02 آذر 1398/ ۲۶ ربيع الأول ۱۴۴۱
شناسه خبر : 41942
1394,سه شنبه 06 بهمن11:12
اشتراک گذاری در:
عکس روز

ماده ی 51 فوق العاده ی ایثارگری


درقانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران اصل ماده ی 51 فوق العاده ایثارگری مقرر می دارد کلیه دستگاه های مشمول این قانون موظفند به شهدا و جانبازان 25 درصد و بالاتر و آزادگان شاغل مبلغی معادل 25 درصد حداقل...

ماده ی 51 فوق العاده ی ایثارگری

جانباز شیرازی - در قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران اصل ماده ی 51 فوق العاده ایثارگری مقرر می دارد کلیه دستگاه های مشمول این قانون موظفند به شهدا و جانبازان25  درصد و بالاتر و آزادگان شاغل مبلغی معادل 25درصد حداقل حقوق کارکنان را که هر سال توسط دولت تعیین می شود به عنوان فوق العاده ایثارگری به طور ماهانه پرداخت نماید.

کمیسیون محترم اصل نود مجلس شورای اسلامی     

سلام علیکم:                                                                                                               

موضوع شکوائیه: اصلاح تبصره دو ماده 51فوق العاده ایثارگری به جهت ایثارگران حالت اشتغال طبق ماده 39 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران؛                                        

درقانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران اصل ماده ی 51 فوق العاده ایثارگری مقرر می دارد کلیه دستگاه های مشمول این قانون موظفند به شهدا و جانبازان 25درصد و بالاتر و آزادگان شاغل مبلغی معادل 25درصد حداقل حقوق کارکنان را که هر سال توسط دولت تعیین می شود به عنوان فوق العاده ایثارگری به طور ماهانه پرداخت نماید.

با اینکه به موجب تبصره یک این ماده حتی افرادی که در استخدام دولت نیستند مبلغ یاد شده توسط بنیاد تأمین و پرداخت می گردد. متاسفانه تبصره دوی ماده ی مذکور اظهار می دارد این فوق العاده ایثارگری به جانبازان و آزادگان از کار افتاده کلی که از حقوق حالت اشتغال مطابق مواد39 برخوردار گردیده اند تعلق نخواهد گرفت.

درتبصره دوی ماده 51 فوق العاده ایثارگری کاملا" این نقص مشاهده می گردد که تبصره دوی ماده 51 فوق العاده ایثارگری فاقد کارشناسی لازم وباعث ظلمی آشکار، بی عدالتی و ایجاد دوگانگی و سردرگمی بین جامعه ایثارگران می باشد.

سوال: آیا ایثارگران از کارافتاده کلی ایثارگر محسوب نمی گردند؟ عنوان فوق العاده ایثار یا همان ماده ی 51 فوق العاده ی ایثارگری درقانون خدمات رسانی به ایثارگران، فوق العاده ایثارگری تعریف شده است. پس یقینا" می توان گفت این حق با منشآ ایثارگری لحاظ شده. مسلمآ این فوق العاده ایثارگری بابت کارانه، اضافه کاری، سختی کار نمی باشد که بتوان ایثارگر حالت اشتغال طبق ماده ی 39 را از آن محروم کرد.

مضافا" در تعریف حالت اشتغال گفته شده مستخدمین شهید، جانباز از کار افتاده کلی، آزاده ی ازکار افتاده کلی ومفقود الاثر انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی در دستگاه موضوع ماده یک قانون حقوق وظیفه از کار افتاده ی کلی و  وظیفه ی عائله تحت تکفل جانبازان و... مصوب 1361/11/25 مجلس شورای اسلامی و نیروهای مسلح آمده: با پیش بینی پست ها ومشاغل سازمانی بانام در تشکیلات مربوط همطراز با مشاغل قبلی آنان  به منزله ی مستخدم شاغل تلقی و تابع مقررات نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت بوده و از لحاظ پرداخت حقوق یا اجرت و فوق العاده شغل، مزایای شغل یا مزایای مستمر و همچنین افزایش سنواتی وارتقاء گروه وسایر عناوین مشابه همانند مستخدمین شاغل، با دو گروه بالاتر و یا عناوین مشابه توسط دستگاه های ذیربط با آنان رفتار خواهد شد.

 مسلما" ایثارگران ماده 39 یا همان جانبازان و ایثارگران حالت اشتغال، حداقل نصف یا بیشتر عمر خود را صرف خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نموده و چند سال است که با توجه به مشکلات ناشی از صدمات جسمی روحی وروانی، آن هم با تائید کمیسیون های مختلف پزشکی، حالت اشتغال شده اند. با توجه به مستمر و دائمی بودن فوق العاده ایثارگری ماده 51 جانبازان حالت اشتغال، طبق ماده 39 هم در زمان حال هم در زمان بازنشستگی  و هم تا پایان عمر از این حق که با منشأ ایثارگری لحاظ شده محروم خواهند ماند.

 باتوجه به اینکه جانبازان بسیجی حالت اشتغال طبق ماده 39  از خدمت سربازی معافند، درعین حال از نظر حقوق و مزایا شاغل فرض شده اند تا دغدغه ی کم شدن حقوق و مزایا را نسبت به دیگر ایثارگران شاغل نداشته باشند. حتی طبق قانون واجد مرخصی سالیانه شناخته شده اند. ضمنا" همانطور که اصلاح تبصره دو ی ماده ی 39 قانون خدمات رسانی به ایثارگران درمورخ 3مهر1392 به تصویب مجلس محترم قرار و در مورخ 10مهر 1392 به تائید شورای محترم نگهبان رسید و در مورخ 1 آبان 1392 ازسوی ریاست محترم جمهور لازم الاجرا گردید و به ثمر رسیدنش باعث خشنودی و مطالبه قانونی جمعی از ایثارگران جامع الشرایط اصلاح قانون مذکور گردید.

 حالا جمعی دیگر از ایثارگران حالت اشتغال طبق ماده ی 39 خواستار اصلاح تبصره ی دو ی ماده 51فوق العاده ایثارگری درجهت انجام مطالبات قانونی و حقی که از جانبازان حالت اشتغال، طبق ماده ی 39 ضایع شده، طبق ادله ی موجود که در قوانین مرتبط به شرح آمده و حقیقتی انکار ناپذیر که عموم ایثارگران حالت اشتغال طبق ماده ی 39 در شرایط سخت جسمی و روحی معیشتی و مالی وحتی پایانی عمر قرار داشته و درخواست رسیدگی وبه سرانجام رسیدن اصلاح تبصره مذکور را دارند.

باشد که کسانی که در جهت اعاده حق و مطالبات قانونی جامعه ایثارگران قدم بر می دارند در پناه امن پروردگار قرار گرفته ودعای خیر ایثارگران را به عنوان پشتوانه معنوی به همراه خواهند داشت.       

  من ا... توفیق                                                                                                          

کارمند حالت اشتغال دانشگاه علوم پزشکی شیراز


کد خبرنگار : 20


ماده 51     فوق العاده ایثارگری     اجرا                                
Reply
no
0
yes
13
ناصر٧٠٪‏
1394/11/06 - 12:51
سلام ، برادر عزيز دست گلت درد نكه واقعا تبعيضي كه در قوانين وجود دارد غير قابل إنكار است ولي نميدانم اين قانونگزاران چگونه بدون كارشناسي شده اين قوانين را تصويب ميكنند يكي نيست به اينها بگه اين حق ايثارگري را چه نهادي به جانبازان حالت اشتغال پرداخت خواهد كرد ايا منبع پرداخت ان أصلا وجود دارد ، چرا بين جانبازان تبعيض قائل ميشويد؟ خودشان حقوقهاي انچناني ميگيرند ولي حق جانبازان را براحتي پايمال ميكنند .6866

Reply
no
3
yes
14
حیدری
1394/11/06 - 13:47
با سلام- وزارت آموزش و پرورش برای جانبازان شاغلش اعمال نمی کند چه برسد به از کار افتاده ها؟؟؟؟ لطفتا پیگیری فرمائید.

Reply
no
2
yes
12
1394/11/06 - 14:02
انشالله این مسئولین بی خاصیت نابود و به مسئولینی که فکر مردم هستن طول عمر باعزت بده
ما که در آموزش پرورش ناامید شدیم کی مخوان این ماده 51 را اجرا کنن
این قانون سوهان روح ایثارگران آ.پ شده

Reply
no
2
yes
5
جانباز فرهنگی
1394/11/06 - 15:32
جانباز در اموزش وپرورش یعنی کشک. چه از نظر خدمات درمانی .چه از نظر سایر حق وحقوق که دولت برای ان در نظر گرفته است.

no
0
yes
1
1396/03/09 - 13:35
نه


no
0
yes
0
عبدالرضا
1397/10/26 - 14:33
چرا ؟ چرا ماده ۵۱ شامل بازنشستگان آموزش و پردرش که زیر ۲۵./. هستند نمی گردد؟


Reply
no
0
yes
5
رحمانیان
1394/11/06 - 15:39
متاسفانه این موضوع باعث شده که حتی در نگارش متن قانونی ماده 51 ایثارگران بازنشسته در تمامی صندوقهای بازنشستگی از قلم افتاده باشد و با این رویه حتی ماده 51 شامل ایثارگران بازنشسته نخواهد شد که در اینجا بایستی تمامی عزیزان ایثارگر به این موضوع واکنش نشان دهند

no
0
yes
0
غلامرضا آئیش
1395/07/01 - 12:51
سلام فعلامسئولین برای بقای خودازخانواده ها استفاده می کنند


Reply
no
3
yes
6
ایثارگر
1394/11/06 - 18:08
با سلام پیشنهاد بسیار درست و کارشناسی شده با دلایل کافی و منطقی است امید انکه نمایندگان رسیدگی نمایند .

