02 شهريور 1398/ ۲۳ ذو الحجة ۱۴۴۰
شناسه خبر : 46003
1395,دوشنبه 10 خرداد15:46
اشتراک گذاری در:
عکس روز

جنون ادواری من درصد ندارد!


حسین علوی- خدمت مقام معظم رهبری اینجانب سیدهادی علوی فرزند سید محمود شماره شناسنامه 746 تاریخ تولد 1344 می باشم که در تاریخ 63/9/19اعزام به خدمت مقدس سربازی و جنگ تحمیلی را داشته ام که در تاریخ 64/4/10 بر اثر اصابت ترکش خمپاره مزدوران بعثی ازناحیه دست چپ مجروح گردیده ام.

  اینجانب سیدهادی علوی به دلیل آسیب مغزی ناشی ازموج انفجار دچار اختلال رفتاری می باشم. همچنین به تشخیص پزشکان متخصص نامبرده مبتلا به اختلال روانی مزمن جنون ادواری وموج گرفتگی با علائم بدبینی، پرخاشگری، حمله به اطرافیان، حواس پرتی شدید بوده لذا به تشخیص پزشک متخصص نیاز به سرپرستی مراقبت مادام العمردارد. به همین جهت ایشان ازکارافتاده کلی و دائمی محسوب می گردد و نامبرده جزو معلولین روانی مزمن شدید طبقه بندی می گردد.

  از سوی دیگر چندین سال است که برای درصدجانبازی خود اقدام کرده ام متاسفانه هیچ مسئولی قادر به همکاری بنده نبوده است. لذا از شما که خود جانباز جنگ تحمیلی بوده اید تقاضای رسیدگی و کمک را دارم. این امری بسیار ضروری موجب رضا و خشنودی پروردگار تعالی خواهد بود.

با تشکر و سپاس فراوان جانباز جنگ تحمیلی سیدهادی علوی التماس دعا


کد خبرنگار : 20


سربازی     آسیب     اختلالات روانی                                
Reply
no
0
yes
5
1395/03/11 - 01:35
برادر بنیاد حرف امام زمان عج روهم قبول نداره حرف توروقبول کنه.!!؟

Reply
no
0
yes
2
محسن ناطق
1395/03/12 - 14:11
سلام، حسین علوی از قول سید هادی علوی پیام داده که مجروحیت موج گرفتگی دارای علایم بالینی دارد اما طبق معمول فاقد مدارک پزشکی همزمان و صورت سانحه میباشد. جنون ادواری توصیف مناسبی برای موج گرفتگی نیست. سربازان ارتشی معمولا دارای کلاه اهنی بودند که از موج گرفتگی سر حفاظت میکرد اما بنابر تجربه شخصی موج گرفتگی گوشها در معرض صداهای فرکانس بالا باعث عصبیت شدید میگردد که علت پرخاش و استرس شدید است. همین اختلال استرس کافیست تا هر انسانی از زندگی عادی محروم و همیشه در ترس از خروج کنترل رفتاری باشد.
سالها پزشکان درمان افسردگی شدید را برای جانبازان دارای ضایعات موچ گرفتگی بکار گرفتند در حالیکه مشکل از اختلال استرس مزمن بوده است. چناچه اختلال استرس تا شش ماه درمان نشود تبدیل به عارضه مزمن و لاعلاج میشود لذا تمام جانبازانی که دچار موج گرفتگی هستند از اختلال استرس مزمن و لاعلاج رنج میکشند.

Reply
no
0
yes
1
جانبازمرادیفر
1395/03/18 - 03:15
دوریال بدهاش بهمین خیال باش.بنیاد برای کسانی که درصد دارند هیچ کاری نمیکنند انوقت میخواهی بهفریادتو برسند.عجب خوش خیال؟

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.