22 آبان 1398/ ۱۶ ربيع الأول ۱۴۴۱
شناسه خبر : 40473
1394,سه شنبه 01 دي10:00
اشتراک گذاری در:
عکس روز

جوابیه معاونت درمان بنیاد چهارمحال و بختیاری


بنیاد شهید و امورایثارگران چهارمحال وبختیاری در واکنش به مطلب منتشر شده دراین پایگاه خبری با عنوان " بنیاد چهارمحال و بختیاری چه می کند؟!" توضیحاتی ارائه داده است

جوابیه معاونت درمان بنیاد چهارمحال و بختیاری

فاش نیوز -   بنیاد شهید و امورایثارگران چهارمحال وبختیاری در واکنش به مطلب منتشر شده دراین پایگاه خبری با عنوان " بنیاد چهارمحال و بختیاری چه می کند؟!" توضیحاتی ارائه داده است که درزیر می خوانید:

به نام خدا یک طرفه به قاضی رفتن فاش نیوز جای بسی تأمل دارد، چه خوب بود قبل از انتشار این خبر از طرف مقابل هم سووال می کرد.

لازم به ذکر است: همسر شهید والامقام سید نصرت الله کاظمی بدون هماهنگی معاونت درمان بنیاد استان به بیمارستان خاتم الانبیا تهران مراجعه کرده است؛ روال کار اینگونه است که بنیاد استان با هماهنگی بیمارستان و همچنین پزشک معالج و گرفتن وقت و هماهنگی با هتل محل اسکان اقدام به اعزام ایثارگران می نماید که خانواده این شهید گرانقدر مستقیما" و بدون هماهنگی بنیاد استان به بیمارستان خاتم الانبیا تهران مراجعه کرده اند.

گفتنی است، راننده آمبولانس بنیاد استان چهارمحال و بختیاری که یکی از جانبازان 70 درصد را برای انجام امور درمانی وی به بیمارستان برده بود بصورت اتفاقی با همسر شهید کاظمی روبرو می شود و مشکل را از وی جویا می شود که راننده آمبولانس با تماس با معاون درمان بنیاد استان مشکل را با وی در میان می گزارد.( که علت مشکل به همسر شهید باز هم گوشزد می شود که چرا بدون هماهنگی با بنیاد استان به بیمارستان مراجعه کرده است) با تلاش و پیگیری معاون درمان استان چهارمحال و بختیاری و همکارانشان، همسر و دختر شهید کاظمی درهمان روز در هتل آراد تهران اسکان داده می شوند.

بیمارستان خاتم الانبیا تهران آنها را به بیمارستان تریتا تهران معرفی می کند و باز هم با پیگیری های مستمر معاون درمان بنیاد چهارمحال و بختیاری ، روند درمان این همسر شهید در این بیمارستان انجام می گیرد. سوال اینجاست، هدف فاش نیوز از انتشار اخبار این چنینی بدون تحقیق و دریافت واقعیت ها، چیست؟؟؟

با تشکر از ارائه گزارش از سوی بنیاد چهارمحال وبختیاری؛ اولا" این خبرتوسط خبرنگار فاش نیوز که درمحل حاضر بوده و اضطراب و استیصال این همسر شهید و دخترش را در محیط بیمارستان مشاهده می کرده تهیه شده و حاصل مشاهدات عینی وی بوده است.

ثانیا" چرا باید گزارشی از بلاتکلیفی یک خانواده شهید اینقدر موجب نگرانی و دلخوری مسئولان بنیاد شود و از خود نپرسند که شاید خود آنان به دلیل کوتاهی درتوجیه خانواده ها باعث چنین مشکلاتی شده باشند. وگرنه خانواده شهید با این همه مشکلات و هزینه راه ، مسلما" دلش نمی خواهد خود را به این دردسر انداخته و بیاید و درشهر بی درو پیکر تهران حیران و سرگردان شود.

 

 
 


کد خبرنگار : 19


بنیاد شهید     چهارمحال و بختیاری     واکنش                                
Reply
no
8
yes
2
علی اکبر براتی جانباز25درصد
1394/10/02 - 08:57
اگر خانواده این شهید با هماهنگی بنیاد استان به بمیارستان تهران مراجعه می کردند هیچوقت دچار استیصال و اضطراب نمی شدند.
بعد هم ازچندین هزار ایثارگر استان فقط این خانواده توجیه نشده؟؟
تحلیل فاش نیوز به نظر من منطقی نیست

no
2
yes
3
1394/10/01 - 11:43
منطق تویی که رو هوا صحبت میکنی اخوی


Reply
no
2
yes
5
جانبازنخاعی
1394/10/01 - 11:15
مطمئنی که بدون هماهنگی بوده؟ نکنه شما هماهنگی کردی که این بندگان خدا توی تهران آواره بودند و گریان!!!

Reply
no
2
yes
3
مطلع
1394/10/01 - 11:51
چرا حاج آقا ( مدیرکل محترم) سکوت کرده اند ؟؟

Reply
no
3
yes
3
علی اکبر براتی جانباز25درصد
1394/10/01 - 13:10
شما مطمئنی که با همانگی بوده؟؟؟؟
خوبه قضاوت یک طرفه نکرد
توی جوابیه بنیاد اومده که بدون هماهنگی بنیاد رفتن

Reply
no
1
yes
2
1394/10/02 - 11:10
ای وای از معاونت درمان بنیاد چهارمحال که دل همه ایثارگران از این معاونت خون است مدیرکل بنیاد استان هم حریف این باند نمی شود سلیقه ای سلیقه ای عمل می کنند کاش بازرسان یک سری به بنیاد استان میزدند

Reply
no
0
yes
4
بیدار
1394/10/02 - 23:46
حالا هم چون فاش نیوز این قضیه رو رسانه ای کرده اینطوری برآشفته شدند و گرنه هیچکس به دادآنها نمی رسید. واقعا اگر یک آزاده جانباز که دهها ترکش و گلوله دربدنش دارد و بیماریهای مختلف دچارشده درخانه اش بمیرد، آقایون اصلا خبردارنمی شوند. همین برآشفتگی شون دلیل خوبیه که کم کاری می کنند وگرنه باید از فاش نیوز تشکر کنند که مشکلات خانواده معظم شهدا و ایثارگران رو منعکس می کند تا آقایان ازخواب بیدار شوند.

no
0
yes
2
جانباز
1394/10/03 - 14:38
درودبرفاش نیوز..مابافاش نیوزهستم جان بخواه فاش نیوز..


Reply
no
0
yes
1
1394/10/03 - 16:10
فاش نیوز عزیز تشکر تشکر

Reply
no
0
yes
0
جعفر
1394/10/05 - 10:53
فاش نیوز دوست داریم به کارت برس مرد دست روی نقطه حساسشون گذاشتی که صداشون در امده

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.