Reply
no
0
yes
0
1394/11/06 - 20:27
باسلام طبق بند۲ماده۶۸قانون استخدام کشوری باید معادل خدمت داوطلبانه وحضوردرجبهه به سنوات وسابقه خدمت ایثارگران اضافه گردد ولی متاسفانه بانک سپه میگوید این ماده شامل ایثارگران وجانبازانی که حتی کجارت ایثارگری دارند نمیشود لطفا راهنمایی کنید به چه طریقی میشود این حضورداوطلبانه راکه بصورت پیوسته ومتوالی بوده راجزوسابقه خدمت منظور گردد
ممنونم

Reply
no
1
yes
2
مغبون
1394/11/06 - 21:07
سلام علیکم. آخرش نفهمیدیم این ماده 39 به چه کسانی تعلق گرفت و ماده 38 به کدام افرادتعلق می گیرد و ماده51 را چه کسانی گرفتند؟ فقط همین را دقیق می دانم که بنده با 55%جانبازی و 52ماه اسارت عضوبسیج باتفاق چندتن ازهمرزمان بسیجی، باوجودی که سال69مشمول حالت اشتغال می شدیم، اما خواستیم تا جایی که توانمان یاری می دهد خدمت کنیم و برای همین، درآموزش وپرورش مشغول خدمت شدیم و تاکنون نه ماده51 و نه ماده 39 و نه ماده 38 و نه ماده 190 را نه دیدیم و نه بابت بسیجی و آزادگی و جانبازی از بنیادشهید و سپاه پاسداران حقوقی گرفته ایم. واقعا وقتی می گویند حقوق ومزایای حالت اشتغالی ها پس ازاین که حقوق بگیردولت شدند قطع شده یا این بسیجیان ازاده جانباز مشمول ماده39 یعنی دریافت مستمری((نه حقوق ومزایا) شده اند، ما چیزی نه می دانیم و نه چیزی فهمیدیم. حالا هم خودنیروی مقاومت بسیج سپاه دعوت کرده که برای ماده190 و ماده38 تشکیل پرونده بدهیم. واقعا اگر آزاده جانبازبسیجی مثلا15 سال(بدون احتساب سالهای آزادگی و درصدجانبازی) درآموزش وپرورش خدمت کرد و درکمیسیون پزشکی رای "ازکارافتاده کلی و حالت اشتغال از ستادکل نیروهای مسلح" برای آنها صادرشد، بایدبگویند چون شما رای حالت اشتغال دارید مشمول ماده 38 نمی شوید؟ ما که تابحال بدون این حرفها درخدمت نظام بوده و خواهیم بود، بدون این حرفها تاالآن 35سال عضو بسیج که 24سال آن"بسیج فعال" بوده و خواهیم بود، پس چرا اینور و آنور می کنند تا به هرنحوی حذف نمایند؟ همین است تکریم بسییجیان آزاده جانباز ؟ خدایا به تو پناه می بریم ازاین آزار و اذیتها.

Reply
no
0
yes
1
ع ق
1394/11/06 - 21:52
باسلام خدمت زحمت کشان فاش نیوزاولامن قبول دارم که شهدازنده هستندوخدابه دادمسولین محترم مجلس ودولت برسدکه به خواسته های شهدای عزیزتوجه نمی کنندشهدارفتندکه درکشورامام زمان عدل وعدالت اجرابشودوحداقل اختلاسهاورانت واعتیادوبیت المال کمترحیف ومیل بشودشهدارفتندکه کمترمردم رنج بکشندشهدارفتندتامردم زندگی ارام داشته باشندجالب هست درکشوراسلامی ایران ایثاروگذشت وفداکاری تاریخ مصرف دارددردنیاهنوزازرزمندگان جنگ جهانی اول یادوم یادمیشودولی درکشورایران ازاده وجانبازوقتی که بازنشسته میشودازقشرجامعه ایثارگران حذف میشوندالبته چرادولت بعداز25سال که ازجنگ می گذردحالابه فکرفوق العاده ایثارگران افتاده اندالان تمام ازادگان باسابقه اسارت زیادوجانبازان بادرصدبالاچندین سال هست بازنشسته شده اندوحتی خیلی هاشهیدشده اندیافوت کرده اندولی الان فقط خوداقایانیکه ازبنیادجانبازان درصدگرفته اندودرراس کارهستندازاین قانون استفاده می کنندواقعاقشربازنشسته الان هزینه زندگی اوکمترشده یاواقعادیگردرجامعه ارزش نداردشماخودتان سالهابعدازبازنشستگی حق مدیریت ومسولیت دریافت می کنیدولی قشراسیب دیده ازجنگ به همین زودی فراموش شدنندحداقل وقتی که قانونی درکشورتصویب می کنیدیاشامل حال همه بشودیاهیچکس چه فرقی بین من ازاده 8سال اسارت و55درصدجانبازی که درسال 85بازنشسته شدم بخاطرسابقه اسارت بالاالان ازازاده 2سال اسارت با25درصدجانبازی که شاغل هست پس نتیجه گرفته میشوددرکشوراسلامی ایران هرکسی که کمتراسیب دیده بیشترسودمی کندوافرادیکه مثل من ورزمندگانیکه سالهادرجبهه بودنندفقط بخاطراینکه به ظاهرسالم هستندکمترسودمی کنندهمه ماازاین بی نظمی وارزشنگذاشتن بکارماناراحت هستیم بفرمایش رهبری جانبازان شهدای زنده هستندولی درعمل مسولین جانبازان وازادگان بازنشسته جزءاموات هستندمجلس قانونی داردکه اگرنماینده ای چندسال درمجلس باشدبعدازاینکه دردوره بعدی انتخاب نشودمادام العمرحقوق داردولی برای دیگران کشورمامنابع نداردانوقت درکوچه وبازارومحله شنیده میشودوحتی دیده میشوددرکشورهای دیگرپول این کشورهزینه میشودچندسال پیش دریکی ازاستانهاکشورخودم بخاطرنبودن یک پل انگشت چندنفرقطع شده بودولی همان شب درسیمای کشورازساختن مجلسی درکشورافریقایی رونمایی شدتوسط یکی ازمسولین کشورایران اقایان اول به فکرجوانان کشورخودمان باشیداول بفکراسایش ورفاه ملت خودمان باشیدهیچ کشوری دردنیاملت خودش رارهانمی کندکه به رفاه کشورهای دیگربرسددرکشورمااین موضوع جاافتاده که طرف حتمابرودمکه چندبارولی درنزدیکی خودش هستندجوانانی که توان ازدواج ندارندواین امرباعث گناه وفساددرجامعه میشودامام حسین برای برپای نمازشهیدشدبخاطرزنده نگهداشتن اسلام شهیدشدطرف نمازرانمی خواندولی چندباربه زیارت اقارفته خوبه ولی ایکاش اول هدف امام حسین رادنبال میکردیم ایکاش اینهمه تفاوت بین زندگی مردم مسلمان کمتربودیکی ازسیری دیگری ازگرسنگی شایدهم من اشتباه میکنم کشورایران گل وبلبل هست چشمهای من بدمیبیندخدای عاقبت مارابخیربگردان بااین اقایان

Reply
no
1
yes
2
همرزم
1394/11/06 - 22:16
بخدا ما که 25 ساله کارمند سازمان تبلیغات اسلامی هستیم نه فقط ماده 51 بلکه اکثر قوانین جانبازان کارمند را را اجرا نمی کند حقوق ما کارکنان جانباز سازمان تبلیغات اسلامی از همه ادارات کمتراست خود من بارها پیگیری کردم و حق و حقوقم را طلب کردم هیچ محلی به من نگذاشتند بلکه 6 ماه هم تبعیدم کردند سازمانی که مسیولینش به راحتی آب خوردن حق ما جانبازان شهرستانی را پایمال می کنند هیچ فریاد رسی هم نیست همرزم عزیز من هم استان فارسی هستم و متاسفانه استان فارس از هر استانی بی قانون تر است

Reply
no
0
yes
0
مهدی
1394/11/06 - 22:41
سلام ودرودبه زحمتکشان فاش نیوزکه باتمام وجودازکارشان وقتشان وعمرشان میگذرند تا ازجانبازان دفاع کنند .ولی ماچی برادران ایثارگرعزیز تاکی میخواهید صبرکنید تاشرایط معشتی خوددفاع کنید تاکی میخواهید بشنوید نگاه کنید اخرش بسپریدبه خدا متاسفانه ازموقعیکه اقای شهیدی امدوضعیت معشیتی جانبازان بدترشدایا ماجانبازان همسرفرزند نداریم تاکی میتوانیم به خانواده بگوییم درست میشه چهارسال هست درمجلس دربنیاد وپچ پچه مردم میگویند بسیجیها هم بایدمثل سربازارتش حقوق بگیرنندولی خبری نیست دروغ به یکی نه چندتا بلکه چندین چندبارماجانبازان راسرکارمیزارن یکروزمیگویندبه جانبازان ماشین بدون عوارض ومالیات نسبت به درصدشان تعلق میگیرد حتی زیر25 درصد حتی ازرسانه شبکه های 1/2/3 هم اعلام میشود ولی بازفریب متاسفانه ماجانبازان شدیم چوب دوسرسوز بسیاری ازمردم خیال میکنند که به جانبازان همه چی ازاب وبرق گازبگیر تاماشین لوازم خانوادگی مجانیست خداشاهده حتی اشنایان نزدیک هم باورنمکنند سخنان مارا میگیم دروغ هست به غیرازحقوق که اگه حالت اشتغال باشیم بنیادخدمات رسانی ندارد ازشبکه های تی وی وروزنامه ها به شخصه خودم تقاضادارم التماس میکنم جوری رفتارنکنندکه جانبازان وایثارگران رابی نیازنشان ندن ما جانبازان شرایط سختی رادراین چندساله اخیرمیگذرونیم کدوم خانواده چطور با1میلیون یا 1میلیون سیصدمیتواند زندگی کنداگه کمی قدرتش راداشتیم میرفتیم حتی شده نصفه روز جایی کارمیکردیم ولی جونش .قدرتش رانداریم هرچه سننمان بیشترمیشه درده جسم وروح روانمان بدترمیشه بابااگه میتونستیم کارکنیم ازکارافتاده کلی نمیشدیم اخه ماتاکی بایدشرمنده زن وبچه شویم اقایان ازما بهترین ایاشما میتونیدفقط 5 روزرابا 1میلیون بگذرونید ولی اکثر ماها بازجرروزرابه شب وشب رابه روزمیگذرونیم واینوبدونیدبه هرحال ای چرخ وفلگ میچرخه همه نمشه ازبالا به مانگاه کنید نوبت ما هم میرسه وبه شماها نشون میدیم شرف وحفظ نفس ازهمه چی بالاترست رهبرعزیزمان چندین مرتبه اعلامکرده ایثارگران حدداقل بایدحدمتوسط جامعه باشد ولیشماهاکاری که نمیکونید اسخوانهای مارازیراین تورم خوردمیکنیم خداوندپشت وپناهتان ؟

Reply
no
0
yes
2
سید
1394/11/07 - 00:50
با سلام . متاسفانه نهاد کتابخانه های عمومی هم اعمال نمیکند نمیدانیم دردمان را کجا ببریم ؟؟؟؟

Reply
no
0
yes
1
جعفر هراتی
1394/11/07 - 02:28
سلام اقایان نماینده حالت اشتغال یعنی فاقد توان کار بفهمید لطفا

no
1
yes
1
1397/12/04 - 20:10
باسلام به شهدا و سلام به تمام جانبازان عزیزاز بی درصد تا ۷۵درصدو حتا بالا تر دوستان عزیز همرزمان دلاوری که بدون وجود شما وجود هیچ کس در این خطه نبود و اگر شماها نبودید... بدانید که مسعولین کشور همی ما را به پول و ثروت چپاول کرده این ملت بدبخت فروخته اند و این تبصره و ماده ها همگی بیهوده میباشد عزیزان الکی دلخوش حرف های اینها نباشید امید وارم که خداوند یکایک این دزدان سر گردنه را در همین دنیا به سزای اعمال ننگینشان برساند در اخر درود بر شرف شما شهدا و جانبازان عزیزم


Reply
no
0
yes
0
یوسف
1394/11/07 - 03:13
خدمت همشهریهای عزیز خودم در استان فارس و شهر شعر و ادب شیراز سلام
با توجه باینکه بنده بارها درمورد استان کامنت هایی گذاشتم اما سایر عزیزان پیگیری نکردند . اکنون پیشنهاد میدهم همگی قرار گذاشته جلوی استانداری و نزد استاندار محترم مشکلات را پیگیری کنیم واز اینکه جناب راهی رئیس بنیاد فارس فردی سالم هستند شکی نیست اما عیب بزرگ ایشان سادگی بیش از حد است و اشراف کامل به قوانین ایثارگران ندارندبهمین علت بیشتر امور را به مشاور و معاونانش واگذار میکندو متاسفانه بعضی هم سو استفاده کرده اند .یکمورد که بنده داشتم ایشان خیلی محبت کردند و دستور اجرا دادند ولی با گذشت یکسال اندی هنوز مسئول مربوطه مرا پاسکاری میکند و هنوز موفق نشده ام کارم را انجام بدهم مجددا که نزد ایشان رفتم گفتند هنوز کار شما انجام نشده گفتم خیر زنگ زدند و مسئول مربوطه امدند و قول دادند تا دو سه روز کار مرا انجام دهند اما 9 ماه میگذرد و هنوز خبری نشده است ...

Reply
no
0
yes
0
1394/11/07 - 07:15
باسلام طبق بند۲ماده۶۸قانون استخدام کشوری باید معادل خدمت داوطلبانه وحضوردرجبهه به سنوات وسابقه خدمت ایثارگران اضافه گردد ولی متاسفانه بانک سپه میگوید این ماده شامل ایثارگران وجانبازانی که حتی کجارت ایثارگری دارند نمیشود لطفا راهنمایی کنید به چه طریقی میشود این حضورداوطلبانه راکه بصورت پیوسته ومتوالی بوده راجزوسابقه خدمت منظور گردد
ممنونم

Reply
no
0
yes
3
ع ق
1394/11/07 - 11:44
باسلام دوست جانبازه حالت اشتغال اشاره به چندسال که قبل ازحالت اشتغال بوده کردکه بهرحال چندسال کارکرده دوست من درکشوراسلامی ایران همه چیزتاریخ مصرف داردماکه 30سال کارکردیم وازسال 61جانبازهستیم الان ماده 51شامل نشده یعنی بازنشستگان جانبازوازاده دیگه درکشورایران اسلامی ارزش نداردپس ماهم تاریخ مصرف داریم حتی درکشورهای اروپایی وامریکایی که ازاسلام اطلاع ندارندبه سربازان جنگ احترام می گذارند

Reply
no
1
yes
3
جانباز
1394/11/07 - 12:50
باسلام.متاسفانه در دانشگاههاي دولتي تحت نظارت وزارت علوم به كاركنان شاغل ايثارگرهم غيرازدانشگاه اروميه هيچ دانشگاهي پرداخت نكرده.

Reply
no
2
yes
1
نادر -ذ
1394/11/07 - 14:23
باسلام : متاسفانه ماده 51 جهت شاغلین وبازنشسته ها درسازمان تامین اجتماعی هم اجرا نمی شود.
اگر به فرمایشات حضرت امام خمینی (ره )وآن رهبرکبیروفرزانه ومعمار انقلاب توجه شود که می فرمایند " اشگال تراشی درامورایثارگران بایدبعنوان ضد انقلاب تحت پی گیری قرارگیرد"
حال بایدپرسید عدم اجرای تبصره 2ماده39 قانون جامع خدمات رسانی ویا عدم اجرای ماده 51 ویا قطع درمان جانبازان شاغل بمدت 5سال که جزو بدیهی ترین خدمات جانبازان میباشد ویا سایرقوانین که هیچ گونه ابهامی نداشته ومی بایست توسط دستگاههای اجرای به مرحله اجرا گذاشته شوند. آیا تعلل در اجرای این قوانین اشگال تراشی در امور ایثارگران محسوب نمی شود؟

Reply
no
0
yes
3
فرزند شهید
1394/11/08 - 10:17
با سلام
شهرداری شهرستان قوچان در استان خراسان رضوی در نیمه دوم سال 92 چند ماهی فوق العاده ایثارگری داد و هر چه داد در به تعداد 6 ماه و هر ماه 100000 تومان کلیه مبالغ رو پس گرفت................
خب یا قانون خوب نوشته نشده یا برداشت غلط از قانون شده شایدم گردنشون کلفت بوده من نمیدونم......

Reply
no
0
yes
1
شیرزاد
1394/11/08 - 18:18
ضمن خسته نباشیدبه دوستان.علم هرکس را به سینه زدید ولی ازاصل مطلب غافل ماندید.اونم اینکه قانون گذارمحترم ایثارگری رابازنشسته کرده یعنی فردا پس فردا انشالله به سلامتی بازنشسته شدید تازه مثل ما ازاین موادهیجکدام شامل حالتون نمیشه درست عین ما که حانبازبازنشسته اییم.خدا قوت اخوی

Reply
no
0
yes
1
جانباز50درصد بازنشسته
1395/06/05 - 15:00
با سلام و احترام من جانباز 50درصد بازنشسته و100ماه منطقه عملیاتی دارم قانونگذار همیشه بفکر فرزند و نوه شهدا هستند واین یک وظیفه ذاتی دولت است اما چرا دولتمردان بفکر جانبازان بازنشسته نیستند بازنشستگان ایثارگر از تمام امکاناتی که دولت برابرقانون برای جانبازان بالای 25درصد اجرا میکنند شامل بازنشسته نمیشود ماده 51چرا شامل جانبازان بازنشسته نمیشود چونکه 99درصد از این عزیزان زیرخط فقرزندگی میکنند شرمنده به مسولینی که درست قانون را اجرا نمیکنند همین در مورد ماده 51 و دیگر قوانین شبیه اینها هر چقدر بازنشستگان پیگیری میکنند مسولین گوش شنوا و چشم بینا ندارند انطوری که ما را در مقابل خانواده شرمنده میکنند خداوند دولتمردان را شرمنده کند انشالله قانون خدمات کشوری نباید اجرا شود و تبیضها را کمتر کند بر عکس روز به روز بیشتر میشود باید بازنشستگان به دولتمردان گزارشی ندهند چونکه همگوش کر دارند وهم چشم کور دارند صد بلانسبت بازنشستگان یک پرنده ویا یک اهو در جنگلها با مشکل مواجه میشوند مردم اروپا ان وزیر و مسول را زیر سوال میبرند واز مردم عذرخواهی میکند اما دولتمردان ایران اسلامی بفکر بازنشسته وایثارگران 30سال از جنگ گذشته نیستند همیشه بین ایثارگران تفرقه وتبیض قایل میشوند اگر منشان نکنند میگویند کار امریکاه است بکی فریاد بکشیم بازنشستگان وایثارگران از جمله لشگلیها دارند زجر میکشند وشرمنده خانواده هستند و کشوریها هم بفکر دزدی از اموال دولت هستند بعضی از مسولین بفکر ملت هم باشید تا خدا از شما راضی باشد

Reply
no
0
yes
2
1395/07/04 - 02:37
باسلام من سرباز وظیفه بودم و21ماه در منطقه عملیاتی سومار خدمت کردم آیا حقوق و مزایایی به من تعلق میگیردممنون لطفا جواب مارو هم بدید

no
0
yes
1
علی
1395/07/04 - 12:17
نه نعلق نمی گیرد این آخرها یادت آمدت دنبال حق می گردی انشاءالله بعد از پایان دولت روحانی که همه آن شعار وعده دروغ بود مردم به حق قانونی خود خواهند رسید.


Reply
no
0
yes
1
1395/07/04 - 22:33
با سلام جانبازان زیر 25%باید چکار کنند چه گناهی مرتکب شدندیا باید شهید میشدند مگر آنها در جنگ زحمت نکشیدند

no
0
yes
1
حسن
1395/08/12 - 21:04
سلام وقتی جبهه بودی عزیزم باید حواست را جمع میکردی زیر25%مجروح نشی و..... حالا دیگه دیر شده انشااله ما ها که زیر 25%هستیم در دنیای دیگه ماده ی 151را برامون اجرایی میکنن !!!!خوبه این دنیا واین بی عدالتی ها میگذره
الهی راضی هستیم به رضایت یا حق...


Reply
no
1
yes
0
1395/07/18 - 09:15
سلام بیمه تکمیلی برای فرزندان شاهدشاغل در آموزش و پرورش قبلا کم نمیشد ولی الان نزدیک دو یک ساله کم میشه خواستم بپرسم قانونیه لطفا پیگیری کنید

Reply
no
0
yes
1
1395/08/06 - 20:48
ظلم به جانبازان حالت اشتغال کارمند شده ظلم بفهمید جرم ما فقط کار کردن در مراکز دولتی برای ابرار معاش بوده.اللن هم نمیتوانیم کار کنیم.چرا از بنیاد به ما حقوق تعلق نمیگیرد

Reply
no
0
yes
0
محمد حسین مهنام پور
1395/08/11 - 18:50
سلام ،. ۱۴ مرتبه اتاق عمل و جراحی....روزی ۱۷ قرص و کپسول....دردهای بیدرمان...همه اینها مساوی با ( حالت اشتغال) ..... آنوقت یک عده بی‌درد عوضی که از شدت رانت و سیری نمیدونن درد یعنی چی؟ میشینن قانون درمیارن ومثلا برای ماده ۵۱ تبصره میگذارند که حالت اشتغال یعنی کشک.........به امید روزی که به حال و روز ما دچار شن. آمین.

Reply
no
0
yes
3
جانباز ازکارافتاده کلی حالت اشتغال
1395/08/20 - 00:23
با سلام. لطفاً ماده 39 را برای جانبازان از کارافتاده کلی حالت اشتغال برقرارکنید.

Reply
no
0
yes
0
1395/09/20 - 17:38
سلام خواندکسانی مثل شمارو برای مردم وخانواده های ایثارگران نگه دارد3تا سوال دارم .
1برای فرزندان جانباززیر25درصد ایایک مقطع تحصیلی شهریه رایگان می شود دراصلاحیه امده است .
2.ایافوق العاده ایثارگری به جانبازان زیر25درصد قرار است تعلق بگیرد.
3.من خانمم دانشجو دکترس پدرش بازنشسته وفرزند شهید و مادرش جانبازبالای 25 درصدچرا اموزش پرورش ازماده28 ازاین جور شرایط استفاده نکرد یا جاهای دیگه هیچ جا استخدام نمیشه .
خیلی ممنون وتشکر اگه جواب بدهید.

no
0
yes
0
فرهنگی از کار افتاده کلی جانباز پنجاه درصد
1397/11/29 - 02:03
سلام وقتی بستر حالت اشتغال مطرح شد خیال کردیم دولتمردان وضعیت جسمی جانبازان را درک کرده‌اند که شاید جانباز از نظر فیزیکی رنج می کشد در کلاس درس یا اداره آش حاضر شود و مقنن اظهار داشته که جانباز حالت اشتغال هیچ تفاوتی از نظر دریافت مزایا با شاغلین نخواد داشت ولی روز یه روز شاهد دو گانگی بیش‌تر هستیم جانبازان برای حفظ نظام و بی ادعا جانشان را بر طبق اخلاق گذاشته آمد و سی سال است علاوه بر دردهای جسمی یا همین تبعیضات روحشان خراش خراش شده و این هم از ماده ۵۱که کور سوی امیدی بود که پیش فرزندانمان شرمنده نشویم ولی اینکه حتی ماده ۵۱ شامل جانباز پنجاه درصد و از کار افتاده کلی هم نمی شود واقعا باید فرزندانمان را در آغوش بکشیم و گریه کنیم شاید از پدرش حداقل محبت را ببیند باز هم بر سر پیمان برای حفظ خون شهدا هستیم و یه ثانیه جانبازی و اسارت زا به وزارت آقایان نمی فروشیم.


Reply
no
0
yes
1
جانباز
1395/09/25 - 21:36
سلام ایا ماده ۵۱شامل جانبازان زیر۲۵درصد میشود.،؟

Reply
no
0
yes
3
1395/10/09 - 15:58
بی عدالتی محض به علت کار کارشناسی نشده وتبعیض برای جانبازان زیر 25 و پارتی بازی فراوان از جهت زدن درصد برای افراد با سند ودلیل بایستی برای تمام جانبازان وخانوادهاشان برحسب درصد حتی زیر 25 عدالت در نظر گرفت دوباره برای تمام جانبازان با مدارک درصد زد پزشک فوق تخصص وجانباز زیر 25 دوران جنگ

Reply
no
0
yes
1
احمد وحدانی
1395/10/15 - 19:19
سلام به مسولان کشور ایران زمین
خیلی برای شما متاسم که حرمت جانبازی را به درصد می شناسید
فکر کردید که روزی اگر جنگ شود باز نیاز مند ماهستید ایا در آن زمان فرا خوان میکنید که مثلا چون شما جانباز 25 یا 35 درصد هستید کمک کنید از میهن اسلامی خود آنجا بنده در جواب به شما میگم برو دنبال ماده 51 چون ارزش من معلم به درصد من بود . نمی دانم چطور حساب میکنید . جانباز در هر حالت جانباز است خجالت بکشید ماده 51 پیشکش شما حرمت حفظ کنید تا بچه هایمان حرمت مسولان را نگهدارند متشکر از این وقت گذاشتی خواندی

Reply
no
0
yes
0
علی بیرامی
1395/10/23 - 20:57
با سلام جانباز 25 در صد هستم خودم بیمه خویش فرما پرداخت کردم و مدت سی سال
واریزی خویش فرما دادم و بنیاد برای حالت اشتغال انجام نداده است و چون من خودم را
باز نشسته کردم و مبلغ مستمری هشتصد هزار تومان می گیرم وبنیاد حقوق مستمری
مرا قطع کرده و دو فرزند دانشجو دارم ایا با این مبلغ میشود زندگی را اداره نمود از طرفی
بیمه درمانی ما را هم قطع نمودند و هیچ گونه خدماتی ارائه نمی دهند به کی پناه ببریم بخدا یزید هم همچین کاری انجام نمی دهد همچین قانونی به درد عمه ا شان
می خوره خیال می کنند قیامتی وجود ندارد البته انها قیامت سرشان نمی شود
فقط بخاطر رهبر ماندیم وگرنه.... لطفا این
مسئله را اطلاع رسانی کنید متشکرم از تبریز نوشتم

Reply
no
0
yes
0
حسن
1395/12/17 - 20:22
تفاوت فوق العاده جامع ایتاگران شاغل درآموزش و پرورش که از تاریخ 92/10/02 بوده بصورت آزمایش پرداخت می شود یا نه چون پس از اجراءاز فروردین 95 پداخت شد

Reply
no
0
yes
0
سلام
1395/12/25 - 19:01
سلام ماده 51 قانون جامع اایثارگری در سازمان تامین اجتماعی اجرا نمی شود چرا دولت وبنیا شهیدهیچ پی گیری نمی کن

Reply
no
0
yes
0
محمودی
1396/01/06 - 14:01
با سلام حضور محترم جانبازان و ایثارگران عزیز
زیاد نگران نباشید این دولت به فکر شاغلین است تا بازنشسته ها

Reply
no
0
yes
0
سلام
1396/01/19 - 20:53
ماده 51قانون جامع ایثارگری چندسال است تایید شد وبیشتر ادارات اجرا کردن فقط سازمان تامین اجتماعی اجرانمی کند چرا نه دولت ونه بنیادشهیدپی گیری نمی کند

Reply
no
0
yes
0
بازنشسته جانباز
1396/01/20 - 13:10
نمایندهای خانه ملت مگر قرار نبود استفساریه برای ماده 51 فوق العاده ایثارگران بازنشسته کاری کنید زمانی که میخواهند بمجلس بروند خیلی حرفها میزنند اما زمانی خرشان از پل گذشت اقای نماینده با کمال بی انصافی وپرروی حتی به سوگندی که روز اول درخانه ملت میخورند کم توجهی میشود اخر نماینده ملت مسلمان چرا این همه تبیض و بیعدالتی میکنید یا از خدا بترسید ویا شرمنده مردم نشوید الان ماده 51 مال ایثارگران نیست بازنشسته در8سال جنگ مجروع شده و جانش را برای ملت داده ایثارگر نیست هم زمان بازنشسته میشوند حتی دردو زخم بستر وتنگی نفس شدید شیمیای و اعصاب روان هم بازنشسته میشوند ای مسلمان نماینده ملت در مجلس چرا اینها را نمیفهمید مگر در میان بازنشسته ها رفت وامد ندارید در برنامه شیشم هم فکر فرزندان شهدا و نوه انان هستید اما از بازنشسته خبری نیست افرین بر عدالت نمایندهای مجلس اسلامی

Reply
no
0
yes
1
رضا
1396/01/29 - 00:59
چرا هیچ کسی نمیخواهد جواب کارمندان فرزند شاهد سازمان تامین اجتماعی را بدهد؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا این سازمان ماده 51 فوق العاده ایثارگری را پرداخت نمیکنه؟؟؟؟؟ چرا کسی پیگیر حق فرزندان شاهد نیست؟؟؟؟؟؟؟

Reply
no
0
yes
1
فرشادنجاتی
1396/02/06 - 02:23
باسلام وخسته نباشی خدمت رهبرعزیز میخاستم بگوییم چرامجلس چیزی را به تصویب میرساندولی بنیادشهیدوادارت دولتی آن رااجرانمیکنن اینجانب چندین سال درشرکت گازکارمیکردم وبخاطر مشکلات درآمدم ولی چندسال هست که دنبال برگشت به کارم هستم ولی کسی توجعی نمیکندمن بیکارومستعجرهستم بنظرتان باید چکارکنم ممنون

Reply
no
0
yes
0
علی اکبرابراهیمی
1396/02/14 - 01:32
سلام من رزمنده و جانباز شیمیایی ازکار افتاده کلی میباشم لطفا به فکر حالت اشتغالها هم باشین قانون ماده ۵۱ ایثارگری را اصلاح نمایین با تشکر

Reply
no
0
yes
1
علی اکبرابراهیمی
1396/02/14 - 01:53
سلام لطفا فوق العاده ایثارگری مده ۵۱ رابرای جانبازان حالت اشتغال اصلاح نماییدع

Reply
no
0
yes
1
علی اکبرابراهیمی
1396/02/14 - 02:09
ماده ۵۱ ایثار گران را اصلاح نما یید جهت جانبازان حالت اشتغال

Reply
no
0
yes
0
نادعلی کاظمی اسکری
1396/02/18 - 02:53
بنده جانباز بالینی جنک اعصاب روان چندین سال است دکترهای مختلف اعصاب که چندین سال تحت نظر آنها هستم مرا ازکارافتاده کلی اعلام کردن حالا جهت افزایش درصد وحالت اشتغال شکایت کردم چرا بنیاد شهید به داد من نمیرسد استعلام کنید توان زندگی ندارم واله مرده متحرک هستم خداوکیل رسیدگی کنید ازما گذشته به فریاد فرزندانم برسید جواب من بدهید

Reply
no
0
yes
2
بهروز بیدقدار
1396/02/27 - 17:07
باسلام .اینجانب بهروز بیدقدار آزاده وجانبازهستم بازنشسته پست بانک ایران هستم زمانی که درسال۸۷بازنشسته شده فوق العاده ایثارگری اینجانب قطع گردید وقتی علت راز امور اداری جویا شدم پاسخ دادند که شما دیگر بازنشست شدید وبه شما تعلق نمیگیرد حال سوال من از مسئولین محترم این است که آیا وقتی ایثار گر بازنشست میشود ایثارگرییش جانبازی وازاده بودنش هم تمام میشود ؟یعنی هیچ دیگرنمیدانم این عدالت است یا نه ولی در اینجا از نمایندگآن ملت در مجلس شورای اسلامی تقاضا دارم حق ایثارگری رادرمورد بازنشستگان ایثارگرنیز تصویب واجرایی نمایندزیراواقعا حقوقمان کفاف زندگیمان را نمیکند.

Reply
no
0
yes
0
اکبر
1396/03/11 - 14:44
سلام٬ بنیاد شهید و سازمان تامین اجتماعی چرا شما بفکر فرزندان شهید نیستید؟؟؟؟ چرا فوق العادشونو بهشون پرداخت نمیکنید؟

Reply
no
0
yes
0
عباس بختیاری منش
1396/03/24 - 17:07
باسلام ازصداوسیماعاجزانه تقاضادارم سخن مارابه محضررهبرمعظم انقلاب برسانندجانبازهستیم بیست ساله خواب ندارم قرص کپسول ازبس استفاده کردم نصف کبدم سیاه شده کلیه هام ازکارافتادندوبراثرموج ناراحتی اعصاب روان دلرم توان کار ندلرم همسرم قالی بافی میکردبراهزینه جزیی زندگیمان دچاردیکس کمرشده افتاده تو خونه چهارفرزندتحصیل کرده بسیجی دارم هیچ درامدی ندارم ایااین قانون که برایم بندالف وج گذاسته اندخب جانبازازکارافتاده بدبخت بادیگرجانبازی که پارتی دارند چه فرقی داردسن وسال زندکیمان باگرسنگی زجرطی شدباصدمیلیون بدهکاری قرض من چکارکنم فرزندانم همه وقت ازدواجشان هست چطوربه اینانویدزندگی بدهم بخدای حق همین الان رهبردستوربفرمایند اولین نفرم که داوطلب به عشق انقلاب اسلامی وایران و رهبری ملت تااخربن توان میجنگم وافتخاربرای مملکتم انقلاب ورهبریم به ارمغان میاورم پس ازمقام معظم رهبری عاجزانه تقاضادارم بکارم رسیدگی بشه چون ازسال ۹۳ تاالان دنبال پرونده ام بودم خسته شدم هزینه ایاب ذهاب نداریم فقط رفت امدبیهوده هیچ کسی رسیدگی نمیکندمگرکسی پارتی داشته باشدمن کسی راندارم مجدداازصداسیمااز همه تقاضادارم این مشگلم رابه رویت وبه عرض مقام معظم رهبری برسانیدمن جانباز وفدایی ایران انقلاب اسلامی رهبروملتم هستم همیشه اماده بجنگ هستم پیگری برای پرونده ام بعلت رسیدگی نکردن امانم. رابریده حتی هزینه یک سفرکوتاه به استانم راندارم نودمیلیون بدهکاری دارم جانباز باجانبازچه فرقی دلردکه بندالف ج غیره که اون هم همش باسفارش پارتی بازی بایدپیش رودخب من پارتی ندارم باید۶سال پروندهام طول بکشه وبعدش بندالف وحقوق نداریدخوش امدید

Reply
no
0
yes
0
جانباز
1396/04/02 - 10:25
باسلام-اکثر قوانینی که برای جانبازان نوشته میشه همیشه گنگ و نامفهومه فکرکنم اینم یه سیاست باشه.ماده 51طرح جامع ایثارگران که کلا مبهمه یه اداره میده 100تااداره دیگه نمیدن.کلا جانبازان عزیز سرکارند.توی اداره هم اگه دقت کنید طوری به ماحقوق میدن که چون بیمه و مالیات بناست ازمون کم نشه بااونایی که کسر میشه مطابقت کنه.این بارها به من ثابت شده.اما بیشترین ضربه ای که ما جانبازها خوردیم از زمانی بود که بنیادشهید و بنیاد جانبازان بام ادغام شدند.یکی دیگه هم اینکه اکثر پرسنل بنیادازجنس ایثارگرنیستند تادرد ما را بدونند.

Reply
no
0
yes
0
1396/05/01 - 10:25
مابسیجیان دوران جنگ حمال بودیم که هیچ مزایائی به ما نمدن

Reply
no
0
yes
0
جعفری -ایلام
1396/05/01 - 10:31
من یک رزمنده دوران دفاع مقدس هستم چرا به بسیجیان دوران دفاع مقدس توجه نمیکنید و در ادارات مزایایی تعلق نمیگیرد . اگر ما نبودیم شما ها الان در اسایش نبودید .

Reply
no
0
yes
0
1396/05/09 - 08:44
ایا برادر شهید وفرزند 25درصد جانباز شاغل شامل فوق العاده ایثارگری می شود


Reply
no
0
yes
1
فیروزلالی
1396/05/12 - 10:08
باسلام
احترامافوق العاده ایثارگری درشهرداریها برای جانبازان زیر 25درصد اعمال نمیکنند.پیگیری

Reply
no
0
yes
1
فیروزلالی
1396/05/12 - 10:20
احتراما درخصوص وام مسکن ایثارگران پیشنهاد میشود درصورت صلاحدید بااخذ ضمانت به شخص تحویل تابا دید باز وصبر نسبت به خانه دارشدن اقدام نماید نه مورد سواستفاده قراربگیرد.دانشگاه آزاد صفادشت باارائه گواهی برای جانبازان زیر25درصد تخفیف شهریه اعمال نمیکند.تاکنون ازمزایای ایثارگری استفاده ننموده ام ازجانبازان دانش آموز رزمنده هستم.درخصوص انتقال پرونده ازاستانی به استان دیگر باتوجه به سکونت 20ساله اقدامات لازم مبذول نمایید چراکه بامشکلاتی مواجه هستیم.درخواست رسیدگی دارم.موردکم لطفی قرارمیگیریم گاه مندم هستم.باتشکر

Reply
no
0
yes
0
رسام
1396/05/13 - 13:56
سلام، آیا اینجانب باداشتن ترکش در جمجه سرم وموج گرفتگی وپاره شدن پرده گوشهایم، گناه کردم که برایم سال 84 مراجعه کردم 15درصد زدن؟ از عمر من دیگه چیزی باقی نمانده باید بروم کارگری کنم آیا کدام کشور با یک نیروی مجروح زمان جنگ چنین تبعیضی فاعل است؟ با حال خرابم نمیدانم به کجا مراجعه کنم تورو خدا به فریاد من برسید

Reply
no
0
yes
1
1396/05/16 - 15:01
باسلام...یه سوال چرابین جانبازان تبعیض قائل میشید؟مگه اون جانبازی که2%داره برای اسلام وکشورش زخمی نشده.مگه اون موقع که عملیات میشدمیدونستن جانبازان روبادرصدتعین میکنن؟ماجانبازان زیر25%اگرمیدونستیم میرفتیم یه جایی که بالای25%شناخته بشیم..لطفابیشتردقت کنیدتاهم این دنیارو وهم آخرت تون حفظ بشه.والاتوهیچ کشوری بین جانبازاشون انقدرتبعیض قائل نمیشن...البته به گفته ی آقای رفیق دوست.

Reply
no
0
yes
0
بابایی
1396/06/02 - 01:19
باسلام ازکارافتاده هابایدمثل ماده۳۹،،جلوی مجلس بروندحق رابه صاحب حق برسانند.

Reply
no
0
yes
0
رزمنده
1396/06/06 - 13:57
با سلام خدمت تمام خانواده شهدای ایران اسلامی خدا رحمت کند شهید عزیز محسن حججی من جانباز جنگ هستم در کردستان همین داعشیها وجود داشتند سر چندین پاسدار و ارتشی را میبریدند و در کردستان مثل الان سوریه جنایت ها کردند اما دولتمردان و مسولین خیلی زود این عزیزان سر بریده کردستان را فراموش کردند و باید گفت ایثارگران قدیم ایا حرف و حدیثی از ان دلاورمردان تاریخ انقلاب اسلامی که چه خونهای ریخته اند تا این مملکت به این شکل در امده است اما بیشتر دولتمردان فقط بفکر چپاول ثروت و ریاست هستند بفکر ان عزیزان نیستند و اقامحسن حججی هم فراموش میشود الان بیشتر ایثارگران از دولتمردام نا راضی هستند چونکه با مردم صادق نیستند بیکاری و تبیض حوقوقی مردم را ناراضی کرده اند خداوند نبخشد مدیری که بفکر این مردم شریف نباشد

Reply
no
0
yes
0
صادقی .از اصفهان
1396/07/12 - 09:19
جانباز 30 درصد بازنشسته هستم با 26 ما سابقه جبهه با مستمری بخور و نمیر از تامین اجتماعی چرا .؟ چرا.؟ برای جانبازان بازنشسته فوق‌العاده ایثارگری برقرار نمی شود مگه این جانبازان بدبخت با جانبازان شاغل فعلی چه فرقی برای نظام دارند بابا به داد اینها برسید

Reply
no
0
yes
0
همایون کاظمی
1396/07/14 - 14:13
من هم جانباز25دصد بانک صادرات هستم این مادهدر زمان شاغل بوده به من ندادند واکنون 1سال که باز نشسته شدم هم تعلق نگرفته

Reply
no
0
yes
1
رزمنده فراموش شده
1396/10/17 - 16:23
سلام و درود بر همه تلاشگران عرصه دفاع از میهن در سال هایی که برخی برای عافیت طلبی نام ، نام میهن و دین و آیین خود را هم عوض کردند و به آغوش بیگانگان پناه بردند .
شرکتهای مشمول اصل 44 قانون اساسی که خصوصی یا خصولتی یا خودمونی سازی شده اند به هیچ کدام از قوانین پایبند نیستند و براحتی حقوق همه کارکنان را که زمانی دولتی بودند و با یک بخشنامه یهویی خصوصی شدند زیر پا می کذارند یکی از این قوانین قانون ایثارگری است . قانون برای خوشگلی و گذاشتن در رف طاقچه نیست زمانی معنا پیدا میکند که اجرا شود و اراده ای قانونی آنانی را که بخاطر منافع شخصی قانون را و حقوق پرسنل را پایمال می کنند به پای محکمه بخواند و اصلا نیاز به شاکی خصوصی نیست و دادستانی ها از جمله سازمان بازرسی و دیوان عدالت داری باید ورود کند ببیند علت اینهمه نارضایتی از چیست ؟ بخشی مربوط به بی قانونی این ژن برتر هاست .

Reply
no
0
yes
0
رزمنده
1396/10/26 - 05:45
اینها سواد درستی ندارند که یک قانونی برای ایثارگران بنویسند که حق هیچکس ضایع نشود انوقت اسم خود را هم گذاشته اند قانون گذار همه مشکلات ما از بیسوادی قانون نویسان است اینها یک چیزی مینویسند بعد هر روز میخواهند اصلاح و تغیر دهند و نمی دانند که بتا این کارشان حق خیلی ها را ضایع کرده و میکنند

Reply
no
0
yes
2
1396/11/04 - 11:16
باسلام وعرض ادب خدمت کلیه عزیران که نسبت به جانبازان زیر 25درصد محبت دارند باستحضار میرساندلطفا در حضوص ماده 51قانون افزایش حقوق عنایت فرمائید که شامل جانبازان زیر 25درصد افرایش حقوق شامل کارمندان دولت فرار گیردد

Reply
no
0
yes
0
محمدعلی ده یادگاری
1396/11/13 - 23:52
با سلام وخسته نباشید می خواستم راهنمایی بگیرم چگونه می توان پیگیر ماده 51 خدمات رسانی به جانبازان شویم چون بنده کارمند شرکت مخابرات بودم درمخابرات اجرا نشد حالا که بازنشسته شدم مربوط به بنیاد جانبازان می باشد یا باید شکایت شرکت مخابرات رامطرح نمود باتشکر لطفا راهنمایی فرمایید

Reply
no
0
yes
1
فرزند جانباز ۷۰ درصد
1396/11/26 - 21:19
سلام من برای مسول این سایت متأسفم که دم از حمایت از ایثارگران می زند اما حتی حاضر نیست جواب سوال بنده را بدهد.

Reply
no
0
yes
1
فرزند جانباز ۷۰ درصد
1396/11/26 - 21:23
چند بار کامنت گذاشتم که قوانین که ما میتوانیم از آن استفاده کنیم جهت احقاق حقوق مان در ادارات اطلاع رسانی کنید (مربوط به فرزندان جانبازان ۷۰درصد) در صفحه اصلی بگذارید

no
0
yes
0
فرزانه
1398/06/05 - 11:00
سلام منم فرزند جانباز 70 درصد هستم. ما هیچ امتیازی نداریم. فقط انگ فرزند جانباز بودن رو ما هست و همه با چشم حقارت به ما نگاه میکنن. فرزندان شهید همه جا ارج و قرب دارن و اسمش هم اینه که فرزند شهید هستند احترام همشون سر جا هست و از ماده 51 فوق العاده ایثارگری هم استفاده کردند. ولی ما فرزندان جانباز 70 درصد رو فکر می کنن دنبال کندن از دولت هستیم واقعا جای تاسف داره. واقعا متاسفم برای مسئولین


Reply
no
0
yes
0
جانباز
1396/11/30 - 09:08
با توجه به نامه شماره ص56/16/8600/96 مورخ 96/3/9 مشاوراستانداری و مسئول هماهنگی امور ایثارگران فارس که نلمه شماره 1151688 مورخ 13/96/2/13سازمان امور اداری و استخدامی کشور و نامه شماره 36156 مورخ 96/3/7وزارت کشور پیوست بوده اعلام میکنند که اینا ارزش ندارد و اقدامی در این باره انجام نمیدهند فقط به خاطر اینکه مربوط به جانبازان و فرزندان شهدا میباشد واقعا اینطور باید باشد یک نفر دراین استان پیگیری نکند و اعلام خلاف نامه را به ذینفعان اعام کند ببینیم شما چطور
مربوط به فوق العاده ایثارگری


Reply
no
0
yes
0
کارمند
1396/11/30 - 09:17
شما که میفرمایید 25 درصد حداقل حقوق میشود فوق العاده ایثارگذی پس نامه شماره 1151688 موخ96/2/13 امور اداری و استخدامی کشور که گفته معادل حداقل حقوق چیت همین نامه از طریق نامه شماره 56/16/8600/96 مورخ استانداری فارس به شهرداریهای استان اعلام گردیده کدام درست است و چطور باید نامه خلاف را باطل کرد ممنون اگه جواب بدید که نمیدید

Reply
no
3
yes
0
حسن اسدی جانباز25./.
1396/11/30 - 20:38
سلام .جانبازانی که ماه 38و39شامل انهاشده حقوق انها 1200000تومان افزایش پیداکرده وانهایی که ماده 38شاملشان نشده حقوقشان درردیف پایین مانده اینجاست که حق ایثارگری رامی خوان اضافه کنن وگرنه ماهم خدمات رسانی ماده 38 راخواهانیم وگرنه تبعیض خیلی بزرگ بوجود می اید .که خداراخوش نمیاد .انشاالله که مثل قبل یاحقوق پایین باشد.یاازهمه بالا رود .خواهشن مسعولین عدالت .عدالت .عدلت

Reply
no
0
yes
0
نوشادی
1396/12/07 - 09:35
با توجه به نامه یا بخشنامه شماره 1151688 موخ 13/2/96 سازمان اداری و استخدامی کشور که اعلام نموده فوق العاده ایثارگری برابر حداقل حقوق فوق العاده میباشد یا بخشنامه های قبلی که 25 درصد اعلام نموده ی25 درصد حد اقل حقوق میباشد یا برابر حداقل هر کدام صحیح است لطفا نظرتان را اعلام نمایید ی کمی زحمت خود دهید اعلام نمایید

Reply
no
0
yes
0
محمدرضا بهرامی
1396/12/12 - 04:18
زمانی که شهید آخرین نفس‌هایش را در شمارش بود ؟... خجالت میکشم میخوانم بابت پول

Reply
no
0
yes
0
سعید
1396/12/20 - 20:35
سلام
رزمنده 14 ماه جبهه و 10 درصد جانبازی و کارمند دولت هستم . آیا فوق العاده ایثارگری به من تعلق می گیر .
ممنون از پاسخ شما

Reply
no
0
yes
0
جانباز ارتشی
1397/01/10 - 18:19
با سلام و احترام خدمت تمام ایثارگران 8سال دفاع مقدس دولتمردان ونمایندگان خانه ملت بعد از 30سال از جنگ لعنتی میگذرد و تنها کسانی اسیب دیدند فقط جانبازان بودند شهدا رفتند راحت شدند خداوند رحمت کند انان را بخدا جانباز هر روز میمیرد زنده میشود نگاه به فرزندان بیکار میکند میمیرد نگاه به بعضی از دولتمردان بی انصاف میکند میمیرد زنده میشود دورق مسولین به این ملت و ایثارگران میدهند از همه بدتر متاسفانه با این همه مشکلات زندگی برای جانبازان هیچگونه امتیازی به فرزندان و جانبازان ارتشی داده نمیشود اما مجلس و دولت بفکر نوه و نتیجه شهدا هستند اما جانبازان ارتشی درهر خانه چند نفر بیکار درمنزل دارند از تبیض و بیعدالتی ایثارگران زجر میکشند برای یک وام 5میلیونی باید خواهش ریس بانک کنید ان هم ایا موفق شوید یا خیراز نظر حوقوقی هم از تمام کارمندان و کارگران دولت دریافتی کمتری میگیرند برای 70درصد جانبازی 200هزارتومان به یک ارتشی میدهند پول دوکیلو گوشت قرمز

Reply
no
0
yes
0
دهقان
1397/01/10 - 20:09
سلام خدا قوت بدهد به داد دل ما وخانواده های ما جانبازان بالینی رسیدگی کنید یک پرونده جانباز بالینی باید 7 سال تا رسیدگی طول بکشد واگر خدای نکرده رسیدگی شد حتما7سال هم تا اجرایی شدن طول خواهد کشید بفرموده رهبری معظم انقلاب ما در اجرای عدالت عقب مانده ایم موارد زیاد است و این از نشانه های بی عدالتی است که رزمنده دفاع مقدس و جانبازان بالینی در دارو ودرمان خویش درمانده باشند پس کی.....؟

Reply
no
0
yes
0
جانبازن م
1397/01/14 - 17:59
ا سلام خدمت مدیر زحمت کش فاش نیوز ایثارگران این همه نظرات گوناگون میدهند اما گوش شنوای پیدا نمیشودمشکل این عزیزان را حل کند بنظر من مسولن وقت ندارند نگاهی به این نظرات کنند فقط از نظر روانپژشگی ایثارگران بخاطر اینکه نظرات خود را به کف خیا بان بیاورند و دشمنان هم از اینها سواستفاده کنند بهتر است الان چندین سال است یک دولتمردی ندیدیم با این طریق مشکل مردم را حل کنند

Reply
no
0
yes
0
بازنشسته جانباز
1397/01/14 - 18:13
ای عزیزان بازنشسته به زمین و زمان گزارش کردهام درمورد تبیض و بیعدالتی حوقوق تا الان بدون نتیجه بودم الان میخواهم از سازمانهای حمایت از حیوانات اروپاهی که درمورد این همه تبیض و بیعدالتی کارمندان این همه تفاوت حوقوقی ازجمله جانبازان که دربنیاد خدمت میکنند سختی کار شامل انان میشود واز دو حوقوق درماه استفاده میکنند جانباز هم داریم در تمام سازمانها از یک حوقوق 500هزارتومانی شامل انان نمیشود نمایندگان مجلس هر چه که مردم میکشند مشکل بیسوادی این عزیزان استفقط هنوز نیامدن بفکر 4سال دوم خود هستند وبان فقط فکر میکنند نه به مشکلات این مردم شریف از سازمان حمایت از حیوانات از تعداد بیشتری از نمایندگان مجلس اساس مسولیت بیشتری میکنند

Reply
no
0
yes
0
محسن هستم
1397/01/18 - 10:41
سلام عزیزان من جانباز 25درصد فاقد شغل هستم که کمترین مستمری از بنیاد به من میدهند وهر بار هم به بنیاد برای کمیسیون حالت اشتغال مراجعه میکنم میگن کمیسون نیست ایا به من هم که از بنیاد مستمری میگیرم وحالت اشتغال نیستم بنیاد فوقالعاده ایثارگری به من هم تعلق میگیرد باید چکار کنم راهنمایی کنید ممنون

Reply
no
0
yes
0
جانباز ن م
1397/03/02 - 14:15
با سلام و ادب خدمت مدیر محترم سایت فاش نیوز از جنابعالی خواهش میکنم مشکل ما جانبازان ن م بعد از 30سال ازجنگ میگذرد ما جانبازان و فرزندان تحصیل کرده من جانباز 60درصد ن م را برای کار فرزندانم مراجه میکنم فقط جانبازی بنیاد قابل قبول است در این مملکت یک بام دو هوا به ضرر من ایثارگر و کل ایثارگران ن م میشودمن 115ماه جبهه دارم میخواهم بخاطر تبیض و دوگانگی ما جانبازان ن م و بنیاد شکایت کنم متاسفانه چونکه دولت نیازی به ما رزمندگان دوران جنگ ندارند دیکر هیچ ارزشی برای این افراد قایل نیستند و هر چه فریاد میکشیم جوابی نمیگیریم در کشورهای اروپاهی بعد از 50سال چه ارزشی برای سربازان کهنه خود قایل میشوند اما دولتمردان ایران اسلامی فقط برای استفاده تبلیقات ی استفاده میکنند بخدا از هزار رزمنده دفاع مقدس یک نفر راضی از دولتمردان نیستند انقدر دوروق وتبیض .... میبیند و میشنوند این هم حوقوق من جانباز 60درصد درسال 97 200هزار تومان اظافه شده با این همه تورم

Reply
no
0
yes
0
فرزندان شهدا
1397/03/04 - 15:56
سلام .فرزند شهید هستم .ماده 51 تو ارتش هم اجرا نشده

Reply
no
0
yes
0
عبدالله
1397/04/18 - 15:20
در کشور ما بسیاری شهید داریم نه تنها زن وفرزند نداشتند بلکه پدر وبعضا مادری هم نداشتند که حق وخقوقی بگیرند واگر زنده بودند مستمری می دادند که فقط زنده باشند
درکنا آن ازادگان سرافراز وجانبازان غیور و شهدا ورارث همه ان ایثارگران از خوان این نعمت انقلاب به انحا مختلف بهره بردند و حتی برخی هم از ناراضیان زمانه خود هستند

Reply
no
0
yes
0
1397/05/05 - 09:16
سلام.چراخواهربرادر سهید حزو ایثارگرات نیستند.مگرنه اینکه بیشترین ضربه روحی روانی به خانواده شهید واردشده مگرنه اینکه خواهربرادر شهید .هزاران درد ومرض .جسمی و روحی برداشته در فراغ عزیزش..دزست است که می گوییم شهادت رانباید بامادیات سنجید.ولی باتوجه به زمان ومشکلات .مریضی و......چراتباید؟؟؟؟؟

Reply
no
0
yes
1
جانباز 60درصد ن م
1397/05/13 - 13:32
از تاریخ ا/ 5/ 97 تمام داروهای تقویتی خارجی و ایرانی برای کلیه جانبازان ن م قحطح گردیده است مسولین محترم سازمان تامین اجتمای ن م بنده جانباز 60درصد شیمیایی هستم و نیازمند داروهای تقویتی خارجی هستم با ان شخصی که 5درصد جانبازی دارد واز سلامتی خوبی دارد باید فرقی بکند تمام قوانین بیشتر سازمانها بدون کارشناسی شده تصویب و برقرار میکنند بعد مدتی توانایی مالی ندارند تعدادی را بدبین به این سازمان میکنند و ان قانون را باطل میکنند باید از ان روز ترسید از صفه روزگار ما ایثارگران را سرنگون نکنند تمام این مسایل که برای ایثارگران هزینه میشود برابر یک چهارم دزدیهای اقازادگان نمیشود بدبخت به من جانباز که ارزش یک تقویتی قرصولمن را ندارم اگر دولتمردان حق من جانباز را بدهد بعد از 30سال خدمت در ارتش که دریافتی من فقط در حال حاظر فقط 300دلال میباشد نمرفتم داروخانه توانای صدهزار تومان برای بدن خودم هزینه کنم شرمنده به مسولین و فرماندهای ما جانبازان در ن م خدا رحم کند به ان کارگر روزمزد

Reply
no
0
yes
0
موسی زارعکار
1397/07/01 - 15:44
سلام در مورد طرح هایی که در مورد فرزندان ف مصوب میشود ولی هیچ وقت اجرا نمیشود حال ما را بدتر میکنند واقعا ظلم های زیادی شده فقط بخاطر اینکه یکسری با شهید و شهادت نردبان می سازند و از داخل تهی هستند حتی فکر هم نمیکنند

Reply
no
0
yes
0
سیدصالحی
1397/08/23 - 11:50
فرزند شهید هستم و در اداره خصوصی وابسته به اداره دولتی کار می کنم آیا بخشنامه فوق العاده ایثارگری و مالیات حقوق و دستمزد و بیمه درمانی و تکمیلی شامل معافیت نمی شویم

Reply
no
0
yes
0
محمدعلی باقرزواری
1397/08/23 - 19:10
سلام ,با سی سال خدمت تمام, بازنشسته شدم ,در دانشکده علوم پزشکی تربت جام ,فوق العاده جامع ایثارگری مشمول کسور بازنشستگی شده ,چرا وقتی قانون با صراحت گقته پرداخت هر دو فوفالعاده ایثاگری قانونی است ,چرا دستگاههای دولتی تبعیت نمکنند, باید چیکار کنیم,

Reply
no
0
yes
0
خدابخش اسدپور
1397/08/26 - 04:33
سلام جانبازان 25% بازنشسته در ادارات چه گناه فاحشی را مرتکب شده اند که از فوق العاده ی ایثارگری ماده ی 51محروم شده اند چرا نام این عزیزان ازقلم افتاده

Reply
no
0
yes
0
خدابخش اسدپور
1397/08/26 - 04:38
چرا جانبازان بازنشسته ازقلم افتاده وازفوق العاده ی ایثارگری ماده 51وسایرماده ها محروم میشوند؟

Reply
no
0
yes
0
مصطفی انسیه
1397/10/09 - 22:38
باسلام وخسته نباشید خدا خیرتان بدهد گوشت چه رنگیست والسلام....

no
0
yes
0
جانباز بازنشسته فرهنگی
1397/10/26 - 15:12
چرا فوق العاده ایثارگری (ماده 51) شامل بازنشستگان فرهنگی زیر 25% نمی شود؟


Reply
no
0
yes
0
علی جانباز از کار افتاده کلی خراسان جنوبی شهر فردوس
1397/11/29 - 02:24
با سلام و تشکر از زحمات مدیر عنایت فرمایید بگوش مسئولین برسانید وقتی کمیسیون پزشکی جانبازی را از کار افتاده کلی اعلام می کند معنا و مفهومش چیست؟ماده پنجاه و یک خیال می‌کنم برای کسانی صدق پیدا می کند که به گفته شهید بزرگوارمان بر سر دفاع از ارزش ها دق کند و بمیرد آقایان مجلسی و. وزرای محترم یک ثانیه اسارت را با طول وزارت شماها عوض نمی کنیم تا می‌توانند فرهنگیان بخصوص جانبازان حالت اشتغال و از کار افتاده کلی را پیش خانواده و فرزندانش شرمسار کنید برای حفظ خون دوستان پر پر شده و شهیدمان این نیمه جان دیگری.را هم بر طبق اخلاص می گذاریم

Reply
no
0
yes
0
بازنشسته جانباز
1397/12/19 - 17:41
خدمت تمام بازنشستگان جانباز بلای 25درصد الان 6سال فرزندان شهدا دارند از ماده 51 استفاده میکنند درصورتی که این عزیزان یک روز جنگ را ندیدند ویا نبودند که ببیند اما قانون به اینها هم شغل خوب و هم 50درصد جانبازی دادند نوش جانشان اما ما که در جنگ بودیم و100ماه وحتی بیشتر و کمتر درجنگ بودیم و جانباز 25درصد الی 70درصد هم هستیم از ماده 51 محروم هستیم دولت بابت جانبازی 25 درصد الی 70درصد در ن م فقط 300 الی 400 تومان تعلق میگیرد تبیض و ظلم تا کی ما ایثارگران و حتی مردم شریف و بزرگ ایران عاشق انقلاب و اسلام هستیم اما اگر هم سکوت کنیم مجلس و دولت حق و حوقوق 30سال خدمت خودمان هم درست نمیدهد ما ایثارگران و تمام مردم از قانون های بدون حساب و کتاب و تبیض امیز ناراحت هستیم و میشویم ما بازنشستگان ایثارگران واقعی جنگ هستیم حق و حوقوق ما را پایمال میکنند اما تعدادی هنوز جنگ را ندیدند جانباز و50درصد به انها داده میشود و با پول این مردم در بهترین دانشگاها وبدون یک ریال بهترین شغل ها را میگیرند اما بقیه ایثارگران... من جلانباز 60درصد با 100ماه در جنگ تا الان یک وام 2میلیونی به من ندادند

Reply
no
0
yes
0
بهزاد جانباز
1397/12/25 - 22:27
با سلام جانباز 15 درصد هستم بازنشسته آموزش وپرورش. ديدم لیست معوقه ماده 51 را زده اند که به همکاران پرداخت کنند. ديدم اسم من بیست.. چون 15 درصد دارم.. اقای مسوول چرا آخه چرا من که من آنها جنگیده ام. چرا بهم تعلق نگرفته.. خدا تو شاهد باش.. نفرین نفرین به کسانی که حق ما را ضایع کرده اند. آخه چرا نفرین نفرین.. خدا من به کی شکایت کنم.. شما را به خدا قسم ميدم.. بگذارید به ما هم تعلق بگیرد.. بخدا نفرین ما ميگيره.. ماده 51 را برای ما انجام بديد.. اگه انجام ندید روز قیامت باید جوابگو باشید.. اگه اعتقاد داشته باشید... آی خدا ای خدا

Reply
no
0
yes
0
خدابخش اسدپور
1397/12/29 - 02:17
با سلام اینکه فوق العاده ی ایثارگری ماده 51 شامل جانبازان شاغل دردستگاههای دولتی شده ومشمول جانبازان بازنشسته نگردیده تبعیض بزرگ ونابخشودنی درحق جانبازان بازنشسته میباشد جانباز جانباز است بازنشسته وشاغل بی معنی است این قانون بایستی درحق بازنشستگان جانباز اعمال شود تا حقی ازبازنشستگان مظلوم ضایع نگردد تن لرزان بازنشستگان زیرسقف زندگی له ولورده شده است ومسئولین درخواب خرگوشی بسرمیبرند

Reply
no
0
yes
0
خدابخش اسدپور
1397/12/29 - 02:29
چرا فوق العاده ی ایثارگری ماده 51 شامل بازنشستگان جانباز نگردیده آیا به نظرشما این نوع تصمیمات بی عدالتی فاحش نمیباشد

Reply
no
0
yes
0
خدابخش اسدپور
1398/01/17 - 02:04
مگه جانبازان 25%بازنشسته چه گناه فاحشی را مرتکب شده اند که از فوق العاده ی ایثارگری ماده 51 محروم شده اند ؟ دیگرتبعیض ازاین بزرگتر وتصمیم گیرندگان ازاین نفهم ترکجای دنیا سراغ دارید آقایان محترم کسانی که قانون تصویب میکنید بگونه ای عمل کنید تا حق بازنشستگان ضایع نشود دروضعیت کنونی تن لرزان بازنشستگان زیرسقف زندگی له و لورده شده است به دادشان برسید 4136

Reply
no
0
yes
0
مجید گیلانی
1398/01/26 - 23:30
سلام بر تمامی عزیزیان بخصوص شما دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی، فاش نیوز، که حتماً به فریاد بسيجيان جنگ تحمیلی می‌رسید و از حقوق ملت ایران دفاع میکنید، بنده در سن13سالگی 3بار دست تو شناسنامه کردم و به جبهه رفتم.قبل از اعزام داخل اتوبوس های قدیمی زیر صندلی داخل کیسه خواب 1200کیلومترراه را قایم میشدم.هر دفعه به اهواز میرسیدم تا دوهفته جای طاولها داخل کیسه خواب میسوختند، در سال 93با26سال سابقه خدمت بازنشست پیش از موعد شدم و اکنون پشیمانم.چون هیچ حرفه ای و شغل دومی ندارم.از بیکاری زیاد خسته شدم اکنون 46ساله هستم آیا اعاده به خدمت میشوم، گفتند یک بار اعاده به خدمت میشوند، انشاءالله شما پیگیری کنید، من بازنشست شدم مستاجرهستم و تا کنون زمین و مسکن و خودرو ندارم، کاش ب فکر ما بودید، این دنیا جای ماندن نیست، ب فکر اون دنیا باشیم، یاحق

Reply
no
0
yes
0
فرهاد
1398/03/02 - 08:42
سلام ببخشید فزرندشهیدشاغل آموزش پرورش هستم درخوی این ماه فوق العاده ایثارگری و400000هزارکه افزایش زدندازفیش حقوق بنده کس کردندوماموریت تحصیلی هستم کسی به ما جواب درست نمیده چرا حذف کردن

Reply
no
0
yes
0
مجاهدنیا
1398/03/02 - 08:48
با عرض سلام اینجانب بامدرک کارشناس مدیریت دولتی آموزش پرورش خدماتی هستم وفرزندشهیدهستم ولی تغییر سمت نمی کنندبا12سال سابقه میشه راهنمایی کنیدباتشکر تزشما

Reply
no
0
yes
0
فرهنگی ر ه
1398/03/26 - 17:42
چرا برای ارتقا یک مقطع برای رزمندکان لیسانس و فوق لیسانس یک اندازه اضاقه شده؟چرا تاریخ احرا 22/2/98 در نظر گرفته شده در صورتی که این قانون از سال 96 ابلاغ شده است و بعضی ارگانها هم اعمال کردند اما اموزش پرورش اجرا نکرد

Reply
no
0
yes
0
1398/03/28 - 23:31
همسرجانباز۲۵درصداعصاب و روان هستم و شاغل در آموزش وپرورش...جاآماده ۵۱حق ایثارگری بماه پدرتون دراومده تعلق نمیگیره

Reply
no
0
yes
0
کاظم بیجانلو
1398/04/29 - 10:16
با سلام چرابه رزمندگان وجانبازان زیر25درصدماده 51تعلق نمی گیردبا تشکرکاظم بیجانلو از تهران

Reply
no
0
yes
0
کاظم بیجانلو
1398/04/29 - 10:18
با سلام چرا51به جانبازان زیر25درصد ورزمندگان درشهرداری تهران تعلق نمیگیرد

Reply
no
0
yes
1
مونا
1398/05/14 - 15:40
به اطلاع ایثارگران محترم میرسانم در مرداد ماه ماده 51 ایثارگران کلا از حکم کارگزینی آنها حذف شدجالب اینجاست که مجلس قبلا تصویب کرده ولی حالا رد شده نمی دونیم علت آن چیست

Reply
no
0
yes
1
فرزند شهید
1398/05/14 - 15:44
انتظار داشتیم فاش نیوز حذف ماده 51 را اطلاع رسانی می کرد ولی گویا اطلاع ندارند که حذف شده و برای ما که شاغل هستیم آن را حذف کرده اند و این شوک بزرگی برای ما بود

Reply
no
0
yes
0
فرزانه
1398/06/05 - 10:55
سلام خدمت همه دوستان . بنده معلم رسمی آموزش و پرورش با 15 سال سابقه کاری هستم. ماده 51 فوق العاده ایثارگری که شامل خود جانبازان و فرزندان شهید می باشد اصلا عادلانه نیست. من فرزند جانباز 70 درصد هستم که به شدت از دوران کودکی به دلیل شیمیایی بودن بابا عذاب کشیدم. فوق العاده ایثارگری همانطور که از اسمش پیداست شامل کلیه قشر ایثارگر می باشد ( جانباز- شهید و رزمنده و همینطور خانواده آنها). اما در این ماده 51 بحث افزایش 25 درصد حقوق را فقط شامل خود جانبازان 50 درصد به بالا و فرزندان شهید دیده اند. و این وسط فرزند جانباز خیلی عذرخواهی میکنم یعنی کشک. آیا این عادلانه ست. زمانی که مسئولین پشت تریبون و یا در رسانه ها صحبت می کنند دم از تسهیلات و خدمات رسانی مختلف به این قشر می زنند و این در حالی است که بنده تازه متوجه شده ام که نباید از فیش حقوقی من کسورات بیمه خدمات درمانی و مالیت و صندوق بازنشستگی کسر میشد. به عبارتی به مدت 15 سال این کسورات از حکم من کسر شده و دیگر راهی برای بازگرداندن این کسورات وجود ندارد. امیدوارم که اصلاحیه ای در خصوص بخشنامه ماده 51 فوق العاده ایثارگری لحاظ گردد. چرا که به مراتب زجر و عذابی که فرزندان جانباز کشیده اند از فرزندان شهید کمتر است. فرزندان جانباز عداب کشیدن و پرپر شدن پدرشان را در طول زندگی با چشم دیده اند . لطفا کمی مسئولین منطقی باشند.

Reply
no
0
yes
0
م.
1398/06/20 - 01:41
سلام..دوستان عزیز رزمنده و جانباز...کاشکی بجای انعکاس مشکلات شخصی...کمی هم به فکرمشکلات کلی بودیم..هریک ازشمابنحوی یکی از تسهیلات ممکنه را دریافت میکنید اما چه بسبار رزمندگانی هستند که همانند شما جنگیدند..همانند شما جانبازند...انا هنوز تا بحال گمنام و بی اسم و نشان...هستند و شایدم علیرغم مراجعه و تلاش برای گرفتن حق و حقوق معیشتی..بعلت سخترشدن شرایط فعلی..بخاطر نبودن بودجه..درصدی هم تابحال نگرفته اند...به امید روزی که همه رزمندگان .. انهایی که مردهای جنگ و عملیات بودند..انهایی جلو پاتک دشمن میایستادند..انهایی ..اتش تهیه دشمن را تحمل میکردند..انها هم مثل شما کمک معیشتی گیرشون بیاد....یکی ازفامیل هایم پنج سال جبهه بود..اما سنگرخط مقدم را هم یه بار ندید..یکی از فامیلهایم نه ماه جبهه بود..دو تا عملیات شرکت کرد و مابقی هم توی سنگرهای سال شصت و شصت و یک پاس میداد..بظاهر سالم هست..اما همه مشکلات روحی و روانی موجود را داراست..شاهد شهادت دوستان...تحت اثر موج انفجارهای شدید خمپاره و توپ.ووو...تازه امسال فامیل با بدبختی و فشار اونو فرستادن کمیسیون..بعد از سی سال.....ان شاالله که اگه کمک و درصدی هست شامل حال همه کهنه سربازان جنگ بشه..بخصوص اونهایی حالا رفتند یا میخواهند اقدام کنند...به حق خودمان راضی باشیم..سید مصطفی.

Reply
no
0
yes
0
سالم
1398/07/15 - 13:46
کارمن سازمان تامین اجتماعی هستم 40درصدجانبازی دارم وبنشسته تامین اجتماعی هستم چراسازمان تامین اجتماعی ماده 51قانون پرداخت فوق العادشغل به جانبازان بالای 25درصداجرانمی کند

Reply
no
0
yes
0
محمد علی
1398/07/16 - 21:15
سلام به همه امروز حکم بازنشستگی رو از آموزش پرورش فریدونکنار گرفتم متاسفانه ماده ۵۱ رو کلا حذ فش کردن زنگ زدم شهرستان میگه حدف میشه سازمان بازنشستگی کل میگه نه حدف نمیشه استان میگه باید بشه‌معلوم نیست چه خبره

Reply
no
0
yes
0
سید
1398/07/18 - 17:38
سلام اموزش و پرورش ماده 51 شاغلین را قطع کرد جرا هر دم از این باغ بری میرسد دستت درد نکنه نوبخت

Reply
no
0
yes
0
حمیدزحمت کش وحجت یسلیانی
1398/08/13 - 09:15
به بحث انتفاع ایثارگران که می رسددقت مسئولین چندبرابرمی شودکه نکندبه یک ایثارگرحق بیشتری داده شوددرجائی که بابررسی اکثرقوانین ومقررات ایثارگران معلوم می شودکه حق انتفاع هنوزبه 100%نرسیده .ایثارگری داریم که ازچندنوع ایثارگری برخوردارمی باشدمثلاًرزمنده می باشدوهمچنین جانبازوفرزندشهیدیاآزاده هم می باشدپس ازسه عنوان ایثارگری مفتخرشده که بابت هرعنوان قوانین ومقررات خاصی برایش تعریف شده است .قانوناًحق محروم کردن هیچ ایثارگری رابه هیچ عنوان نداریم ولی حدود8سال می باشد که اینجانب اولاًفرزندشهیدثانیاًرزمنده ثالثاًجانباز70%می باشم چطورمی شودبه ماکه رسیدوارسیدوبگوئیدکه فقط دریک مرحله می توان ازمزایای آن برخوردارشوید.اینجاایثارگربه حق مسلم خودنرسدکجابایددنبال حق وحقوق خودباشد؟

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.