.
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.