شناسه خبر : 51170
پنجشنبه 01 دي 1390 , 10:00
اشتراک گذاری در :
عکس روز

فتوکلیپ : جانبازان شهید

فاش نیوز -  با توجه به اینکه مدتی ست مقرر شده که تصاویر نورانی جانبازان 70% شهید به صورت بنر در سایت به نمایش درآید و پیش از این نیز تصاویر و عکس های تعدادی از جانبازان شهید 70% به نظر مخاطبان رسیده بود، از خانواده های محترم و معزز جانبازان شهید 70% تقاضا داریم که در صورت امکان و در صورتی که عکس های با کیفیت بیشتری از شهدای خود دارند، این تصاویر را به آدرس سایت ارسال نمایند.

عکس هایی که در دسترس سایت می باشد، تصاویری ست که از اینترنت گرفته شده و شاید بعضا" دارای کیفیت بالایی نباشد.

 از بستگان نزدیک جانبازان شهید 70% که عکس هایی با وضوح و کیفیت بیشتر از شهدای خود دارند، تقاضا داریم که جهت نمایش تصویر شهید خود با کیفیت بیشتر، تصاویر در دسترس و باکیفیت از آن شهیدان معزز را برای سایت به شناسه تلگرام https://telegram.me/fashnews  و یا ایمیل fashnews@gmail.com ارسال نمایند.

کد خبرنگار: 17
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
"سلام و رحمت خداوند بر شهیدان "

پیشنهاد می شود که تاریخ جانبازی و مجروحیت این عزیزان نیز ذکر شود .
سلام بهتر نیست قبل از شهادت با اینها آشناشویم شهیدبه ملکوت پیوسته وشهدای زنده ما دردرد وانزوا خاصه نخاعیها نیاز به آب درمانی پرکردن اوقات فراقت ومراقبت بیشتر نیاز دارند هرجند شایدتبلیغ بعدشهادت مرهمی باشدبرای خانواده معززشهید
و هرگز گمان مبر کسانی که در راه خدا کشته شدند مرده اند ، بلکه زنده اند و در نزد پروردگارشان روزی داده می شوند. سوره آل عمران


امامطمئنم این شهدا نزدپروردگار شکایت دارند از ظلم بنیاد ستمگر
روحشان شاد ویادشان گرامی بادهرچندکمترکسی درکشان کرداما مطمئن باشیدباشهیدان راه حق وحقیقت همنشینند
AbdolMahdi, [09.05.17 13:14]
سلام و درود بر شما..ممنونم از زحماتتان..خداوند روحشان شاد کنه ان شالله..

ولی یک نکته..
بعضی از این شهدا و جانبازان واقعا حتی در دوران جانبازیشان مظلوم واقع شدند..الان من خودم جانباز بزرگوار..جوانی مخلص،افسری رشید و دلاور میشناسم ک در درگیری بااشرار مجروح و قطع نخاع شده..
فرمانده پاک و مخلص..ولی الان ده ساله در یکی از شهرهای کرمانشاه..ولی اونطور ک بگی ازشان خبر و یا گزارشی نمیگیرند ک اینها الان ک قطع نخاع شدند چطور زندگیشان میگذره..چه اوقات فراغتی دارند..و شب و روز روی تخت یا روی ویلچر..

ماها خودمان جای اونها بزاریم نمیتوانیم یکساعت روی تخت بنشینیم..
حداقل شما عزیزان ک گزارش میگیرن و کار میکنین..این جوانهای رشید و دلاور ک روزی در شرق کشور فرماندهی گروهان بودند الان برین پیش شان..
گزارش تهیه..و بزارین در سایت تان ک جامعه و مردم بدانند ک جوانانمان هنوز جانفشانی میکنند..نه اینکه اونها را با هزاران سختی ول کنیم تا وقتی شهید شدند..
در حالیکه من با این جانباز قطع نخاع برخورد دارم الحمدالله روحیه و تفکرش از ماها خیلییییی وهزاران بار امید و بالاتره..

اگر خواستین..شماره تلفن و آدرسش بهتان میدهم ک جویای احوالش و ازش گزارش بگیرین..
اجرتان بااباعبدالله الحسین ع.
با سلام به همرزم جانبازان
باتشکر از اینکه سایت ما را ملاحظه می کنید
بله خوشحال می شویم که شماره تماس و مشخصات ایشان را برای سایت ارسال کنید
عکس شهید شکرالهی نیست
با سلام

با اضافه شدن تعداد شهدای جانباز بهتر است صفحه ای مستقل در سایت برای آن اختصاص دهید که شامل جستجو بر اساس اطلاعات شخصی و تاریخ های مجروحیت و شهادت و همچنین اطلاعات دیگر جانباز شهید باشد .

ان شاءالله خداوند رحمان ما را با شهدا محشور فرماید ،" روحشان شاد "
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi