04 ارديبهشت 1397/ ۰۸ شعبان ۱۴۳۹
شناسه خبر : 50990
1395,پنجشنبه 25 آذر10:34
اشتراک گذاری در:
عکس روز

یک کیوسک را از فرزند شهید دریغ می کنید؟!


محسن و مرتضی میرزایی- احتراما" به عرض می رسانم دو فرزند شهید ستار میرزایی، محسن و مرتضی (ناشنوا ) از استان البرز کرج شاهین 350 متری بنیاد، تاکنون چند سال است که از اهمیت این موضوع به خاطر نداشتن اشتغال رنج می بریم و دیگر نمی دانیم باید به خاطر یک تکه نان دست به خلاف بزنیم که آن هم نمی توانیم ولی از سازمان ها و نهادی مثال شهرداری و شورای شهر اسلامی کرج که با مکاتبات و نامه نگاری بنیاد شهید به خاطر اشتغال و نیز یک کیوسک روزنامه در منطقه 6 یک سال به دنبال این کار رفتم ولی از طرف مسئول این کار در شورای شهر اسلامی کرج آقای ف گ، جواب دادن به بنده که " آقا ما دیگر جا نداریم، کیوسک دادن ممنوع شده"

 بنده در جواب گفتم آیا ما هم فرزند جانباز شهید هستیم؟ آیا طی این چند سال از چه خدماتی استفاده کردیم؟ و گرفتیم که این دومین بار باشد؟ من متاهل پرفرزند بیکارم. برادرم ناشنوا با دو فرزند بیکار و نیز معلولیت شدید دارد. آیا این موضوعات و ادله برای شما شرایطی برای آن مسئولانی که در شورای شهر برای این پارتی بازها بازهم جواب دارند که بدهند.

  دراین هفته روبروی منزل کیوسک روزنامه به فردی جا دادند مستقر در جای کرده اند که مسئولان شورای شهر فعلا بی خبر هستند و این هم که ما باید پارتی نداشته باشیم حق زندگی نداریم. آیا فرزند یک شهید که معلول جسمی و به خاطر نداشتن کار، همسر و دو فرزند را رها ساخته رفته است. چقدر باید آن مسئولان دل سنگ به کسانی که حق شان نیست هر کاری اقدام کنند ولی ما را اجحاف در حق مان نمایند اگر فردا به درب شورای شهر و شهرداری مراجعه کنیم همه آنها می گویند ما بی خبر هستیم کی و کجا این انفاق افتاده ولی دیگر نمی دانند که حنای آنها رنگی ندارد چون مجوز نیز برای اینکه فردی پارتی دار قوی بود.

 این عرض خدمت را مسئولان شهری انجام داده اند و به خداوند یگانه قسم اگر جان برود میدانم چه رسوایی بر سر آن کسانی که اینگونه حق مارا پایمال می کنند بیاوریم ولی ای دل که یک دست صدا ندارد. فاش نیوز اعتراض و انتقاد و شکایت ما را به دولت محترم برسانید که آیا باید در این استان البرز اینگونه حق کسانی را که در سخن فقط حرف هست بسوزانند؟!

 به خدا هزاران نامه از شهردار تا استاندار تا فرماندار، مدیر بنیاد شهید و دیگر نهادی مربوط دارم که یک کار به من و برادرم بدهند تاکنون فقط نامه بایگانی شده است. چرا از فاش نیوز تقاظا دارم این پارتی بازی ها که از شورا تا شهردای داریم می بینم را رسانه کنند و برای اثبات این موضوع اسناد موجود است.

 این کیوسک اگر با روش آن افراد که انتقالی بوده و ما جایی به کسی ندادیم، جای حرف ندارد و شیوه کاریشان همین است. " ما جا ندادیم. انتقال کردیم. چرا یه انتقالی به ما نمی دهید؟! خداوند از سر گناهان آن کسانی که اینگونه حق ما را پایمال می کنند نگذرد. خداوندا دیگر نمی دانیم چه کار باید بر سرمان آوریم. خسته شدیم از این همه حق کشی.

فاش نیوز! شما بگویید چه کار کنیم؟ از لطف شما مسئولان فاش نیوز کمال قدردانی را دارم.


کد خبرنگار : 20


فرزند شهید     بیکاری     شهرداری     بنیاد                            
Reply
no
0
yes
1
مشکانی
1395/09/25 - 23:43
فرزندشهیدگرانقدرفعلا که هرکس رابطه داردصاحب شغل و.....است وهرکس هم مثل جنابعالی ومارزمندگان بی رابطه است بایدمثل28سال قبل بسوزدوبسازدچراچون پارتی ندارد.اصلاکسی که پارتی نداردنبایدتوجامعه اسلامی !!!؟؟ایران زندگی کندچون درکشوراسلامی ماسالهاست که ظابطه جایش بارابطه عوض کرده وهیچ کاری هم نمیشودکرد//داریم می بینیم چندوقتی استکه که بعضی ازمدیران ومسولان بالا دست هرکدام برای خودش پول بیت المال رابه چمدانهامی بندندوبه بهانه های مختلف ازکشورخارج میکنندوبعدش هم خودشان میروندچرابایددرکشوری که بنام دین واسلام قیام کرده این چنین باشد؟

Reply
no
0
yes
2
محمدرضا
1395/09/29 - 13:07
سلام ما صاحبان انقلاب یعنی ایثارگران، آن را یدک می کشیم، ساز مخالف است و فعلا با ما نیستند نا مسولان لا مسلمان؟
انقلاب مستضعفان را چپو کردند، یکی به داد ما برسد، دادرسی هست؟؟؟؟؟
کیست مرا یاری کند این ندای ایثارگران است.
به اسم اسلام و قرآن دهان را قفل کردند. خدا رسوایشان کند بحق خون شهدا

Reply
no
0
yes
3
محسن ناطق
1395/09/29 - 13:52
سلام ، درحالیکه عده ای بدنبال اطاعت و فرمانبرداری از دستورات حق تعالی و کسب سعادت ابدی میباشند متاسفانه عده ای شیاطین ملبس به جبه مقدس روحانیت برای دنیا طلبی و ثروت اندوزی و پست و قدرت دست به هر جنایتی میزنند.
سالها قبل دشمنان اسلام و مسلمین با ایجاد شبهاتی در اعتقادات مردم تلاش کردند بین مردم و روحانیت شیعه حجاب ایجاد کنند زیرا قدرت روحانیت از مردم است و در صورت عدم حمایت مردم هیچیک از روحانیون موفق نخواهند شد. این سیاست شیطانی خیلی زود شناسایی و چاره جویی شد اما در حال حاضر عده ای وارد حکومت شدند و تلاش میکنند با ایجاد نقص در دین مردم را از حکومت اسلامی دور کنند.
این روزها همه جا شنیده میشود میگویند از هر انسان به خدا راهی است گرچه این سخن ناقص بیان شده لیکن حاوی همان دشمنی دیرینه است که شبهه افکنان ایجاد کردند.
در سوره مبارک بقره حق تعالی فرمود انسان را از ظلمت به نور هدایت میکند بنابراین آنها که میگویند از هر انسان تا خدا راهی است باید بگویند از خدا به انسان راهست لذا آن راه که از انسان به خداست آن راه ضلالت و خودسران است و آن راه که از خدا به انسان است راه هدایت و ولایت است.
دشمنان با ایجاد نقص در ایمان مردم تلاش میکنند یکبار دیگر قدرت را بدست آورند که در این راه تا حدودی موفق شدند و توانستند عده ای روحانی نما و ظاهرالصلاح را در پستهای حساس حکومت وارد کنند و آنطور که در طبقات پایین حکومت تولید فساد کردند به نسبت در حال پیشروی به سوی مسئولان بالاتر است.

Reply
no
0
yes
0
حسین
1395/10/05 - 03:34
سلام
با احترام عرض میکنم اگر در شورای اسلامی شهر پارتی داشته باشی یا بتونی با هشون زد بند کنی مثل افرادی که بنده میدونم نه جانباز ونه خانواده شهید ونه معلول هستن سه تا کیوسک بگیری ولی اگر مثال برادرمون فرزندجانباز بوده یعنی قانونی به پدرشون سهمیه میرسیده وبعد به شهادت رسیده وبرادر معلول هم داره نباید برسه مسولان سهم این افراد کجاست کسی دیگه داره کاسبی میکنه که از ش خشتون میاید وای برشما خون شهدا به گردتون باشه اول قبر جواب این کارهای کثیف نمی توانید بدهید شما مسولان اری میکنید که یک جوان دست به قاچاق فروشی ویا هرکار دیگه که امنیت در خطر بندازه میکنید وبعد میاد نظر میدن این کارها زشت شما ها کا تون زشت فکری برای کسانی که درکارخانه های دولتی مشغول کا.ر هستن بازنسته نشدن به مجلس ببرید ماده اعمال کنید تااون افراد از شرکتها بیرون بیان ونسل جوانهای که تاکنون از نداشتن شغل در عذاب هستند نجات پیدا نند ودر آخر اینقدر شهرداری یا سازمان میادین بدبخت خار شده که یک جا طوی شهر این دوبرادر عزیز نیست برای کار بهشون بده بنیاد اموار یثارگران حمایتشان کنید نه خیانت وعده وعید

نظری بگذارید
chapta

آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.