31 تير 1396/ 27 شوال 1438
شناسه خبر : 51207
1395,چهارشنبه 08 دي16:31
اشتراک گذاری در:
عکس روز

سابقه ام را صفر کردند!


جانباز 30% - بنده در سال 1371در یکی از شرکت دولتی مشغول به کار بودم که بعد از چهار ماه کار کردن و بدون اینکه تسویه حساب کنم به یکی از شرکت های بخش خصوص رفتم. لذا بعد از 21 سال کار در بخش خصوصی مجددا" طبق ماده 4 تسهیلات استخدامی جانبازان به شرکت دولتی که قبلا در آن مشغول به کار شدم اعاده به کار شدم و هم اکنون نیز به مدت دو سال در آن مشغول به کار هستم...

 ولی شرکت دولتی بدون در نظر گرفتن سوابق این جانب در بخش خصوصی و احکام مدیریتی ارائه شده با عنوان کارشناس و صفر سال سابقه کار حکم زده است و حقوقی همانند افراد جدید الاستخدام برای من در نظر گرفته است.

کما اینکه همکارانی که در سال 1371 وارد شرکت شده اند و 24 سال سابقه دارند چیزی در حدود 2/5 دو نیم برابر اینجانب حقوق دریافت می کنند. در ضمن مدرک تحصیلی این جانب کارشناسی ارشد می باشد ...

 لطفا راهنمائی بفرمائید که آیا با عنایت به اینکه اعاده به خدمت استخدام مجدد نمی باشد و ماده 17 قانون استخدامی جانبازان حقوقی را برای ایثارگران در نظر گرفته است بنده می توانم از طریق دیوان عدالت یا ماده 16 اقدام کنم یا اینکه روند طی شده توسط شرکت قانونی می باشد؟...

با تشکر و قدر دانی


کد خبرنگار : 20


کار     جانباز     سابقه                                
Reply
no
0
yes
1
مشکانی
1395/10/09 - 12:07
سلام به 9دی وسلام به تمامی فجرافرینان 8سال دفاع مقدس ومدافعین حرم وهزاران سلام ودرودبه مردم شهیدپروروهمیشه درصحنه ایران اسلامی که بابصیرت کامل در9دی فتنه 88برگ زرینی دیگردرتاریخ انقلاب اسلامی ایران به یادگارگذاشتندآفرین برملت هوشیاروولایت مدارایران هزاران افرین برشما...9دی یک اتفاق نبود9دی ازپیش تایین شده بودودر9دی عده ای ازبردلارهای عربستان وغرب تکیه زدندواصل نظام رانشانه رفتنداماغافل ازاین بودندکه ایران اسلامی صاحب داردوبه برکت عاشوراوتاسوعای حسینی وهوشیاری رهبرفرزانه ایران امام خامنه ای تمام بدخواهان انقلاب اسلامی ایران بالطف خداوباهوشیاری مردم ولایت مداردرنطفه خفه شدندونتوانستن فکرپلیذشان راعملی کنندمگرخون شهدامیگذاردکه به کشورامام زمان صدمه زددرودبه مردم شهیدپرورایران هزاران درود....رزمنده8سال جنگ مشکانی

Reply
no
0
yes
0
محسن ناطق
1395/10/09 - 12:26
سلام ، چنانچه مبلغ سنوات بیمه در آخر هر سال دریافت شود سابقه خدمت وجود ندارد.

Reply
no
0
yes
0
یوسف
1395/10/10 - 18:59
در ديوان طرح شکايت بکنيد

Reply
no
0
yes
0
جانباز 30 درصد
1395/10/11 - 14:05
برای احقاق حقوق و شکایت از طریق کمیسیون ماده 16 و یا دیوان عدالت اداری می خواهم جناب مجتهد وکالت این پرونده را قبول کنند لذا تقاضا مند است در صورت امکان دوستان ادرس دفتر وکالت و یا شماره تلفن ایشان به ایمیل این جانب ارسال فرمایند با تقدیر تشکر و قدر دانی

no
0
yes
0
فاش نیوز
1395/10/11 - 15:35
شماره آقای مجتهد
23023647


Reply
no
0
yes
0
هموطن
1395/10/11 - 14:23
سوابق بخش خصوصی در شرکت دولتی قابل احتساب نمی باشد لیکن سوابق شما در صندوق بازنشستگی ذیربط محفوظ بوده و هر زمان که در سازمان تامین اجتماعی دارای شرایط باشید می توانید بازنشسته شوید .
یعنی انکه سوابق شما در بازنشستگی حساب می شود ولی در پرداخت پاداش پایان خدمت و در حکم کارگزینی فعلی حساب نمی شود .





نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.