30 تير 1398/ ۱۹ ذو القعدة ۱۴۴۰
شناسه خبر : 50674
1395,پنجشنبه 04 آذر14:55
اشتراک گذاری در:
عکس روز

مستند "شهدای ترور"


 

پای روایت شبکه افق از سال‌های سیاه ترور در کشور بنشینید

 

دولت بهار: مستند "شهدای ترور" با موضوع خاطرات یکی از جانبازان ترورهای کور منافقین در سال های دهه ۶۰، ساعت ۲۱:۳۰ امشب از شبکه افق پخش می‌شود.

 

به گزارش دولت بهار به نقل از نسیم، ابراهیم عبدالرحیم زاده یکی از قربانیان ترورهای کور منافقین طی سال های دهه 60 است، او در یکی از عملیات های ترور به شدت مجروح شد و در حال حاضر جزو جانبازان انقلاب به شمار می رود.

مستند «شهدای ترور» که به اقدامات جنایت کارانه منافقان در آن سال ها می پردازد، این بار به سراغ این جانباز سال های اول بعد از پیروزی انقلاب رفته است.

در این قسمت که با عنوان «روزهای بی قراری» به روی آنتن می رود، به عملیات های گوناگون منافقین طی سال های متمادی در به شهادت رساندن 17 هزار نفر از مردم ایران اشاره می شود؛ ترورهایی کور، علیه کسانی که تنها جرمشان از نظر منافقین، فعالیت های مذهبی بود. همچنین تصاویری مستند از سال های اولیه بعد از پیروزی انقلاب و فعالیت های منافقین در این مستند به نمایش در آمده است.

مستند «شهدای ترور» به کارگردانی و تهیه کنندگی سید رضا حسینی، ساعت 21:30 پنجشنبه 4 آذر ماه از شبکه افق پخش می شود؛ تکرار آن نیز ساعت 7:00 روز بعد به روی آنتن خواهد رفت

 

 
منافقین     شهدای ترور     افق                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.