شناسه خبر : 45101
پنجشنبه 31 تير 1395 , 12:22
اشتراک گذاری در :
عکس روز

واکنش دختر شهید نهامین به صحبت فاطمه حسینی/ تا به حال به سهمم از انقلاب فکر نکرده بودم!

کنش دختر شهید نهامین به اظهارات سیده فاطمه حسینی نماینده مجلس؛

سهم من از سفره انقلاب چیست؟


قدس آنلاین: دلنوشته دختر شهید نهامین به سیده فاطمه حسینی نماینده مجلس که گفته بود حقوق های نجومی پدرش سهم او از سفره انقلاب است.

به گزارش قدس آنلاین، فرزند شهید نهامین خطاب به سیده فاطمه حسینی نماینده مجلس که گفته بود حقوق های نجومی پدرش سهم او از سفره انقلاب است دلنوشته ای بدین شرح داد:
سرکار خانم سیده فاطمه حسینی شنیدم گفته بودی سهمت را از سفره انقلاب گرفته ای واقعا با دیدن این جمله ات دلم لرزید که چرا تا این ساعت از عمرم برای خودم هیچ سهمی از انقلاب تصور نکرده بودم واقعا حرفت برایم جای تامل داشت و نشستم با خودم حساب کردم که اگر واقعا انقلاب سهم تقسیم میکرد چرا سهم من از این انقلاب بی پدری شد و سهم تو پدری با حقوق نجومی؟؟؟
اگر انقلاب سهم تقسیم میکرد چرا سهم من گریه های بی صدای شبانه شد و سهم تو نوازش های زیبای پدر؟؟؟؟
اگر انقلاب سهم تقسیم میکرد چرا سهم من مادری شد که در اوج جوانی یتیم داری کرد و خودش را از یاد برد و سهم تو مادری که از فرط خوشی نمیدانست این ثروت انقلاب را صرف کدامیک از آرزوهایش کند؟؟؟؟؟
سهم من شهادت پدری شد که نتوانست بخاطر غیرتش هجوم بیگانه به مرزهای وطنش را تحمل کند و تا آخرین نفس جلوی دشمن ایستاد تا من و تو در آرامش باشیم ولی آرامش من یک هزارم آرامش تو نشد .می‌کند
سهم تو مدرک دکترای جعلی و بدون زحمتی بود که بتوانی با آن وارد مجلس شوی و دل امثال مرا با حرفهایت بسوزانی و سهم من زحمات فراوانم و بی خوابی هایم برای قبولی در مقطع دکترا و نگاه های طعنه آمیزی که شیرینی قبولی کنکور را از من گرفت.
راستی سهم من از سفره انقلاب چه بود سهمی که نداشتم و همیشه انگشت اتهام دیگران به طرفم دراز بود و سهمشان را از من می‌خواستند .
براستی چرا تاکنون در مورد سهمم از انقلاب فکر نکرده بودم ؟؟؟؟
ممنونم که سهمم را یادآوری کردی خانم حسینی!
*مینا نهامین
فرزند شهید غلامرضا نهامین

 

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
بنام خدا
دخترم، چه زیبا و پرمعنی نوشتی!
حالا دوره ای است که همه سهمشان را از انقلاب میگیرند (صد البته آنها که زورشان میرسند و دنبالش هستند). ناگفته نماند که این یکی مستقیم اشاره به سهمش دارد و دیگران بیصدا و خموش، مشغول سهم خواهی و سهم گیری هستند...
خداوند رحمان پدر گرامیتان را غریق دریای رحمت کرد... امیدوارم به شما و الباقی خانواده محترم شهید نیز صبر و اجر عنایت فرماید...
اما دعایی که در حق شما کردم، هیچ وظیفه ای را از مسئولین نظام از بالا تا پایین برای رساندن حقوق شما بی ادعاها، ساقط نمیکند... هرچند به آن بی توجه باشند.
امیدوارم هر چه زودتر مهدی صاحب زمان(عج) ظهور کند...
یا حق.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi