30 ارديبهشت 1397/ ۰۵ رمضان ۱۴۳۹
شناسه خبر : 49174
1395,یکشنبه 14 شهريور11:00
اشتراک گذاری در:
عکس روز

جبهه، بازار مبادله جان با لقاء حق است


ستایش خدای را که ما را به این مقام هدایت کرد که اگر هدایت و لطف الهی نبود ما به خود به این مقام راه نمی‌یافتیم.

جبهه، بازار مبادله جان با لقاء حق است

نوشته ای از شهید « محمدبهروز لایقی » - ستایش خدای را که ما را به این مقام هدایت کرد که اگر هدایت و لطف الهی نبود ما به خود به این مقام راه نمی‌یافتیم.
ای امت رسول اکرم (ص)! بیائید با استقامت و صبر خودتان دل او را که سرور همه چیز است، خوشحال کنیم. تا خداوند نیز ما را مورد عنایت خود قرار دهد.

دوستان و عزیزان! اکنون در وضعیت حساسی به سر می‌بریم. حساس از این لحاظ که اسلام در خطر است و دشمنان خدا، با افکار باطل و شیطانی‌شان قصد از بین بردن دین خدا را دارند و برای رسیدن به اهداف پلید خود از هیچ چیز دریغ نمی‌کنند و نکرده‌اند. ما نیز با نثار کردن خون سرخ خویش و مال و فرزندان و ... خود از حریم اسلام حفاظت می‌نمائیم.

چرا که خداوند درخت اسلام را با ریخته شدن خون شهدای خود استوار کرده است و اگر امروز این تکلیف را ما انجام ندهیم، قومی دیگر را برای انجام این تکلیف الهی انتخاب خواهد نمود و برای او این عمل سهل و آسان است زیرا که بر هر کاری قادر و تواناست.

پس بیائید به این فیض عظیم و این نعمت پربار الهی که آخرش خشنودی حق‌تعالی است برسیم. چرا معطلید و چرا چشم به این دنیای دو روزه دوخته‌اید؟ دیدهایتان را وسیع نمائید. زندگی دنیوی در برابر زندگی اخروی متاعی بیش نیست. بروید به جبهه‌ها. این جبهه‌ها بازار مبادله جان با لقاء حق است.


منبع : کیهان


نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.