22 مهر 1398/ ۱۵ صفر ۱۴۴۱
شناسه خبر : 36023
1394,سه شنبه 23 تير12:32
اشتراک گذاری در:
عکس روز

پاسخ ایرانی ها به غلط زیادی نتانیاهو


همزمان با اوج گرفتن مذاکرات ایران و 1+5 بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اقدام به راه‌اندازی حساب توییتری فارسی زبان کر

پاسخ ایرانی ها به غلط زیادی نتانیاهو

بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بعد از ظهر دیروز اقدام به راه‌اندازی حساب توییتری فارسی زبان کرد؛ دو مطلب نخست این حساب نیز به موضوع مذاکرات ایران و 1+5 مربوط می‌شود.

اما مطلب نخست وی به زبان فارسی مورد تمسخر کاربران قرار گرفت؛ متوسل شدن نتانیاهو به راه‌اندازی صفحه توییتر فارسی در آستانه جمع‌بندی نهایی مذاکرات هسته‌ای ایران و کشورهای موسوم به «1+5» نیز جالب توجه است.

پیش از این نیز نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی همواره با اظهارات مداخله جویانه علیه حق هسته‌ای ایران ادعای‌های بسیاری را مطرح کرده بود؛ که اقدام اخیر مبنی بر راه‌اندازی حساب توییتری فارسی زبان نشاندهنده ناامیدی وی از مورد توجه قرار گرفتن اظهاراتش در این زمینه است.

 

 

در ادامه بخشی از نظرات کاربران در واکنش به این مطلب نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی را مشاهده می‌کنید:

 

 


منبع : فارس


نتانیاهو     توییتر     پاسخ ایرانی ها                                
Reply
no
0
yes
0
شاهین پهنادایان
1394/04/23 - 18:36
این جا نوشته به چه فکر می کنم ؟ به تاریخ سال ششم هجری نبی اکرم به حج می رود. قریشیان به فرماندهی خالد بن ولید جلوی آن بزگوار و یارانش را می گیرند و نتیجه به صلح حدیبیه ختم می شود در جناح کفار شادی از اینکه پیامبر را برای حج راه نداده و در جناح پیروان حضرت رسول (ص) غر غر ها شروع می شود و نزدیکان به پیامبر خدا سر کوفت می زده اند اما از آنجا که خدا با پیامبر اسلام است نتیجه این عهد نامه به فتح مکه پالوده شدن بت ها از کعبه وگسترش اسلام منجر شد .باز به چی فکر می کنم سال 1367 آخر جنگ ایران و عراق که در آن تابستان که مصادفش هستیم قبول قطع نامه598 نامه حضرت امام قدس سره که می گفت این جامه زهره را بالا می کشد من اعتراف می کنم از مخالفان شدید پایان جنگ بوده ام اما خدا با ما است قطع نامه پذیرفته شد مذاکرات انجام شد اما توفان حوادث آمد بزرگترین ضربه به ما رفتن امام بود در سال 1368 اما بعدش حرمت خون شهدا گریبان همه ی جنایت کاران منطقه را گرفت صبر نداشته ایم اما امام و مقام معظم رهبری صبر داشت نتیجه قبول قطع نامه حمله عراق صدام حسین به کویت و سپس جنگ های خلیج فارس و نهایت سرنگونی صدام اما این آغاز کار بود دوستانی هم که گفته اند ما ارتش های عربی را می فرستیم بخاطر همین گفته تنبیه شدن حسنی مبارک قذافی زین العابدین بن علی .. هم طومارشان برچیده شد حکومت مزور ترکیه در باطلاق سوریه گرفتار شد و الان هم کردان ترکیه پایان سه سال آتش بس را اعلام کرده اند حکومت سعودی در شرف اضمحلال قرار گرفته می گویم قدرت خدا چقدر زیاد است دوستی می گفت خدا کند بین ایران و پنج به اضافه یک قراری بسته نشود من بهش گفته اشتباه نکن تجربه نبی اکرم(ص) و قبول قطع نامه 598 و ده ها مورد تاریخ در ایران را فراموش نکن عزت ما در این توافق نامه حفظ شده و نگاه نکید به الان که با درایت حضرت آقا از جنگ نجات پیدا کرده ایم نگاه کنیدبه خدا برای ما چه به ارمغان خواهد آورد مهمترین ارمغان آن محو رژیم صهیونیستی است. محو پادشاهی یهودی زاده اردن است و نابودی ال سعود یهودی زاده است ما پیروزیم چه بکشیم چه کشته شویم پیروزیم این فرمایش حضرت آمام بود . حال بازی های الهی را ببیند ومکرو و مکر الله والله خیرالماکرین التماس دعا این به عنوان یک سند داشته باشید عید فطر هم پیشا پیش مقبول حق باشد و شما دوستان و خانواده های محترم

Reply
no
0
yes
0
رضا زاهدی
1394/04/23 - 21:22
لعنت خدا به این ملعون کودک کش .کسی که به کودکان مظلوم بی دفاع ترحم نکرد .لعنت خدا بر تو باد

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.