شناسه خبر : 43485
پنجشنبه 20 اسفند 1394 , 10:32
اشتراک گذاری در :
عکس روز

گفتگوی جو بایدن با محمود عباس

محمود عباس در این دیدار گفت در 5 ماه گذشته 200 فلسطینی به شهادت رسیده اند.

     به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک از مسکو، جو بایدن، معاون رئیس جمهور آمریکا با محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دیدار  کرد.

جو بایدن در این دیدار از فلسطینی ها خواست اسرائیل را به رسمیت بشناسند و بر اهمیت راه حل تشکیل دو کشور تاکید کرد. وی افزود، آمریکا از حق اسرائیل برای دفاع از خود کاملا حمایت می کند و به اسرائیل و فلسطینیان درباره اقداماتی که اعتماد را تضعیف می کند، هشدار داد.

بایدن گفت، با وجود اینکه ممکن است پیش بینی مسیر پیش رو دشوار باشد، همه طرف ها را به برداشتن گام هایی برای برگشت به مسیر صلح دعوت می کنیم.

محمود عباس نیز بر ضرورت مبارزه با تروریسم تاکید و اعلام کرد، اسرائیل در 5 ماه گذشته 200 فلسطینی را به شهادت رسانده است.

معاون رئیس جمهور آمریکا پیش تر با بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل و روون ریولین، رئیس رژیم صهیونیستی دیدار کرده بود.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi