شناسه خبر : 40515
سه شنبه 01 دي 1394 , 16:00
اشتراک گذاری در :
عکس روز

مراسم یادبود مهاجر الی الله

مراسم یادبود مهاجر الی الله حاج عمار میرانصاری فرزند سردار محسن میرانصاری قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار می شود.

مراسم یادبود حاج عمار میرانصاری فرزند سردار محسن میرانصاری قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران و همچنین مهاجران الی الله فاجعه منا، روز پنجشنبه 3 دی ماه از ساعت 15 و 30 الی 17 در امامزاده علی اکبر چیذر واقع در قیطریه، بلوار شهید اندرزگو برگزار می شود.
مرحوم میر انصاری جزو مفقودین فاجعه منا بود و پیکر وی از طریق آزمایش DNA شناسایی و مشخص شد که در مقبره الشهدای مکه مکرمه به خاک سپرده شده است و با توجه به وصیت‌نامه خود که نوشته بود  «در صورت شهادت در سرزمین وحی بمانم و با پیامبر اسلام (ص) محشور باشم» و فتاوای مراجع، خانواده آن مرحوم از انتقال پیکرش به کشور منصرف شدند.
وی متولد مهرماه 1359 در روز عید قربان بود و در مهرماه 1394 و در روز عید قربان در منا و با لبی تشنه به دیدار حق شتافت.

 

منبع: ایثار
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi