09 اسفند 1398/ ۰۵ رجب ۱۴۴۱
شناسه خبر : 47664
1395,سه شنبه 29 تير13:09
اشتراک گذاری در:
عکس روز

وظیفه سازمان بازرسی


محسن ناطق- رییس سازمان بازرسی می گوید در خصوص وضعیت سابقه مجرمیت مسئول بانک اطلاع رسانی کرده اما وزیر به حرفش توجه نکرده است. سازمان بازرسی موظف است هر مسئولی در راستای خلاف و عدم حسن اجرای قوانین و ضوابط عمل کند پس از تشکیل پرونده به دادگاه ارجاع نماید. متاسفانه سازمان بازرسی تبدیل به ارگانی برای اطلاع رسانی شده که قصد مچ گیری ندارد لذا در این شرایط هر مسئولی تشویق و ترغیب به فساد می گردد.

 امروز وضعیت ارگان های حکومتی طوری رقم خورده که از ملاحظات سیاسی و باند بازی گذشته بلکه مسئولان با اتحاد در مقابل مردم بشدت هوای همدیگر را دارند و اعتنایی به درخواست ها و شکایات مردم ندارند و هر طور مایل باشند عمل می کنند. بنابراین عاشقان ولایت همراه با مردم مستضعف و بلا دیده چاره ای نداریم جز اینکه فقط پناه ببریم به خدای متعال و از او استعانت بجوییم.

 


کد خبرنگار : 20


سازمان بازرسی     اطلاعات     وظیفه                                
Reply
no
0
yes
0
معلم جانباز
1395/04/29 - 19:08
حاج محسن اقا اگر سازمان بازرسی خوب کارکند که این مشکلات نبود کرم درخت از خود درخته باور مان بر این است که کارکنان بازرسی ودیوان محاسبات تکالیف قانونی وشرعیشان را بنحو احسن انجام نمیدهند همیشه روابط ها بر ضوابط چیره شده حالا که رسانه ها حقوقهای نجومی را هاشا کردن اقایان هم برای رفع تکلیف حرفهای میزنند که خودشان هم قبول ندارند

Reply
no
0
yes
0
رضا زاهدی
1395/04/30 - 01:39
سلام آقای ناطق . شما در نوشتن تبحر دارید قلم و بیان خوب و شیوا دارید بجای پرداختن به انتخابات آینده و موضع علیه دولت های قبلی و پاکدست جلوه دادن دولت قهر و اعتدال . مشگلات همرزمان تان را به مسئولان .علی الخصوص صدا و سیما .اخبارها ی رسانه ملی .باشگاه خبرنگاران جوان منعکس کنید .سابقه حضور شما چندین برابر حقیر است خیلی هم در این سایت نوشتید اما بیاد دارید احدی از مسئولان پاسخی داده باشند .با اینکه حقیر طرفدار و حامی هیچ دولتی نبودم چون از هر قشری حمایت نمودند .برای عشایر و کشاورزان گرامی بیمه بازنشستگی احیا نمودند .حتی پرندگان در این مملکت حامی و قانون دارند الا رزمندگان و جانبازان زیر 25 درصد . آیا ما کشور را به با فنا دادیم که اینگونه و آشکارا تظلم و اجحاف می کنند .سران و سرداران محترم سپاه نمی دانند که بنیاد شهید و کمسیون پزشکی در حق جانبازان ظلم و کوتاهی می کنند .پس به کدام دولت خوشبین باشیم .یا سازمان بازرسی که شما مورد خطاب قرار دادید مگر وظیفه ای در قبال اجرای قانون ندارند .پس چرا به نقض قانون توسط دولت . بنیاد .و کمسیون پزشکی بی مسئولیت هستند آیا از ناله و ضجه جانبازان اطلاعی ندارند .آیا سابقه دارد یک نفر از ماها را بخواهند و بپرسند دردتان چیست .آیا شورای نگهبان و حضرات فقها و حقوقدانان از وضع زندگی فلاکت بار سربازان گمنام خمین کبیر . ره .خبر ندارند .بنیاد شهید و کمسیون پزشکی حتی قانونی را خودشان نوشتند را قبول ندارند . ما نمی دانیم متولی واقعی ما کدام سازمان است .همان کمک معیشتی که ماهانه 400 تومن میدهند را میدانید کدام سازمان پرداخت می کند آیا نباید من رزمنده از وضعیت پرداختی ام مطلع باشم جناب سردار نامور از صندوق ایثارگران در مصاحبه ای اعلام نمودند که این پرداخت طبق ضوابطی مانند درصد و مدت جبهه وو...پرداخت میشود پس کو . قانون مجلس هست که به رزمنده مطابق دریافت کارگران معادل 75 درصد باید داده شود .. آیا شما و دیگران چنین چیزی را دیدهاید .مگر دوسال پیاپی دولت موظف به پرداخت به جانبازان فاقد شغل و درآمد معادل حداقل دریافتی کارمندان دولت شده اما کسی چنین دریافتی داشته است . پس به یقین تاریخ مصرف ما تهیدستان بی حامی به پایان رسیده .شانس بیاریم که در آینده مقصر ادامه جنگ نباشیم

Reply
no
0
yes
0
محسن ناطق
1395/05/02 - 14:31
سلام ، بیش از یکماه است بعلت مشکلات شغلی حضور فعال در سایت ندارم لیکن ارتباط ایثارگری و فرهنگ ایثار و شهادت با تمام ارگانهای نظام و بطور کلی مهمترین رکن جمهوری اسلامی پس از مقام معظم رهبری موجب گردیده تا ایثارگران محترم با کلیه ارگانهای حکومتی و مردمی مرتبط باشد. بنابراین هرچه فعالیتهای حکومتی حول موضوعات ایثار و شهادت تنظیم گردد موفق است در غیر اینصورت هیچگونه فعالیت غیر مرتبط با ایثار و شهادت هرگز موفق نخواهد شد.
بنیان گذار جمهوری اسلامی (ره) فرمود : هرچه داریم از عاشورا داریم لذا میبایست تداوم نظام اسلامی بر محوریت حاملان فرهنگ ایثار و شهادت و پیشکسوتان عاشورایی جریان یابد.

نظری بگذارید
chapta

آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.