شناسه خبر : 40473
سه شنبه 01 دي 1394 , 10:00
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

جوابیه معاونت درمان بنیاد چهارمحال و بختیاری

بنیاد شهید و امورایثارگران چهارمحال وبختیاری در واکنش به مطلب منتشر شده دراین پایگاه خبری با عنوان " بنیاد چهارمحال و بختیاری چه می کند؟!" توضیحاتی ارائه داده است

فاش نیوز -   بنیاد شهید و امورایثارگران چهارمحال وبختیاری در واکنش به مطلب منتشر شده دراین پایگاه خبری با عنوان " بنیاد چهارمحال و بختیاری چه می کند؟!" توضیحاتی ارائه داده است که درزیر می خوانید:

به نام خدا یک طرفه به قاضی رفتن فاش نیوز جای بسی تأمل دارد، چه خوب بود قبل از انتشار این خبر از طرف مقابل هم سووال می کرد.

لازم به ذکر است: همسر شهید والامقام سید نصرت الله کاظمی بدون هماهنگی معاونت درمان بنیاد استان به بیمارستان خاتم الانبیا تهران مراجعه کرده است؛ روال کار اینگونه است که بنیاد استان با هماهنگی بیمارستان و همچنین پزشک معالج و گرفتن وقت و هماهنگی با هتل محل اسکان اقدام به اعزام ایثارگران می نماید که خانواده این شهید گرانقدر مستقیما" و بدون هماهنگی بنیاد استان به بیمارستان خاتم الانبیا تهران مراجعه کرده اند.

گفتنی است، راننده آمبولانس بنیاد استان چهارمحال و بختیاری که یکی از جانبازان 70 درصد را برای انجام امور درمانی وی به بیمارستان برده بود بصورت اتفاقی با همسر شهید کاظمی روبرو می شود و مشکل را از وی جویا می شود که راننده آمبولانس با تماس با معاون درمان بنیاد استان مشکل را با وی در میان می گزارد.( که علت مشکل به همسر شهید باز هم گوشزد می شود که چرا بدون هماهنگی با بنیاد استان به بیمارستان مراجعه کرده است) با تلاش و پیگیری معاون درمان استان چهارمحال و بختیاری و همکارانشان، همسر و دختر شهید کاظمی درهمان روز در هتل آراد تهران اسکان داده می شوند.

بیمارستان خاتم الانبیا تهران آنها را به بیمارستان تریتا تهران معرفی می کند و باز هم با پیگیری های مستمر معاون درمان بنیاد چهارمحال و بختیاری ، روند درمان این همسر شهید در این بیمارستان انجام می گیرد. سوال اینجاست، هدف فاش نیوز از انتشار اخبار این چنینی بدون تحقیق و دریافت واقعیت ها، چیست؟؟؟

با تشکر از ارائه گزارش از سوی بنیاد چهارمحال وبختیاری؛ اولا" این خبرتوسط خبرنگار فاش نیوز که درمحل حاضر بوده و اضطراب و استیصال این همسر شهید و دخترش را در محیط بیمارستان مشاهده می کرده تهیه شده و حاصل مشاهدات عینی وی بوده است.

ثانیا" چرا باید گزارشی از بلاتکلیفی یک خانواده شهید اینقدر موجب نگرانی و دلخوری مسئولان بنیاد شود و از خود نپرسند که شاید خود آنان به دلیل کوتاهی درتوجیه خانواده ها باعث چنین مشکلاتی شده باشند. وگرنه خانواده شهید با این همه مشکلات و هزینه راه ، مسلما" دلش نمی خواهد خود را به این دردسر انداخته و بیاید و درشهر بی درو پیکر تهران حیران و سرگردان شود.

 

 
 

کد خبرنگار: 19
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
اگر خانواده این شهید با هماهنگی بنیاد استان به بمیارستان تهران مراجعه می کردند هیچوقت دچار استیصال و اضطراب نمی شدند.
بعد هم ازچندین هزار ایثارگر استان فقط این خانواده توجیه نشده؟؟
تحلیل فاش نیوز به نظر من منطقی نیست
منطق تویی که رو هوا صحبت میکنی اخوی
مطمئنی که بدون هماهنگی بوده؟ نکنه شما هماهنگی کردی که این بندگان خدا توی تهران آواره بودند و گریان!!!
چرا حاج آقا ( مدیرکل محترم) سکوت کرده اند ؟؟
شما مطمئنی که با همانگی بوده؟؟؟؟
خوبه قضاوت یک طرفه نکرد
توی جوابیه بنیاد اومده که بدون هماهنگی بنیاد رفتن
ای وای از معاونت درمان بنیاد چهارمحال که دل همه ایثارگران از این معاونت خون است مدیرکل بنیاد استان هم حریف این باند نمی شود سلیقه ای سلیقه ای عمل می کنند کاش بازرسان یک سری به بنیاد استان میزدند
حالا هم چون فاش نیوز این قضیه رو رسانه ای کرده اینطوری برآشفته شدند و گرنه هیچکس به دادآنها نمی رسید. واقعا اگر یک آزاده جانباز که دهها ترکش و گلوله دربدنش دارد و بیماریهای مختلف دچارشده درخانه اش بمیرد، آقایون اصلا خبردارنمی شوند. همین برآشفتگی شون دلیل خوبیه که کم کاری می کنند وگرنه باید از فاش نیوز تشکر کنند که مشکلات خانواده معظم شهدا و ایثارگران رو منعکس می کند تا آقایان ازخواب بیدار شوند.
درودبرفاش نیوز..مابافاش نیوزهستم جان بخواه فاش نیوز..
فاش نیوز عزیز تشکر تشکر
فاش نیوز دوست داریم به کارت برس مرد دست روی نقطه حساسشون گذاشتی که صداشون در امده
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi