شناسه خبر : 40556
چهارشنبه 02 دي 1394 , 15:12
اشتراک گذاری در :
عکس روز

گزارشی از مسابقات جانبازان و فرزندان شاهد/رامسر

این مسابقات در محوطه بسیار زیبای هتل کوثر رامسر انجام و نفرات برتر به مرحله پایانی راه پیدا خواهند کرد.

فاش نیوز - به گزارش خبرنگار ما، بعدازظهر روز گذشته ( 1394/10/1 ) و در اولین روز از مسابقات آمادگی جسمانی و قدرتی فرزندان شاهد در رامسر و در مرحله مقدماتی ، مسابقات در دو گروه وزنی 90 و بالای 90 پیگیری و نفرات برتر به مرحله نیمه پایانی راه یافته و ادامه این مسابقه امروز چهارشنبه پی گرفته خواهد شد.

- این مسابقات در محوطه بسیار زیبای هتل کوثر رامسر انجام و نفرات برتر به مرحله پایانی راه پیدا خواهند کرد.
- در مرحله اول ورزشکاران در آیتم های های حمل کیسه ،حمل چمدان،لیفت کردن کنده درخت، غلتاندن لاستیک با یکدیگر به رقابت  پرداختند.
فرزندان شاهد و ایثارگر همچون پدران شهید ، جانباز و آزاده خود در هنگام مسابقه از ذکر های یا ابوالفضل ،یا علی،یا زهرا مدد می جستند و شور و هیجانی فوق العاده ای بر مسابقه حاکم بود.
- ورزشکاران استان های مختلف همدیگر را مورد تشویق قرار می دادند و جدای از رقابت، فضای بسیار صمیمی بر مسابقات حاکم  و به رفاقت نزدیکتر است.
جزئیات ، نتایج و رویدادهای این مسابقات و نیز مسابقه وزنه برداری جانبازان کشور ، متعاقبا" منتشر خواهدشد.

 

 

 

کد خبرنگار: 23
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi