31 ارديبهشت 1397/ ۰۶ رمضان ۱۴۳۹
شناسه خبر : 51250
1395,شنبه 11 دي15:31
اشتراک گذاری در:
عکس روز

تلویزیون، یک دانشگاه عمومی


جانباز اعصاب- امام راحل فرمودند تلویزیون یک دانشگاه عمومی است. کانال های مختلف برنامه های گوناگون پخش می کنند, زیرنویس و درخواستی, آشپزی تبلیغات تجاری, جایزه و... ورزشی که خوب و پسندیده و مردم شمول هم هست اما در زمینه جانبازان و ایثارگران توقع بیشتر است.

 روحیه ایثارگران حساس و شکننده است و غالبا" سالمند و بیمار, با دردها و مشکلات نهان و عیان فراوان, فاش نیوز محترم افتخار (در حد آنلاین ) ناشر و منعکس کننده مسایل گوناگون ایثارگران را خدا پسندانه عهده داراست.

جای کانال مجزا حتی محدود که جانبازان بتوانند مستقیم مشکلاتشان را مطرح نمایند خالی و قابل انتظار است.

باور بفرمایید با تمام مشکلات و سختی های شخصی وقتی مواردی در سایت از دوستان می خوانم گریه ام می گیرد.


کد خبرنگار : 20


تلویزیون     مردم     ایثارگران                                
Reply
no
0
yes
1
قنبر
1395/10/12 - 18:44
مهران مدیری از دهکردی پرسید چرا از کرخه تا راین تو این قدر ماندگار شد ؟ او گفت چون بعدش مجموعه عوامل طوری با هم مچ نشدن که آثار دیگرم به ارزش این فیلم بشه و بعد جنگ مردم دیگه فیلم گریه دار دوست ندارن ؟
اما این حرف دهکردی خطای محض بود . زیرا مردم بعد جنگ دیگه فیلمی به زیبایی از کرخه تا راین ندیدن . در آن فیلم زندگی یه جانباز تا شهادت روی روند طبیعی خودش مطرح شد . جلف بازی و دلقک بازی توش نبود که اثر گذاری فیلم کم بشه . به همین دلیل همین حالا هم اگر دوباره تکرارشو بذارن مردم نگاه می کنن .
مثلا ببینید من آنچه پیرامون خودم رخ داده رو سند می گم . حاجی قلابی داره از دفاع مقدس می گه یهو یه نفر با شوخی لوسی همه ارزشها رو مسخره می کنه . آدمای تو گروهشم همه سن هستن . دیگه کسی به ابهت حماسه دفاع مقدس فکر نمی کنه . همه جذب آن کاربر لوس می شن . بعد میان به من میگن تو جاذبه نداری ؟
بخدا من همتونو با همین دله شکسته ام از جفای شما ، دوست دارم . طاقت دیدن ترس و نگرانیتونو ندارم . شما نمی دونید امروز چه روزی داشتم با حاجی قلابیه . فکر اینکه نکنه حاجی قلابی از ترس سکته کنه باعث شد یه کار عجیبی انجام بدم . اما بعدش فکر کردم حاجی خودمونم باشه . او شاهد باشه که دلم همیشه پرتاب کننده آتش کینه و انتقام نیست . از گذشت و دلسوزی هم بهره دارم . اما هر گذشتی نتیجه خوب نداره . والا من که بیست سال از حقم گذشتم . چی عایدم شد ؟
خلاصه می خوام بگم هیچ کس خوب بلد نیست چهره حماسه و رنج یه جانباز رو برای مردم ترسیم کنه . تلویزیون هم فقط کاری به هر باری انجام می ده . خود جامعه هدف هم خطاکارن در این عدم توفیق . یه نمونشو براتون گفتم .

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.