03 ارديبهشت 1396/ 26 رجب 1438
شناسه خبر : 51014
1395,یکشنبه 28 آذر15:10
اشتراک گذاری در:
عکس روز

مسابقات قهرمانی تنیس روی میز "جانبازان" در رامسر آغاز شد


مسابقات قهرمانی تنیس روی میز ویژه جانبازان و فرزندان ذکور شاهد و ایثارگر سراسر کشور در رامسر از تاریخ 28 آذرماه لغایت سوم دی ماه بمدت 6 روز آغاز شد.

 مسابقات قهرمانی تنیس روی میز

فاش نیوز - مسابقات قهرمانی تنیس روی میز ویژه جانبازان و فرزندان ذکور شاهد و ایثارگر سراسر کشور در رامسر از تاریخ 28 آذرماه لغایت سوم دی ماه بمدت 6 روز آغاز شد.

به گزارش خبرنگار اعزامی ما، مسابقات قهرمانی تنیس روی میز جانبازان و فرزندان ذکور شاهد و ایثارگر کشور با عنوان «شهدای غواص» به مناسبت سالروز عملیات غرور آفرین کربلای 4 و گرامیداشت یاد و خاطر شهدای غواص این عملیات با حضور 350 شرکت کننده ازاستان های سراسرکشور، از امروز 28 آذرماه تا سوم دی ماه 95 در استان مازندران ( شهررامسر) به رقابت خواهند پرداخت.
در این دوره از مسابقات تمام گروه های ایثارگری اعم از جانبازان نخاعی، قطع عضو، شیمیایی، اعصاب و روان و فرزندان شاهد و ایثارگر در کلاس های مختص به خود، به رقابت خواهند پرداخت.                .                            
قابل ذکر است مسابقات انتخابی استانها برای راه یابی به مسابقات کشوری، آذر ماه سال جاری برگزار و نفرات برگزیده هر استان جواز حضور در این رقابت ها را بدست آورده اند.                        .
این مسابقات به همت اداره کل ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران و با همکاری بنیاد شهید و امورایثارگران استان مازندران  در رامسر درحال برگزاری است.

 


کد خبرنگار : 17


رامسر     جانبازان     پینگ پنگ                                
نظری بگذارید
chapta

اخبار انتخابات ریاست جمهوری سال 96
بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.