شناسه خبر : 34171
چهارشنبه 09 ارديبهشت 1394 , 08:49
اشتراک گذاری در :
عکس روز

بنیاد محل تردد ارواح طیبه شهدا

حسن آقاگلی جانباز 70% - پیشکسوتان خون و شهادت آگاه باشید که در یکی از ارگان های انقلابی که نعره واویلا اسلام در خطر است آن گوش فلک را کر کرده است چه میگذرد. بنده در سال 82 یک دستگاه خودرو پیکان به صورت اقساط از بنیاد تحویل گرفتم و اقساط آن هم به صورت مرتب و کامل و مستند از حقوقم کسر شده و بدهی از این بابت نداشته ام اما متاسفانه متوجه شدم بنیاد با ترفندی خاص مبلغ 120000 تومان از حقوق بهمن 93 ، مبلغ 120000 تومان از حقوق اسفند 93 و مبلغ 86000 تومان از حقوق فروردین 94 جمعا" 326000 تومان کسر کرده است که باپیگیری های مکرر معلوم شد بنیاد طی سالیان گذشته اقساط خودروی مذکور را از حقوق جانبازان برداشته اما به حساب بانک عامل واریز نکرده و حالا بانک مبالغ مورد نظر را مطالبه نموده و هیچکس جوابگو نیست.
 جز جانبازان که باید علاوه بر مشکلات جسم و روح خود تاوان برخی متولیان و دست اندرکاران فاسد را هم به پردازند! اما سوال این است اگر در اداره یا نهادی غیر از ارگان های انقلابی چنین مسائلی رخ دهد شاید مهم نباشد ولی در چنین ارگانی که مسئولینش ادعا دارند برای ورود به آن باید وضو گرفت و می گویند اینجا محل تردد ارواح طیبه شهدا است، بروز چنین مسایلی چه توجیهی دارد ؟ آیا تصور آن قابل هضم است ؟ آیا خون شهدا و اعضای جدا شده از بدن جانبازان باید شاهد چنین اعمالی باشند ؟ دزدی در حد اعلا و در روز روشن ؟ مسئولین جوابگو باشند . ( فاش نیوز عزیز خواهشا منعکس کنید ) لطفا

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام و درود به شهدا
یکی از مدیران قبلی بنیاد در صحبت هایش خطاب به کارمندان در خصوص شهدا چنین گفته بود: هر موقع خانواده معظم شهدا برای انجام امور به بنیاد مراجعه می کنند کارمندان می بایستی به بهترین نحو از این عزیزان پذیرایی نموده و همیشه در نظر داشته باشید که شهید این خانواده حی و حاضر پشت خانواده بوده و حضور ایشان را همواره در ذهن متبادر نمایید و بدانید که شهدا همیشه ناظر بر انجام امور خانواد هایشان میباشند.
سلام جناب حسن اقا گلی
برو مواظب یارانه ات باش اعتراض هم نکن والا همون را هم قطع میکنند
چون از 70درصدها شروع کردن توهم لب مرز هستی منتظر باش داداش دیگه جایی از این صحبتها نکنی ها
سلام ، دریافت اینگونه پولها بعنوان تاوان و دیرکرد از نظر شرعی حرام است اما گوش کسی بدهکار نیست و موضوع اقتصاد و درآمد دولت در هر حالی از تمام امور واجب تر شده است.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi