شناسه خبر : 34322
چهارشنبه 16 ارديبهشت 1394 , 14:02
اشتراک گذاری در :
عکس روز

آیت‌الله در لباس رزم / تصاویر

آیت‌الله محمدعلی‌ موحدی‌ کرمانی‌ از جمله روحانیون فعال در مبارزه با رژیم طاغوت بود که پس از پیروزی انقلاب همچنان در خدمت نظام جمهوری اسلامی زندگانی را گذراند.

خبرگزاری فارس: تصاویر/ آیت‌الله در لباس رزم
 

به گزارش  فارس، آیت‌الله محمدعلی‌ موحدی‌ کرمانی‌ ازجمله روحانیون فعال در مبارزه با رژیم طاغوت بود که پس از پیروزی انقلاب همچنان در خدمت نظام جمهوری اسلامی زندگانی را گذراند.

وی علاوه‌ بر حضور در مجالس‌ شورا و خبرگان‌، مدتی‌ در باختران‌ (کرمانشاه‌) از جانب‌ امام خمینی(ره) به‌ نمایندگی‌ ولی‌‌فقیه‌ و امامت‌ جمعه‌ برگزیده‌ شد. آیت‌الله موحدی‌ کرمانی‌ سپس‌ توسط‌ مقام‌ معظم‌ رهبری‌ به‌ نمایندگی‌ ولی‌ فقیه‌ در سپاه‌ پاسداران‌ انقلاب‌ اسلامی‌ منصوب‌ گردید و تا 1384 در آن‌ سمت‌ بود.

وی هم اکنون امام جماعت موقت تهران را نیز بر عهده دارد.

آنچه خواهید دید تصاویری است از حضور موحدی کرمانی در جنگ تحمیلی که در کنار رزمندگان اسلام به ثبت رسیده است.

 

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi