شناسه خبر : 38165
پنجشنبه 16 مهر 1394 , 09:14
اشتراک گذاری در :
عکس روز

بازگشت دومین کاروان جانبازان حاجی

دومین کاروان حج تمتع ویژه جانبازان 70 درصد کشورمان بامداد پنجشنبه، 16 مهرماه 94 به میهن اسلامی بازگشت.

به گزارش «ایثار»، دومین کاروان ویژه حج تمتع جانبازان ساعت 3 و 30 دقیقه بامداد روز پنجشنبه، 16 مهرماه با استقبال اسلام کریمی مدیرکل ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران، جمعی از مسئولان بنیاد و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران به کشور بازگشت.
اسلام کریمی در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی «ایثار» با بیان اینکه کاروان دوم جانبازان شامل 125 زائر خانه خداست گفت: 42 نفر از این افراد از جانبازان معزز و بقیه همراهان و اعضای کاروان هستند.
وی در خصوص وضعیت سلامت جانبازان این کاروان گفت: 3 پزشک در طول مدت زیارت خانه خدا در کنار 2 کاروان ویژه جانبازان حضور داشتند و وضعیت سلامتی آنان را کنترل می‌کردند و در کنار آن‌ها پزشکان سازمان حج و زیارت و هلال احمر نیز حضور داشتند و خوشبختانه اعضای کاروان‌های ویژه جانبازان از نظر سلامت در شرایط خوبی به سر می‌برند.
مدیرکل ورزشی و اردویی بنیاد درباره جان‌باختگان کاروان‌های ویژه جانبازان در فاجعه منا نیز گفت: تاکنون پیکر 3 نفر از اعضای کاروان اول ویژه جانبازان به کشور برگشته که یکی از آن‌ها پیکر جانباز شهید «داود موسوی» بود که صبح دیروز تشییع و به خاک سپرده شد و 2 نفر دیگر نیز از همراهان جانبازان بودند. همچنین 5 نفر دیگر از همراهان جانبازان نیز از مفقودین این فاجعه هستند.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi