29 خرداد 1397/ ۰۵ شوال ۱۴۳۹
شناسه خبر : 51011
1395,یکشنبه 28 آذر13:30
اشتراک گذاری در:
عکس روز

شهادتِ جانباز ۷۰ درصدِ فعال فرهنگی و فیلمساز


جانباز ۷۰ درصد "دکترحسین فهیمی " پس از سالها تلاش و مجاهدت در عرصه فرهنگی و مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمنان، به برادران شهیدش احمد و محمود پیوست.

شهادتِ جانباز ۷۰ درصدِ فعال فرهنگی و فیلمساز

فاش نیوز - جانباز ۷۰ درصد "دکترحسین فهیمی " پس از سالها تلاش و مجاهدت در عرصه فرهنگی و مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمنان، به برادران شهیدش احمد و محمود پیوست.

به گزارش خبرنگارما، حسین فهیمی جانباز ۷۰ درصد و عضو هیات علمی دانشگاه سوره که سال ها در عرصه فیلمسازی و پژوهش هنر فعالیت داشت به مقام شهادت نایل شد.

حسین فهیمی، عضو هیات‌علمی دانشگاه سوره، نویسنده و کارگردان بود. حسین فهیمی  در سال ۱۳۴۳ در شیراز متولد شد و در دوران پرشکوه دفاع مقدس، برحسب تکلیف به دفاع از آرمانهای انقلاب و اسلام پرداخت و با تقدیم پای راست خود، به کسوت جانبازی نایل شد.

این شهیدِسعید، دارای مدرک کارشناسی سینما از دانشگاه هنر، کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی دانشگاه تربیت مدرس و دکترای پژوهش هنر دانشگاه هنر بود.
از جمله فعالیت های وی می‌توان به مستند «محیط زیست کهکلویه و بویر احمد ۱۳۷۳»، «ده مستند مساجد و فعالیت های فرهنگی استان فارس۱۳۷۳»، «فیلم های کوتاه مستند گزارشی سیمای صبحگاهی ۱۳۷۳»، مستند «تشییع شهدای شیراز  ۱۳۷۴»، مستند رحلت امام خمینی «سوگ در سوگ ۱۳۷۴»، فیلم داستانی «آغاز یک پایان  ۱۳۷۸»، فیلم داستانی «آواز جنگل ۱۳۸۱»، سینمایی «ساحت ۱۳۸۱»، فیلم مستند «گمست ۱۳۸۳» و فیلم مستند «انتظار۱۳۸۵ » اشاره کرد.

پیکر پاک و مطهر جانباز شهید حسین فهیمی صبح امروز در شیراز تشییع و در گلزار شهدای شیراز به خاک سپرده شد.
 

عکس از : احمدرضا مداح


کد خبرنگار : 17


جانباز70%     شهیدحسین فهیمی     شیراز     حوزه هنری                            
Reply
no
0
yes
0
1395/09/28 - 18:08
جانباز نخاعی محمود غلام زاده هم پس از 38 سال مرارت وسختی از دوران انقلاب اسلامی سال 57 جمعه گذشته شهید وذر ذارالسلام کاشان درکنار هزارو هفتصدشهید این دیار آرام گرفت

Reply
no
0
yes
0
1395/09/29 - 06:02
سلام ای روح پاک به خدا پیوسته
سلام ای جسم خسته و صبور
سلام ای دل شکسته از قدرنشناسی ها
سلام ما را به شهدا برسان . سلام ما را به اولیا و صلحا برسان . سلام ما را به خدا برسان و بگو همچنان با وجود تمام موانع در راه خدا ثابت قدم هستیم .
عزیزان و خوبان می روند نوبت به نوبت خدایا نوبت من کی می رسد ...

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.