31 خرداد 1397/ ۰۷ شوال ۱۴۳۹
شناسه خبر : 51030
1395,سه شنبه 30 آذر23:51
اشتراک گذاری در:
عکس روز
فاش نیوز گزارش می دهد:

گزارشی از اولین روز مسابقات کشوری پینگ پنگ جانبازان کشور در رامسر +گزارش تصویری


نخستین روز مسابقات قهرمانی تنیس روی میز (پینگ پنگ) جانبازان و فرزندان ذکور شاهد و ایثارگر کشور با با حضور 330 نفر از جانبازان ورزشکار در شهرستان رامسر در حال برگزاری است.

گزارشی از اولین روز مسابقات کشوری پینگ پنگ جانبازان کشور در رامسر +گزارش تصویری

فاش نیوز - نخستین روز مسابقات قهرمانی تنیس روی میز (پینگ پنگ) جانبازان و فرزندان ذکور شاهد و ایثارگر کشور با با حضور 330 نفر از جانبازان ورزشکار در شهرستان رامسر در حال برگزاری است.

به گزارش خبرنگار اعزامی «فاش نیوز» این مسابقات در 15 کلاس پزشکی ویژه جانبازان ضایعه نخاعی، قطع عضو، شیمیایی و گروه ویژه (اعصاب و روان) و همچنین فرزندان ذکور شاهد و ایثارگر در حال برگزاری است

بنابر این گزارش، مسابقات قهرمانی تنیس روی میز جانبازان و فرزندان ذکور شاهد و ایثارگر کشور به مناسبت سالروز عملیات غرور آفرین کربلای 4 و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای غواص این عملیات به عنوان «جام شهدای غواص» نامگذاری گردیده است و با حضور 330 شرکت کننده از 28 آذرماه تا 3 دی ماه 95 در استان مازندران شهرستان رامسر در حال برگزاری است

قابل ذکر اینکه مسابقه انتخابی مرحله استانی این مسابقات در آذر ماه سال جاری در تمام استانهای کشور برگزار و نفرات برگزیده هر استان جواز حضور در این رقابت ها را بدست آورده اند.

این مسابقات به همت اداره کل ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران و مشارکت بنیاد شهید استان مازندران برگزار می شود.

 

گزارش و عکس: سیدعلی ظهوری


کد خبرنگار : 17


رامسر     مسابقات ورزشی     جانبازان     پینگ پنگ                            
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.