دوشنبه 06 دي 1395 , 11:00
خراسان رضوی قهرمان مسابقات تنیس روی میز جانبازان کشور شد + تصاویر
سرانجام پس از شش روز مسابقه فشرده و نفس گیر بین جانبازان، نفرات برتر هر کلاس مشخص و رده بندیِ تیم های شرکت کننده در این مسابقات مشخص و مدال، احکام و جام قهرمانی به آنها اهدا شد.
مقام ششم |
مقام پنجم |
مقام چهارم |
مقام سوم |
مقام دوم |
مقام اول |
کلاس |
|
|
عوض صادق زاده (آذربایجان شرقی) |
محمدرضا محمدی (کرمانشاه) |
منصور هارونی (اصفهان) |
مهران وصلتی (تهران الف) |
کلاس 1 |
غلامرضا زارع(یزد) |
مصطفی مرتضوی (مازندران ب) |
کاظم برونجانی (فارس) |
عقیل علیمردانی (مرکزی) |
مجید عربی (تهران الف) |
حسن جانفشان (آذربایجان غربی) |
کلاس 2 |
مهدی جدی (خراسان رضوی) |
علی رحیم زاده (اردبیل) |
رجبعلی یعقوب نژاد (مازندران الف) |
محمدابراهیم مسعودزاده (فارس) |
حمدالله علیمردانی (زنجان) |
علی خوبی زاده (تهران الف) |
کلاس 3 |
عبدالرضا الله دادی (خوزستان) |
ابراهیم زارع (مازندران الف) |
عبدالرضا کاویانی (البرز) |
مجتبی بختیاری (تهران الف) |
محمود افسرده حال (فارس) |
موسی نیک قلعه ای (خراسان رضوی) |
کلاس 4 |
|
|
|
محمدعلی خدارحمی (همدان) |
رضا نجومی (گیلان) |
عبدالرحیم رحیمیان (فارس) |
کلاس 5 |
غلامحسین کلانتر (البرز) |
رضا عسکری (اصفهان) |
سیدحسن صفوی (زنجان) |
بهزاد سلیمانی (مرکزی) |
منصور شاه نظری (خوزستان) |
حجت علی رحمان پور (گیلان) |
کلاس 6 |
|
|
|
جواد کوثری (تهران ب) |
حسین انصاریان پور (خوزستان) |
کیومرث کیومرثی (خراسان رضوی) |
کلاس 7 |
عباس اسماعیلی (تهران ب) |
کامبیز زنگنه (البرز) |
پرویز کیانی (همدان) |
محمدرضا ربانی (یزد) |
غلامعلی ناظمی (اصفهان) |
براتعلی فاتحی (ش تهران) |
کلاس 8 |
شجاع جباری (آذربایجان شرقی) |
یارعلی اسدی (گلستان) |
محمدرضا آهنچی (لرستان) |
عباس علیمردانی (البرز) |
فریدون کامرانی (ش تهران) |
علی یزدی (ش تهران) |
کلاس 9 |
مهدی زهیری(گیلان) |
رسول آهنگر (آذربایجان غربی) |
غلامحسین راد (اصفهان) |
مسعود خسروپور (لرستان) |
تقی جعفری (ش تهران) |
شعبان علی رمضان نژاد (مازندران الف) |
کلاس 10 |
مرتضی ملکی (ش تهران) |
سید محمد کریمی (فارس) |
محمدباقر ثابت زاده (تهران الف) |
علی اکبر آرش (کرمانشاه) |
مهرداد غمخوار (گیلان) |
محمد کفشدار خیسی (خراسان رضوی) |
کلاس ویژه تخفیف |
حسین تبار (گیلان) |
پرویز کیمیا (مازندران) |
حسن نجف زاده (تهران الف) |
حسن امام قلی زاده (قم) |
محمدرضا عطار (خراسان رضوی) |
علی حجتی فر (فارس) |
کلاس ویژه متوسط |
علی وفادارنیا (خراسان رضوی) |
سعید قربانی (اصفهان) |
علی رمضانی (گیلان) |
علیرضا مومن (خراسان جنوبی) |
علی ذوالفقاری (تهران الف) |
ابراهیم ذبیحی (مازندران الف) |
کلاس شیمیایی متوسط |
جواد عظیمی (مرکزی) |
مجید قاسم زاده (خوزستان) |
روح الله شکرزاده (تهران الف) |
نوروزعلی مهاجر (خراسان رضوی) |
مرتضی جعفری مقدم (خراسان شمالی) |
روح الله کلانتری (گلستان) |
کلاس شیمیایی شدید |
حسین دانشیار (خوزستان) |
کیوان مهدی زاده (کردستان) |
مسیح قربانی (مازندران الف) |
سعید نصیری (ایلام) |
میثم قربانی (مازندران الف) |
سید مصطفی سیدی (خراسان رضوی) |
فرزندان شاهد و ایثارگر |